Jiří Drahoš, který považuje občany za hlupáky, se podvolí nátlaku z Berlína

Jiří Drahoš, který považuje občany za hlupáky, se podvolí nátlaku z Berlína

Prezidentský kandidát Jiří Drahoš, o který o sobě prohlašuje, že by byl sebevědomým prezidentem, zapomněl dodat jednu důležitou věc.

A to, že v roce 2015 podepsal on a další akademici za vrcholné migrační krize výzvu Vědců proti strachu a lhostejnosti. K podepsání této výzvy J. Drahoše vybudil jeho soukromý názor. De facto názor, že by ČR měla pomáhat „uprchlíkům“.  Ale uvědomuje si prezidentský kandidát Drahoš, že mezi tzv. uprchlíky je mnoho teroristů? Chceme, aby se v České republice odehrávaly teroristické útoky, jako například v Německu, Francii či Anglii? V žádném případě. Toto bezpečnostní riziko si uvědomuje i prezident Zeman.
V roce 2017 byl Drahoš pozván  na debatu Kolegia Paměti národa. A na této debatě se kladně  vyjádřil k možnosti přijmout 2 600 uprchlíků podle kvót. Co vlastně tento názor znamenal? Je to jednoduché. Jiří Drahoš řekl občanům, že se podvolí Berlínu. Přijměme kvóty, které ostatní západní země ničí. Nechme si diktovat od Německa, které stále ČR považuje za jakousi podřadnou zemi.

Jak jsem psal, Jiří Drahoš je pro přijímání migrantů. A snad každý ví, co dělají někteří migranti v západní Evropě. Znásilňují, vraždí, loupí a šíří strach mezi normálním obyvatelstvem. Tento fakt nelze vyvrátit.Dále se Drahoš kladně vyjadřuje k euru. Podle někoho by proces přijetí eura měl začít co nejdříve. Chceme zchudnout? Pokud ano, tak přijměme euro. Mimochodem, přijetí eura nejvíce negativně pocítí dolních deset milionů. Přijetí eura by v tuto chvílí bylo pro občany ČR velmi nevýhodné. Ale J. Drahošovi je to evidentně asi jedno. Vždyť je prezidentem horních deseti tisíc.

Jiří Drahoš neustále o sobě prohlašuje, že chce hájit demokracii. Ale položme si otázku, zda-li tomu tak opravdu je. Drahoš na otázku médií, zda-li by podpořil referendum k zásadním otázkam, odpověděl tak, že v žádném případě.  „Referendum v dnešní době, zejména v době internetu, v době možného snadného ovlivňování názorů lidí všemi možnými směry, je z mého pohledu – myslím referendum o zásadních otázkách – velmi nebezpečné. Proto bych ho nepodpořil“, odpověděl Drahoš.

Co vlastně řekl Drahoš o občanech? De facto řekl to, že občany České republiky považuje za hlupáky! Toto je od Drahoše velmi urážlivé. J. Drahoš se povyšuje nad ostatní lidi. Toto je demokracie, o které Drahoš neustále mluví? Takto si představujete demokracii, pane Drahoši? Lidé nejsou hlupáci, a neopovrhujte jimi.

Každý občan by měl možnost se zcela demokraticky vyjádřit k závažným otázkám prostřednictvím referenda. O tom přeci je demokracie. Všimněte si jedné podstatné věci. A to, že ačkoli prezident Zeman je pro setrvání republiky v EU, tak by neměl problém s vypsáním referenda o případném setrvání či odchodu ČR z Unie.
Zajímala by mne ještě jedna podstatná věc. Pokud J. Drahoš považuje občany za hlupáky, tak mu najednou jejich hlasy nevadí?! Co je to vlastně prezidentská volba? Vždyť je to „referendum“ o budoucím prezidentovi. Toto Drahošovi nevadí?

Pokud se J. Drahoš stane prezidentem, tak v ČR nastanou veliké změny: Zanedlouho přijmeme euro, které ekonomicky poškodí každého občana.

Podvolíme se nátlaku Berlína. Budeme přijímat „uprchlíky“, mezi nimiž jsou teroristé, ve velkých počtech.

Bude zakázáno referendum. Občané jsou vlastně podle Drahoše nesvéprávní hlupáci, kteří nemají právo rozhodovat o důležitých věcech, týkajících se České republiky.

Bylo by vhodné, kdyby si každý z nás uvědomil, jaké nebezpečí představuje volba Drahoše. Jiřího Drahoše, který o sobě šíří různé konspirace jen kvůli tomu, aby na sebe upozornil.
Loading...

Podobné články

Komentář “Jiří Drahoš, který považuje občany za hlupáky, se podvolí nátlaku z Berlína

  • Zastáncům migrace doporučuji pokus: Navštivte místo, kde se zdržují bezdomovci a pozvěte je k sobě domů. Až to nebudete zvládat, zazvoňte u sousedů a řekněte jim, že to nezvládáte a že si musí některé vzít k sobě. Pokud z toho vyváznete zdraví, podělte se o své zážitky. Je to mírný pokus, pokud byste pozvali Muslimy, určitě byste to nepřežili.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*