Jihoafrický muž přistižen jak znásilňoval kočku

Jihoafrický muž přistižen jak znásilňoval kočku

Podezřelý se údajně dopustil obdobných činů v minulosti, byl zapojen do sexuálních aktivit alespoň s jedním psem a několika kočkami, ačkoli orgány zjevně nebyly doposud informovány o žádném z těchto případů.                    

Muže v Jihoafrické republice zadržely orgány poté, co byl přistižen přímo při činu při kopulování s kočkou souseda.K incidentu došlo, když majitel kočky uslyšel, jak jeho zvíře skučelo a křičelo, dokud na místo nepřijeli strážníci a odhalili, že podezřelý držel kočku za zadní tlapy a pronikal do ní.

Prem Balram, mluvčí soukromé bezpečnostní agentury, který zavolal Reakční jednotku Jižní Afriky, jejíž důstojníci reagovali na výzvu, uvedl, že se muž právě pokoušel obléknout, když dorazili na místo.

„Důstojníci vstoupili do domu, kde našli muže, který se právě oblékal, jeho kalhoty byly pokryty kočičími chlupy. Muž byl vyveden z pozemku poté, co sousedi vyjádřili své obavy o bezpečnost dětí žijících v blízkém okolí, „řekl Balram deníku Irish Mirror.

Zjistil také, že podezřelý „byl již dříve přistižen při sexu se psem a jinými kočkami,“ a že tyto případy nebyly hlášeny úřadům, protože „přítelkyně podezřelého prosila o odpuštění“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*