Ještě prý nepřišel čas

Ještě prý nepřišel čas

Sami členové KSČM dobře vědí a veřejně to přiznávají, že jsou vlastně členy jakési druhé ČSSD. Přesto však se nechávají nazývat komunisty a svoji stranu, tuto druhou ČSSD, stále nazývají “komunistická”. Toto samo o sobě už je trestuhodná profanace slova “komunista”. Ba co hůř, je to plivání po památce všech těch, kdo za ideje komunismu položili své životy a jakkoli za ně trpěli či trpí dodnes. Co je komunistického na těchto “komunistech”? Z jakého titulu by se měli členové této “druhé ČSSD” nazývat komunisty? Co je na politice KSČM komunistického, když je druhou ČSSD? Zhola nic. Zůstává jen ono lživé adjektivum v názvu strany.

Ještě jako člen KSČM (mé členství trvalo 13 měsíců a byl jsem doslova štván ven z ní prakticky hned po svém přijetí za člena) jsem od těchto “komunistů” často slýchával to alibistické – “ještě nepřišel čas”. Veřejnost podle těchto “komunistů” není na jakékoli změny (záměrně zde neuvádím slovo “revoluce”, lidi totiž pak hned vidí krev, která není při revoluci rozhodně nutná) připravena. Pochopitelně ještě nepřišel čas. A kdo tu veřejnost má na ty změny připravit, když ne komunista svou prací, osvětou, agitací?! Kdo má dát těm chudákům, o zem hubami ryjícím občanům naději, že bude lépe, když ne komunista?

Členové KSČM potřebují čas a jakákoli činnost řadového člena tento čas ukrajující, narušující tuto finančně výnosnou symbiozu s vládnoucí ČSSD, není vítána. Chtěl jsem po nich na jejich nekonečných a nikam nevedoucích schůzích (konečně už nějakou tu) aktivitu na veřejnosti. Chtěl jsem po nich, aby nabádali lidi ke stávkám, očišťovali odkaz Gottwalda, Bil’aka, Husáka a jiných poctivých komunistů, aby dělali cokoli jiného komunistického a pak to dávali mediálně k dobru. To se jim nelíbilo a snažili se mě, jako nováčka, naopak školit z marxismu a stranické poslušnosti. Potřebují totiž čas na sežrání pomejí z koryt, která zbudou po socanech. A ti se na ně pro mé aktivity na veřejnosti pochopitelně zlobili, a pomeje “mým soudruhům” lili do koryt studené, pokud vůbec lili. Tak mě “soudruzi” štvali, až mě ze svých řad vyštvali. Za kritiku jejich politiky na mě, navíc, nakonec sami exekutory poštvali. Na adresu mého bydliště, kterou znali, je poslali. A teď se mi ještě “soudruzi” smějí, že se jim mstím za to, že mi pomejí nenechali. Říká se “podle sebe soudím tebe”. Mně o žádné pomeje nešlo a nejde. Jde mi o osud mé vlasti a jejích občanů. Vám jde jen o vlastní panděra, která vám plní pantáti z ČSSD, nedrazí “soudruzi”.

Byl jsem vychován v rodině zapřísáhlých nepřátel komunistů a v listopadu 89 jsem na náměstí v Třebíči, kde jsem tehdy zrovna nastoupil do 3. ročníku učiliště, nadšeně cinkal klíči. Jak říká můj bratr (a já mu to zazlé nemám), kdyby se mi tenkrát v podnikání dařilo a byl ze mne dnes majitel zavedené firmy, nemusel bych mít dnes ty hloupé komunistické keci. Já však odpovídám, že kdyby se mému bratrovi nedařilo a neměl práci, kterou dnes má, za peníze které dnes má, třeba by ty hloupé komunistické keci měl se mnou. Ano, komunisté se rekrutují z těch, kterým se nedaří. Z těch líných lemplů, jak nás komunisty ti úspěšní titulují. Jenže všichni úspěšní být nemůžeme. Nezbyl by nikdo, kdo by pracoval tu podřadnou práci, která taky musí být hotova. To si ale kritici komunistických myšlenek nepřipouští. Nemohou. Neměli by čím přihlouple argumentovat.

Kde se ovšem rekrutují členové KSČM? Z těch neúspěšných a líných lemplů? Ano. V tomto rozdíl mezi komunistou a členem KSČM není. Pocházíme všichni z poměrů chudých. Ti kdo jsou komunisté, i ti, kdo si na ně jen hrají. Až na zářné výjimky. Jsou totiž i tací kteří, aniž by se nejprve stali komunisty, vstoupili do KSČM, aby si ke své práci (třeba práci vykonavatele soudního exekutora, jako třeba současný předseda KSČM Brno Říha) přivydělali, ač už teplé místečko vymahače dluhů na chudých (nejen na chudých, abych byl korektní) měli. Jsou tu ovšem většinou tací, kteří vstoupili do KSČM jen proto, že se jinak, než z koryt uživit neumí. Práce jim smrdí. Stali se z nich přes noc “komunisté”, aby se z nich, neúspěšných a líných lemplů, stali úspěšní líní lemplové. Třeba jen tím, že si z blahosklonné boží vůle vedení “komunistické” strany zvýší své ego dosažením tolik vytouženého postu předsedy základní organizace na rodné vsi.

Členové KSČM opravdu nevědí zda čehý nebo hod. Na jednu stranu se mohou podělat z náruživosti v pomlouvání politiky ČSSD, dáváním k dobru jací to jsou ti socani lháři a zrádci (v tom se s nimi naprosto shodnu), na straně druhé, v KSČM očividně nevědí, kterému socanovi nejlépe vlézt do řiti, aby byly výhody a pomeje, pardon … aby “komunistická” KSČM, po boku této zrádcovské a kolaborantské ČSSD zabodovala ve volbách a pomeje v koalici byly teplejší a hlavně hustší. Než příjde čas té revoluce, která jim pomeje navždy sebere, pokud se ovšem zase umně nepřekabátí a dostatečně neoblbnou důvěřivý a naivní dav tak, jako jej oblbli v 89. Ten prostě a zákonitě musí jednou pochopit, že tihle “komunisté” nemohou dělat komunistickou politiku, tedy především vyvlastnit tuneláře a zloděje. Už jen proto nemohou, protože by vyvlastnili ty, kdo jim plní jejich koryta. Na fejsbuku nadávají na tuneláře, ale ve skutečnosti z tunelů a zlodějen žijí a stávají se tak úspěšnými. Na tunelech a zlodějnách se podílí.

Než mě vy, “komunisti” z řad KSČM a jejich vlezdoprdelků začnete zase za tento článek pomlouvat a vymýšlet si lži o mém soukromí a zveřejňovat je, raději mi “vy jediní a praví soudruzi” napište, kde se to, co dělám a prohlašuji, ideologicky odklání od myšlenek marxleninismu, kterého máte mnozí neustále plné orální otvory jen proto, aby vám lidi věřili, že jste komunisté a dál vás jako komunisty naivně volili.

A vy, poctiví komunisté v řadách KSČM, se na mě, prosím, za mé názory nezlobte. Jen mi už prosím, u všech sakrů vysvětlete, proč v té lžistraně nadále setrváváte, nebo za ni dokonce kandidujete, a tím, ať chcete nebo ne, podporujete lžikomunisty nejen ve vedení strany.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*