Již i u nás aktivisté z neziskovek kradou rodinám děti s podporou soudu. A pak z nich dělají neomarxistické fanatiky!

Již i u nás aktivisté z neziskovek kradou rodinám děti s podporou soudu. A pak z nich dělají neomarxistické fanatiky!

Kamarádí se vaše děti s dětmi neomarxistických aktivistů z neziskovek? Tak se připravte na to, že tito aktivisté vaším dětem vymyjí hlavu a naplní jim hlavu multikulturními socialistickými sračkami a dítě vám ukradnou. Přesně tohle se stalo jedné rodině v Praze, kdy jejich dcera začala kamarádit se synem známe neomarxistické aktivistky Moniky Le Fay a dcera byla rodinou aktivistky Moniky Le Fay zblbnutá, otočila se proti své původní rodině a začala ji nenávidět. Monika Le Fay pak pomohla nezletilé dívce odejít od původní rodiny k rodině neomaxistické aktivistky Moniky Le Fay!Tento příběh je nejen tragický, ale i děsivý, protože se přesně podobá tomu, co znám z příběhu rodin v nichž byla vymyta hlava dcerám muslimy a které se poté do islámu zbláznily, tady jde o to samé jen ne u islámu, ale u aktivismu neomarxistické lobby, jejichž součásti je právě jmenovaná Monika Le Fay.

Celý příběh popisuje článek na webu Echo24.cz zde.

Tento citát z článku popisuje nejhorší skutečnost: „Soud na Praze 6 v březnu 2019 předal nezákonně Veroniku předběžným opatření do pěstounské péče Moniky Le Fay, třebaže měl správně rozhodovat soud na Praze 2 podle posledního bydliště dívky v původní rodině.“

Jsme tedy svědky toho, jak neomarxisté přes ovládnutí školství postupně ovládají instituce státu (skrze výchovu budoucích úředníků, soudců, policistů a pod.) a proto bylo možné, aby český soud protizákonně podpořil aktivitu neomarxistické fanatičky a dítěte, které nenávidí vlastni rodiče.
Děje se přesně to, co popsal a před čím varoval již v roce 2015 slovenský spisovatel Pavel Fendek ve své knize Súmrak európskej civilizácie – Barbari sa zmocňujú Európy (která právě vyšla podruhé a aktualizovaná). Asi již nikoho nepřekvapí, že Monika Le Fay patří k nejaktivnějším obhájcům norské neomarxistické sociálky Barnevernet v České republice, kdy hájila právo brát děti rodičům, aby z nich byli vychování správní neomarxističtí občané. Mimochodem se také Monika Le Fay proslavila práci v známe skupině neomarxistických novinářů v České televizi …
Tak co? Jste již připraveni na to, že vašim dětem či vnoučatům vymyje taková aktivistka hlavu a zblbne je do nemarxismu, aby vám je pak rovnou ukradla?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*