Jídlo z 3D tiskáren již příští rok. Jednoznačně nedoporučujeme !

Jídlo z 3D tiskáren již příští rok. Jednoznačně nedoporučujeme !

Tohle již nemá se zdravým životním stylem vůbec nic společného. Je to pokračování devastace obyvatelstva chemizací a odstraňováním zdravých přírodních produktů. Za tyto rozhodnutí by si vědci, kteří dovolí dovážet náplně s jídlem do 3D tiskáren zasloužili takové ocenění : Zdarma se denně zdarma stravovat jídlem z 3D tiskáren !!

 

Čtěte jak se ničí zdraví člověka:

Už v průběhu příštího roku by měly mít hospodyňky možnost zakoupit si do domácnosti speciální trojrozměrnou tiskárnu k výrobě pokrmů. Přístroj zvaný Foodini, který vyrábí barcelonská firma Natural Machines, bude dle britského deníku Daily Mail vůbec první sériově vyráběnou tiskárnou, která se zaměří  na výrobu potravin.

Technologie trojrozměrné tiskárny slouží k vytváření objektů z pevných plastů. Celý proces řídí počítačový program na základě příslušné programové předlohy. O využití těchto postupů k „vaření“ se hovoří již delší dobu.


Zájem o revoluční technologii má například americký Národní úřad pro letectvo a vesmír (NASA). Vesmírná agentura uvažuje o tom, že bude tisknout pokrmy pro posádky kosmických lodí.

Suroviny pro tisk jídel mají být speciální kazety s práškovými ingrediencemi, které se budou do 3D tiskárny vkládat. Stroj vytváří pokrm ve vrstvách, tudíž bude možné připravovat i jídla s náplní či nádivkou. Především bude tento postup dle britského deníku Daily Mail vhodný pro přípravu sladkostí.

3d tiskarna 2

Tiskárna připomíná běžnou mikrovlnnou troubu. Vycházet z ní může prakticky cokoliv. Od čokoládových cukrovinek, přes pizzu až po těstoviny. Spotřebitel řídí přístroj pomocí dálkového ovladače, nebo senzorového voliče umístěného přímo na tiskárně. Stačí zvolit pokrm a vložit do tiskárny příslušnou surovinovou kazetu.

Potravinová 3D tiskárna Foodini má stát okolo tisíc Euro. K dostání by měla být v běžných prodejnách s elektronikou.

zdroj : http://www.dailymail.co.uk, http://panobcan.sk

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Jídlo z 3D tiskáren již příští rok. Jednoznačně nedoporučujeme !

  • Koupil jsem si tiskárnu z https://www.3dfil.cz/3d-tiskarny/ , ta asi nebude umět něco podobného, že?…Existují nějaké univerzální tiskárny, do kterých by šel jak klasický plastový materiál, tak i tenhle jedlý? Případně i jiné typy materiálů?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*