Již vzhůru ženy této země,

Již vzhůru ženy této země,

„ … již vzhůru všechny, jež vztek zhnět. Teď duní právo v jícnu temně a výbuch zahřmí naposled.“ V úvodu této glosy jsem použil jemně upravený text jednoho kdysi po­pulár­ního „hitu“, neb mně v této chvíli připadl jako aktuální.

Jak jste si jistě všimli, tak tato výzva je určena ženám. Proč právě jim? Protože, jak vět­šina z nás, mužů již životem protřelých ví, tak v zemích západního civilizačního okruhu je muž hlavou rodiny jen formálně. Ve skutečnosti ve většině případů tou hlavou hýbá man­želka či partnerka.

Klasickým představitelem „nemuže“ může být premiér Sobotka. Když se na něj a jeho veřejné vystupování podíváte, myslíte, že doma si dovolí o něčem rozhodovat? Že si před ženou dupne a prosadí své? Kdepak.

A jelikož se v podobné situaci ve skutečnosti nachází většina „pánů tvorstva“, je nutné v boji proti islamizaci Evropy zaktivizovat zejména ženy. Protože právě na ně a na naše dcery by nejtragičtěji dopadla vpravdě barbarská ustanovení koránu.

Ilustrační obrázek Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

Takže vy všechny – mámy, manželky, partnerky, milenky a souložnice – přestaňte se  už s námi muži mazlit !!! (Myšleno obrazně i reálně). Využijte prosím všechny své půvaby, vnady i vrozenou ženskou chytrost a přinuťte nás jakýmkoli způsobem konečně zvednout zadky z měkkých křesel a vyjděme společně do ulic.

Když protestní manifestace – tak minimálně stotisícová !!! Půl miliónu by bylo ještě lepší. Ty víkendové, maximálně několikatisícové protesty naše zbabělé politiky od poklonko­vání a podpory nesmyslných bruselských opatření neodradí. Náš nesouhlas s islamizací Evropy je nutné dát najevo velmi důrazně a hlasitě.

Musíme povstat. „Kdo, když ne my, kdy, když ne teď?

Takže: Ženy české, matky české, „vzmužte se“ a do vzhůru do společného boje proti islamizaci Evropy. Vždyť nyní nám jde o budoucnost a v budoucnosti nám půjde doslova i o život.

Velká Evropská Válka již začala a my se ani nesnažíme bránit. Proč ??? Jsme skutečně takoví poserové???

 

 

Václav Husák

Loading...

Podobné články

Komentář “Již vzhůru ženy této země,

  • Když vidím, jak ženy hájí islamizaci Evropy, vidím bohužel tu hloupost a neznalost. Stroupežníkova Žílková by si to s Muslimy rozdala. No, existují různé úchylky. Taková domina by brzy narazila. O Sobotkovi bylo hodně napsáno. Bohužel přihlížíme tomu, jak Sobotka odevzdaně plní pokyny od svých loutkářů. Jeho heslem je: „Díky za každé nové ráno ve funkci“. Vždy dělal jen politiku a nic jiného neumí. V politice se špína toleruje a cení, takže se drží. Vždy se bude hodit někomu, kdo má zájem Česko likvidovat, takže ho do funkce prosadí. To, co předvedli Sobotka se Zaorálkem v poslední době, by v civilizovaném světě stačilo na demisi. Co předvedl Chovanec při manifestacích rovněž. Ale jsme v Čechách a český politik je najatý, aby plnil něčí zájmy. Dokud je plní, bude ve funkci. Příští volby vyhraje ten, kdo dá naději na osvobození národa, ale bojím se, že bude pozdě. Měli bychom vyjít do ulic a tu poslušnou sebranku donutit k demisi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*