Jozef Bartošek – Schwarzenberg nemá ani maturitu a nikdo ji po něm ani nikdy nežádal …

Jozef Bartošek – Schwarzenberg nemá ani maturitu a nikdo ji po něm ani nikdy nežádal …

Karel Schwarzenberg je totiž jen adoptovaným dítětem z chudé a trochu zdegenerované větve slavné rodiny. Na rozdíl od svých nevlastních a akademicky vzdělaných příbuzných z rodiny, co ho adoptovala, si tento „kníže“ nedokázal za celý život udělat ani řádnou maturitu

Ovšem vychytralým je ažaž…..

Nezákonným prolomením Benešových dekretů v jeho i Havlově případě, na rozdíl od tisícovek oprávněných restitučních nároků jiných rodin, na kterých byly Benešovy dekrety aplikované, získal rázem rodinné majetky také od předků z jiné větve Schwarzenbergů, než té, z které původně pocházel. Restitucí tak sice záhadně získal velkou nehnutelnost (zámek Hluboká), ale nadále smrděl grošem. Proto vymysleli spolu s pozdějším uhlobaronem Bakalou tehdy běžný tunel do Českého „stříbra“.

Dali se s Bakalou nominovat do dozorčí rady státní Karlovarské Becherovky, kde si předem připravili její privatizaci. Založili prostě akciovku SALB a z fabriky na výrobu likéru potichu udělali státní akciovku a po dobu jedné přestávky v České sněmovně předložili poslancům na schválení privatizaci fabriky na svojí firmu SALB, přičemž nikdo z poslanců netušil, kdo stojí za touto firmou. Bez toho, aby za privatizované akcie Becherovky zaplatili, jim bylo umožněné akcie následně prodat velké nadnárodní společnosti Pernod Ricard a až potom uhradili celkem směšnou privatizační částku státu. Takže udělali přesně to, co všichni tehdejší Klausovi velkotuneláři a dnešní velkoboháči, kteří proto dnes již můžou vše, co si jen zamanou.

Český stát tak tehdy rázem přišel o více jak 2 miliardy od Pernodu. Peníze si totiž jednoduše rozdělili Bakala a „kníže“ a od té doby jsou oba skuteční miliardáři úplně za nic. Jen do nebe volající krádeží a podvodem.  Až takto získalo toto do té doby naše chudé „české“ kníže konečně a najednou velké a hotové cash.


A právě od té doby si dopřává i mimořádnou podporu jistých českých médií i se svojí TOP 09, kde ale stejně hraje prim pan Kalousek, dovolím si tvrdit národem nejvíce nenáviděný politik známý svými kauzami rozkrádání státu a svými alkoholickými excesy.

Účastí na Bilderbergských schůzkách si Schwarzenberg nakonec zařídil, že je opravdu typickým eurohujerem, na rozdíl od jiných českých politiků. Tento Karel „Cimmermann“ ležící spící a nikdy nedostudovaný hajný by těžko dostal ode mne místo hajného ve vrbovém háji, natož to ještě hlas v prezidentských volbách. Za elitu schopnou zastávat prezidentský úřad by ho mohl považovat jen velmi neinformovaný člověk, nebo někdo se závislým, popleteným,  nebo státu ukradenými penězi důkladně uplaceným názorem.

Jozef Bartošek – nezávislý novinář.

Příšlo emailem

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*