Jestli někdo nebude prezidentem, pak je to určitě Horáček…

Jestli někdo nebude prezidentem, pak je to určitě Horáček…

Pokud vůbec se lidé zabývají politikou, pak je jistě na prvním místě (mě určitě ano) zajímá, jak dopadnou volby do Poslanecké sněmovny a kdo bude premiérem. Potom se může následně soustředit na prezidentské.

Otevřeně řečeno, jakákoliv kandidatura dnes ohlašovaná, ať již stávajícího prezidenta či kohokoliv jiného je psychologicky předčasná.

Průběh různých voleb kolem nás ukazuje, že se nakonec vždy rozhoduje až v onom posledním měsíci, ne-li v posledním týdnu.

Tak zazářil v Polsku Duda, který rozdrtil favorita – bývalého prezidenta Komorowského, tak zazářil Hofer a jen dlouhá protahovaná vedla k tomu, že jen nepatrně prohrál. Tak jako na běžícím pásu září ve Francii každý měsíc, ba každý týden jiný favorit.

Kdo dnes zhlédnul část představení pana Horáčka, kde představoval svůj podivný sbor poradců, pak větší rozpačitost až trapnost nemohl zažít. Ano, vydělal milióny, od vexlu k hazardu byl v podnikání jako ve vodě, v minulém režimu uměl s ním válet za pro sebe výhodných podmínek a je obdivovatelem dramaturga Havla.

Svého času Iva Pazderková Horáčka propagovala, že je skvělým textařem. To možná je. Ale přesto to nemůže být důvodem, aby se stal prezidentem. Ten člověk nemá myšlenku, je rozpačitý, těkavý, totálně nepřesvědčivý.

Mimochodem, pokud si někdo do týmu vezme kdysi milovanou herečku, dnes ztrhanou, fanatickou a nenávistnou postpolitičku Magdu Vašáryovou, tak mu snad ani není pomoci.

Ne, otázka prezidentských voleb fakt nejsou aktuální prioritou.

Nevíme, kdo bude prezidentem, i když má dnes ¾ roku před nimi Miloš Zeman drtivý náskok  před všemi, ale Horáček to určitě nemůže být a nebude.

Tak zle snad český národ na tom není.

 

(Michal Horáček Foto: galopp-reporter.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Jestli někdo nebude prezidentem, pak je to určitě Horáček…

  • Taky jsem viděla představování týmu Horáčka. Je hloupý, protože více jak polovina národa tu namyšlenou dezorientovanou umělkyni Vašáryovou, která by nás chtěla zaplevelit multi kulti vyloženě nesnáší a on ji propaguje. On snad neví , která bije. A jeho nervozní projev, který byl patrný z řeči těla a těch nehezkých rukou, kterýma si pomáhal a zároveň ten fakt, že neumí mluvit bez papíru to snad říká vše. Vždy, když odpovídá na otázky tak mluví , aby se zavděčil a nemá to hlavu ani patu. Jen se divím , když se tak holedbá tou vysokou, že mu chybí skromnost a že sám musí uznat , že na prezidentskou funkci nemá.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*