Ještě větší SLEPICE, než jsme si mysleli…?

Ještě větší SLEPICE, než jsme si mysleli…?

Koalice chce, abychom drželi hubu a krok, platili daně, měsíčně posílali  babipráskačenky DPH, nekritizovali migraci, dodržovali zákony ještě než začnou platit a přitom je sama porušuje.

První místopředsedkyně poslanecké sněmovny Jaroslava Jermanová z hnutí ANO odpověděla  v otázkách Václava Moravce na otázku, zda může mít národ úctu k zákonům, když sami poslanci porušují zákon tím, jak protlačili EET:

„My jsme byli dotlačeni do situace, kdy nám nic jiného nezbylo, protože jednací řád přežil svoji dobu. Je tam spoustu děr, kterých se dá využít a zneužít a v tuto chvíli je zneužíváno. My se na to díváme z hlediska toho, že jsme dostali od voličů právo vést tuto zemi, snažíme se to dělat a menšina nám v tom brání,“  zdroj: http://zpravy.idnes.cz/poruseni-jednaciho-radu-snemovny-dl2-/domaci.aspx?c=A160214_162018_domaci_jkk

 Místopředsedkyně Sněmovny a hnutí ANO Jaroslava Jermanová. FOTO: Jan Handrejch, Právo

Místopředsedkyně Sněmovny a hnutí ANO Jaroslava Jermanová.
FOTO: Jan Handrejch, Právo

Tedy, paní Jermanová prohlásila, že koaliční poslanci porušíli jednací řád sněmovny, čili zákon. Důvodem má být to, že dle ní zákon je nedokonalý a umožňuje opozici blokovat sněmovnu. Inu tak fajn, pokud mi paní Jermanová jako zákonodárce dává příklad, že mohu porušovat zákon, pokud se mi nelíbí, tak co kdybych přestal každý měsíc posílat babipráskačenky DPH, ignoroval EET, hulil v nekuřáckých hospodách? Co kdybych přestal platit daně, když vím, že se se stejně buď rozkradou, nebo nesmyslně rozhází? Rozhodne Ústavní soud tak, aby se Babiš „nažral“ a Ústava zůstala celá?

Na Ústavní soud míří stížnost TOPky, která chce docílit zneplatnění zákona. Jakkoli je ten zákon paskvil, věří snad někdo tomu, že levicový Ústavní soud zákon zruší a postaví se prezidentu Zemanovi, který soud složil, postaví se ČSSD a ANO? Pokud ale Ústavní soud zákon nezruší, bude tím deklarovat to, že pokud nám zákon nevyhovuje, pak jej můžeme (beztrestně) nedodržovat a tedy porušovat. Když jsem si na timelime Andreje Babiše postěžoval na cenzuru, byl můj příspěvek obratem smazán. Jiný příspěvek, který se týkal místopředsedkyně Jermanové byl ale na jeho timelime ponechán a měl nadpis:

„Ještě větší SLEPICE, než jsme si mysleli…“

Tak, pokud s tím ohodnocením místopředsedkyně Andrej Babiš souhlasí, odpustím mu i to mé smazání………

 

Michal Malý

Loading...

Podobné články

Komentář “Ještě větší SLEPICE, než jsme si mysleli…?

  • Babiš jako majitel hnutí ANO má problém. Normální lidi s ním spolupracovat nebudou. Na to brzy doplatí. Sám nemůže být ve všech důležitých funkcích a lidi, které si najímá, budou mít stále nižší úroveň.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*