Jednotkou české blbosti je 1 Petříček…

Jednotkou české blbosti je 1 Petříček…

Režimu Gustáva Husáka se kdysi vytýkalo, jak byl směšný, kdy s velkou pompou přivítal v Československu iránského šáha Réza Páhlavího a jeho režim následně za půl roku padnul.

Zpětně vzato, dělal československý režim před rokem 1989 vždy tu rozumnější stranu politiky. Páhlaví měl krutou tajnou policii, ale byl to přece jenom sekulární režim. A jeho pád neočekával půl roku před jeho koncem téměř Nikdo.Pravicoví či levicoví liberálové v Česku a jinde jsou začasté tak idiotští, že, ač se člověk brání zuby nechty, nemůže nepoužít ostřejší výraz.

Prostě k idiotům typu Farského, jehož strana STAN se zjevně nedostane do Poslanecké sněmovny, ale on tvrdí, že ANO, které trvale osciluje kolem 30 % zanikne , se přisouvá sociálně demokratický idiot č. 1. Tomáš Petříček, který je levicovým klonem pravicového Miroslava Kalouska, který se trápí agresí Ruska, nevím jakou. Pikantní ovšem je, že nezaregistroval, že za dva měsíce jsou na Ukrajině prezidentské volby a jakýsi Klimkin, tedy ještě na pár chvil ministr zahraničních věcí oné země, zcela určitě nebude ministrem a jakýsi Porošenko, tedy ještě chvíli prezident Ukrajiny, nebude prezidentem oné země.

A proto se s nimi stýká a chce stýkat. No blbeček.

Hlupáček Petříček se  chce podívat do Kerčského průlivu. Roztomilé. Jen  nepostřehl, že tím určitě nenadchne budoucí prezidentku Timošenkovou či prezidenta Zelenského, kteří pokládají akci v Kerčském průlivu jako zjevný předvolební trik současného a odcházejícího prezidenta…

Je to prostě vůl…

Liberální média z něho radostí šílí.

Až na to, že nikdo z jejich žurnalistů to ČSSD, jako vždy  nehodí…Jak říkám : Jednotkou české blbosti je 1 Petříček…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Jednotkou české blbosti je 1 Petříček…

  • Kdyby neměla ČSSD Petříčka a Hamáčka, mohla by se v příštích volbách dostat do PSP. Takhle to do příštích voleb vydržíme, stejně je Babiš nepustí k tomu, aby měli na něco vliv. Zahraniční politika musí být vždy pragmatická a nesmí se jen papouškovat nesmysly. Poche vede MZV prostřednictvím Petříčka a ukazuje se, že měl Zeman velký důvod ho nejmenovat přímo.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*