Ještě, že u nás se letos nevolí. Kvůli rouškám nemám koho bych volil

Ještě, že u nás se letos nevolí. Kvůli rouškám nemám koho bych volil

V našem volebním obvodě letos žádné volby neprobíhají. Ale kdyby byly. Mám koho volit? Opoziční strany komunistů a tzv „liberálů“ by to u mne nebyly z principu. A co strany vládní? Kvůli rouškám by to teď nebyly ani ony.Protože žiju v Praze, kde krajské volby nejsou, a navíc v takovém místě, kde se nevolí ani do senátu, jsem letos voleb ušetřen. Protože stejně bych nevěděl, koho bych letos volil. Takové strany jako Piráti, STAN, ODS nebo TOP 09 a jim podobné bych nevolil zcela určitě. To jsou strany, které stále ještě mají za svůj vzor západní Evropu, přitom celý svět na západ od nás je dnes potápějící se Titanik, a to jak ve stavu ekonomickém, tak ve stavu demokracie. Když vidím, co tam vyvádějí s tou jejich politickou korektností, je mi z toho až smutno, kam hluboko až lze ve stavu demokracie klesnout. A byl bych rád, kdybychom u nás, ve střední Evropě se ničeho takového nedočkali. A místo toho tu stále byla taková svoboda slova, kde by nehrozilo, že by se někdo dostal kvůli svému názoru do problémů. A druhý důvod, proč bych tyto a podobné strany nevolil, je ten, že ve volebním období 2010-13 nechvalně ukázaly, co umí. A k takovým to nešťastným volebním obdobím v dějinách ČR bych se už vracet nechtěl.

Takže bych volil nějakou z vládních stran? Současné vládní strany mi jsou mnohem bližší než ty výše zmiňované. Ale říkám to tady naostro, jejich nařízení o povinném nošení něčeho (v tomto případě roušek na obličeji) mi silně vadí! Nejen jako člověku, který měl od dětství problémy s dýcháním, takže i dnes potřebuje dýchat bez zábran. Ale už vůbec někdo někdy dokázal, že dlouhodobé nošení roušek a podobných hadrů přes obličej nemůže způsobovat jejímu nositeli žádné nové zdravotní problémy? Nevím o tom, a tak si je nandavám jen v těch nejnutnějších případech, abych to měl zas co nejdřív dole. Jinak se jim snažím vyhýbat, jak jen to jde. A pokud bych nemusel, nenosil bych to vůbec. Pokud to ale někdo nosit chce, ať si to nosí, já mu bránit nebudu. Ale pokud s tím má někdo problémy, tak je to jen a pouze trápení lidí.

Tak se prosím politici vzpamatujte. Já bych zas rád chtěl mít koho volit.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Ještě, že u nás se letos nevolí. Kvůli rouškám nemám koho bych volil

  • Tak nám schválili nouzový stav a před volbami zatím „opatrná“ opatření. Hned po volbách Prymula přitvrdí. Nyní už stačí usnesení vlády k tomu, aby nás zavřel doma.
    Jediným logickým důvodem zavedení nouzového stavu je, že mohou nakupovat bez výběrového řízení. Vše ostatní je omáčka, kterou se zavedení nouzového stavu okecává.
    Opatření jsou obdobná tomu, jako kdyby se stavěla protipovodňová hráz, ale z důvodu úspory materiálu by se stavěly vždy jeden metr hráze a dva se vynechaly.
    Poručíme větru dešti? Poručíme viru? Politici rozhodují, kam virus smí a kam ne?

  • Volte lidi, kteri jdou rovne, sracek mame v politice dost.
    Je treba volit strany a lidi, kteri maji jasny nazor, nechteji kavarnu, migranty, green deal a protektorat pod Nemeckem. Bezbarvych sracek mame plny senat i parlament, volte osobnosti. Strany jsou zname, tam SPD a Trikolora jsou jasnou volbou, volit ostatni hranici vice ci mene s kolaboraci. Hradec Kralove = Petr Brabnik 2.senat, 5.kraj.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*