Jiří Vyvadil: Neprojdou…

Jiří Vyvadil: Neprojdou…

Vždycky má všechno smysl. I dočasné porážky…

Rozhodující je konečný výsledek. A ten je výborný.

Byly to velké emoce, propagandistická vůle pro souznění s USA a NATO, radostné hlášení ministra Chovance, že odpůrci průjezdu amerického konvoje selhali a lidé radostně se přihlásili k auroatlantické orientaci. Havlisté typu Honzejka, Palaty, dlouholetý feťák J.X. Doležal slavili triumf. A já se stal havlistickými novináři vysmívaným poraženým.

jiří vyvadil

Jak se říká : Všeho do času.

Dnes po informaci, že Američané chtějí rozmístit těžkou vojenskou techniku ve východoevropských zemích NATO, jeden politik za druhým jako by se nechumelilo, naprosto střízlivě i proti vůli havlistických médií prohlašují, že u nás rozmístění tanků není zapotřebí.

Co se stalo? Co se změnilo?

Asi tak:

Bez odporu proti průjezdu amerického konvoje, který jsme my vysmívaní protiameričtí aktivisté vyvolávali, by dnes Zaorálek mluvil jinak.

V této zemi totiž platí, že média umí udělat kampaň a různé povedené akce typu Děkujeme, odejděte, Schwarzenbergskou prezidentskou kampaň, červené karty pro Zemana, zesměšnění odpůrců konvoje, boj proti Nočním vlkům, apod., ale reálné procesy střízlivé a spíše mlčící většiny jsou jiné.

Zejména ve vládní ČSSD to prostě musí cukat. Její voliči ve svém souhrnu si nelibují v silné protiruské politice či proamerickému poklonkování. Protiruské nálady jsou v menšině.

Mimochodem, každý si jistě vzpomene, že záhy po vítání konvoje Sobotkou a jeho souputníky byť dočasné klesly preference jeho ČSSD.

Průjezd amerického konvoje byl tedy užitečnou záležitostí.

Jeho výsledek se neměří v tom, kdo se tehdy šel ukázat před kamery, jak vítá americké vojáky při třídenním průjezdu, ale v tom dnešním rezumé: Nedovedu si představit, že by Sobotkova vláda mohla odsouhlasit trvalé umístění amerických zbraní na našem území.

To by voliči Sobotkově ČSSD, ale zčásti ani Babišově ANO neodpustili.

Neprojdou…

 

Judr. Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Jiří Vyvadil: Neprojdou…

  • Jestlize nechceme u nas Islam a muslimske ekonomicke migranty, musime se zbavit kvot a nebezpeci, ze nam je sem EU narizenim posle. Jak? Jedine vystupem z EU ziskame svoji suverenitu v rozhodovani zpatky. Nechceme-li valcit a umirat za cizi zajmy, musime vystoupit ze zlocinne organizace NATO, ktera neni obranna, ale utocna organizace, zabijejici na zaklade lzivych obvineni vsude civilisty a deti, ponechavajici za sebou vsude peklo, sutiny a chaos.. Vyzbrojujici vsude ve svete ksindl, ktery pak terorizuje mesta a cele staty, ktere se nedokazi branit. Musime se vymanit z vazalstvi USA!!!!

  • EK ma pravdu. USA to budou stale zkouset a provokovat Rusko kde jen to je mozne. Ale jako narod primitivu, zvykly resit konflikty pistolnickym zpusobem neznaji dejiny. V prubehu vicero stoleti mnohokrat chtely Rusko ruzne sily premoci, rozparcelovat, zmocnit se jeho nerostneho bohatstvi a zotrocit jeho obyvatelstvo pro sve potreby. Rad nemeckych rytiru byl porazen Alexandrem Nevskym, Napoleon Kutuzovem bez boje, Hitler Stalinem. Rusko valky nezahajuje, Rusko je konci!!!! To si vy prolhana zidovska jelita za Atlantikem uz konecne uvedomte! Co si mysli nasi politici, ci co budou delat neni dulezite. Dulezite je, co podnikne narod, kdyz nad nami budou letat drony, prinasejici smrt civilistum a detem v zajmu USA kdesi v Tramtarii, ktera jim nechce vydat sve nerostne bohatstvi. Kdyz nasi zemi budou transportovany zbrane a tezka technika k valce na vychode, ktera ma za ukol znicit Evropu. Bude zalezet na nas, jestli budeme dal chrapat a volit poltiky, kteri nas zaprodali a zaprodavaji.

  • USA se chystají rozpoutat válku EU proti Rusku. Našich kašpárků v politice se na nic ptát nebudou.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*