Jednoho dne opustí miliony lidí jižní polokouli a obsadí sever.

Jednoho dne opustí miliony lidí jižní polokouli a obsadí sever.

Rozhodně nepřijdou jako přátelé.

Evropu vezmou útokem, aby ji dobyli a její území zalidní svými potomky, je jedno jestli manželskými nebo nemanželskými,

 

prohlásil v roce 1974 ve svém projevu na Valném shromáždění OSN novopečený alžírský ministerský předseda Ben Bella, hrdina v boji za nezávislost Alžírska na Francii.

 

V témže roce přijala Organizace islámské konference v pákistánském Lahore usnesení, které zahrnovalo plán transformace přílivu muslimských přistěhovalců do Evropy a stalo se tak obyvatelstvem s populační převahou.

 

Evropa se nachází ve stádiu totálního odcizení všech zúčastněných států. Nadešla vhodná chvíle k muslimské invazi.

 

Evropa je oslabená léty finanční a hospodářské krize, kdy po krizi je vždycky těsně před krizí, a politickou nejednotností. Vyčerpaná strachem z teroristů, zinscenované války na Ukrajině, z amerických agresí a odkrytých otřesných tajemství výslechů vězňů ve středověkém duchu, únosů a vražd. Chmurná současnost jako důsledek záměrně rozvrácených arabských států s cílem implantace americké demokracie a konzumního způsobu života.

 

Duševně zaostalí žvanilové zbytečného Evropského parlamentu s pohádkovými nezdaněnými platy a plodící populistické blbosti v čele s nedoučeným knihtiskařem Donaldem Tuskem, trapně žvaní o kulturní podobnosti Evropy s Blízkým východem (Kábulem, Damaškem, Káhirou, Bagdádem).

Programově ohlupují vlastní potomky a klamou je od chvíle, kdy překročí práh mateřské školky.

 

Hašení tohoto požáru se musí ujmout jedině Evropa. Jak se na ni ale spolehnout, když už je dnes Eurábií, vítá nepřítele a vydržuje si ho jako děvku?

 

Evropa se opevňuje bez ohledu na Merkelovou. Postaveny jsou ploty mezi Bulharskem a Tureckem, Maďarskem a Srbskem, Makedonií a Řeckem.

Slovinsko obsadilo na hranici s Rakouskem prázdné baráky po celnících z jugoslávských časů.

Otevřeno je ještě do Chorvatska a Albánie, zřejmě s ohledem na očekávanou „výnosnou“ turistickou sezonu.

 

Turecko je zatím donekonečna obletováno členy EU v čele s Německem v naději, že vytáhne Německo ze šlamastyky. V tichosti se prý připravuje reforma Dublinské dohody, která bude nově obsahovat dodatek – kam vstoupí noha běžence nejdříve, tam získá automaticky azyl. Tak se zbaví Němci prohnaně problému s nenáviděnými kvótami a všichni to dostanou befelem.

 

Úpadek morálky a inteligence je jen projevem současné degenerce zdravého rozumu.

Vypěstovaná zhoubná schopnost snášet příkoří, hanebnou podřízenost a servilitu povede ke konečné rezignaci.

 

Neexistuje nic životaschopnějšího než valící se osvobození plebejci. Nechybí jim to, co chybí nám. Vášeň!

Pohání je víra a vášnivá nenávist, pro kterou jsou připraveni zemřít. Za ploty jich čekají další miliony.   

 

Už nyní je jejich drzostí ponížena naše hrdost a důstojnost.

Nikdo nás neochrání. Nezachrání nás žádná armáda.

Budeme poraženi. Odsunuti do jejich jeskyní a stanů a zdechneme u vyschlé studny oázy na poušti, kde i vycházející slunce je Alláhovo.

(Ilustační obrázek Foto: REUTERS/Marko Djurica)


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Jednoho dne opustí miliony lidí jižní polokouli a obsadí sever.

  • „Chmurná současnost jako důsledek záměrně rozvrácených arabských států s cílem implantace americké demokracie a konzumního způsobu života.“
    To tak není. Hlavní problém je v tom, že tohle byl plán našich „elit“ od začátku. Oni nejsou neschopní, oni to dělají cíleně. Chtějí vyhladit původní kulturu a je lepší se pak tvářit jako neschopný úředník, než na rovinu říct, že nás chtějí zlikvidovat. Rozvrácení muslimských států je jen nutná podmínka jejich plánu, není to důvod problému. Kdyby opravdu chtěli, tak nelegální migraci zastaví do jedné hodiny. Problém je, že oni ji nechtějí zastavit, tak jen plácají nesmysly a tváří se, jak je to těžké. Není to těžké, je to naprosto jednoduché tu migraci zastavit.
    Proč ? Islám je pro diktátory dokonalá věc. Jednak po mixu s čmoudama budem mít nižší průměrné IQ a nebudeme pro lidi co tahají za nitky tak nebezpeční (to jsou ti co ovládají a manipulují finančním systémem našeho papírkového boha), navíc extrémní islám je dobrý oblbovací nástroj. Navíc se lépe podněcuje nenávist v takto nesourodé skupině a mají po ruce spoustu hloupých lidí, které lze zmanipulovat jako teroristy Další věc je věčný sen globalistů dělat superstáty, čím větší, tím lepší.
    Naše elity se nám prostě příliž odcizili jako důsledek přílišné centralizace a nejen, že už je ani nezajímají normální lidi, už si to z jejich pohledu ani nedovedou představit, ani nechtějí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*