Jen ať prezident nechá Sobotku pár dní vycukat. Není kam spěchat…

Jen ať prezident nechá Sobotku pár dní vycukat. Není kam spěchat…

Zdá se, že Bohuslav Sobotka je u konce s nervy. Jeho hysterické výkřiky, že musí prezident konat, jsou k smíchu.

Prezident samozřejmě konat bude, vždyť ho konec konců o to požádal i předseda ANO Andrej Babiš. Vzniká dojem, že Sobotka, zřejmě z nedostatku sebedůvěry, má stále pocit, že ho nikdo nebere vážně. A přitom se nic přece neděje. Je zřejmé, že Andrej Babiš v dobré náladě opustí ministerstvo financí, protože ví, že jeho nástupce se jasně vyjádřil v tom smyslu, že nenechá nikoho zasahovat do nezávislosti Finanční správy, jak ho k tomu Sobotka nutí.

Sobotka dále vykřikuje, že má připravenou kompetenční žalobu.

Tak ať si ji ten blbeček podá. Jinak člověk už tento výtvor ani nazývat nemůže.

Když ji podá, nemůže být logicky vyřízena ze dne na den, ale bude to trvat nejméně měsíc. A to by byla rychlá doba.Do té doby dávno vyhoví prezident žádosti Andreje Babiše a odvolá jej a namísto něho jmenuje ostrého a tvrdého hocha Ivana Pilného, který si zřejmě bude držet svou tvář a nenechá se premiérem rozklížit.

Nuže, jen se, Sobotko, zesměšňuj, a hlavně se připrav na to, že Tebe jistě Zeman premiérem po volbách nejmenuje. Někoho, kdo během jednoho měsíce rozvrátil politickou scénu, by ani jmenovat nesměl, protože musí hájit zájmy státu. Navíc je jasné, že je zcela vyloučeno, že by Sobotkova ČSSD mohla být vítězem voleb.

Takže Slávku, těch pět měsíců uplyne a už se tě většina národa zbaví…

Andrej Babiš by si měl začít ve spolupráci s prezidentem připravovat budoucí koalici: bez Sobotky, bez Kalouska a bez Fialy.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*