Jen ať šakali vyjí, Babišova a Zemanova karavana táhne dál…

Jen ať šakali vyjí, Babišova a Zemanova karavana táhne dál…

Koupil jsem si, jak je mou nemocí a jak dělám každý den veškerý denní tisk. Stačí listovat, aby čtenář měl nabýt dojmu, že dny Andreje Babiše a Miloše Zemana jsou sečteny, tato nechutná mocenská dvojka je zatracena celým národem a koalice pravdy, budoucnosti a spravedlnosti vítězí.

Dnes se k tomu připojí odstartování veřejné exkomunikace ze středu jedině správných politiků od 13:00 v Poslanecké sněmovně. V jejím rámci bude Babiš popraven a prezident drobně protiústavně zneuctěn.

Zcela neutrálně je třeba říci, že tato mediální štvanice je klasickým výtvorem volební agentury, která připravovala kampaň Clintonové a opakované šíření útoků proti Babišovi a Zemanovi je její profesionálním projevem.

Chyba zde je jedna, a to zásadní.

Zatímco členové týmu Trumpa naprosto tvrdě argumenty Clintonové odmítali a Clintonovou drtili až nakonec i volebně zdrtili, u nás zdá se nebojují za Babiše a Zemana ani novináři jím vlastněných deníků.

A to je fatální chyba. Jestliže proti Zemanovi a Babišovi naprosto ostře a jednostranně bojuje Česká televize, či Bakalovy média, je třeba se tomuto tlaku postavit. Novináři deníků Dnes či Lidovek vystupují jako zbabělci…

Jde přece o tvrdý předvolební boj, jde o snahu odstranit dva nejsilnější politické hráče v České republice prezidenta republiky a předsedu nejsilnějšího politického subjektu.JDE O POLITICKÝ PUČ PROTI TĚM OBČANŮM TÉTO ZEMĚ, KTEŘÍ PODPORUJÍ PREZIDENTA 30 % AKTIVNÍCH VOLIČŮ, KTEŘÍ STOJÍ ZA HNUTÍM ANO.

Přitom všechny ty útoky, všechny ty lži o nedůvěryhodnosti prezidenta a Andreje Babiše zcela ignorují, že průzkumy až překvapivě nestojí na straně Sobotky, Kalouska a spol, a to ani náhodou.

Znovu si zopakujme proti těm clintonovským lhářům základní údaje:

Pokud jde o situaci s odvoláním ministra financí Andreje Babiše, je názor lidu jasný

Podle průzkumu Phoenix online research pro televizi NOVA je toliko 27 procent respondentů pro návrh premiéra Sobotky na odvolání ministra financí Andreje Babiše. 28 procent neví, proti se postavilo 45 procent dotázaných.

Těch 27 % podpory po návrh Sobotky na odvolání vicepremiéra Babiše, je číslo, které vypovídá, že celá kampaň sobotkovců a kalouskovců nepřesvědčuje dokonce ani voliče stran, které tvoří národní frontu pro realizace tohoto puče, tedy ČSSD, TOP 09, ODS, KDU-ČSL, KSČM.

Je to žalostný výsledek.

A teď dál: Kdyby měli pravdu všichni ti, kdo halasně v médiích prohlašují, jak je Babiš a Zeman na dně, jistě by musely jinak vypadat aktuální volební průzkumy. Ano by se muselo potácet někde za ČSSD a Horáček by v podpoře přeskočil Zemana.

Tak jak jsme na tom?

Podle aktuálního výzkumu Médea Research pro časopis Týden, by se především nedostala do sněmovny dvoukolice KDU-ČSL a STAN, což jistě mnozí vítají.

Ale když se vrátíme k našim aktérům: Hnutí ANO Andreje Babiše by dosáhlo 30,1 procenta hlasů, ČSSD by měla 17,1 %. Jak jsou na tom ti největší křiklouni, ODS a TOP 09 ? ODS  8,6 %, TOP 09 s 8 %.Tyto strany jsou trvale v ČT prohlašují velkopansky, že ANO už nebude v příští vládě a jsou tak zcela komické. Za tři a půl roku nedokázaly získat zásadní podporu veřejnosti a jsou to v podstatě co do významu malé strany na úrovni  KSČM s 7,5 % a Pirátů s 5,8 % a SPD Tomia Okamury s 6.2 %.

A prezident?

Podle téhož výzkumu se těší  bezkonkurenční podpoře 47,5 %  Za ním je Michal Horáček s 16,3 % hlasů a bývalý šéf Akademie věd ČR Jiří Drahoš s 12,5 %.

Jen ať šakali vyjí, ale už dnes je jasné, že Andreje Babiše ani prezidenta republiky rozhodně nezastaví…Jejich karavana úspěšně táhne dál…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*