Jedině v přirozené smrti máme záruku svobody a demokracie. Kdo říká, že žijeme dnes v demokracii a svobodě, je bezesporu vůl.

Jedině v přirozené smrti máme záruku svobody a demokracie. Kdo říká, že žijeme dnes v demokracii a svobodě, je bezesporu vůl.

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že občanům nic neschází,tak opak je pravdou. Stále více lidí trápí pocit nesvobody, útlaku, šikany v práci, prolhaná média, nevymahatelnost práva, zkorumpovaná policie a soudnictví, ubohé mzdy, jedy v potravinách, potlačování svobody slova, cenzura atp. Sice si vozíme plné nákupní košíky z Kauflandu, ale čeho??? O čem to vypovídá??? Snad ne o tom, že máme dost peněz a blahobyt, když jsou to převážně jedy a odpad. To vše slouží jen k tomu,aby nám něčím zacpali huby.

Právě dnes mi skončila opakovaná blokace FB. Když nejsem zrovna blokován, tak mi jsou politické články mazány a označovány jako spam. Nikde se nelze dozvědět detailní vysvětlení důvodů proč tomu tak je a proč je takto postupováno, i když je to v přímém rozporu s ústavou ČR. Dozvěděl jsem se jen to, že mé příspěvky porušují zásady komunity??? Jaké komunity se však dozvědět nelze. Osobně se domnívám, že jde o komunitu takzvaně vyvolených, kterým pravda nevoní a svým způsobem snad ohrožuji jejich postavení. V této situaci nejsem samozřejmě sám a úplně stejné metody porušující lidská práva a ústavu ČR jsou aplikovány třeba na Nelu Liskovou,Břetislava Olšera, Romana Konopku, Ladislava Kašuku a mnohé další. Přijde Vám to normální??? Dříve mé články hodně vydávaly i Parlamentní listy-to ještě v době, kdy byla redaktorkou paní Lucie Bartoš. Bylo zvykem, že na PL měli své místo všichni-od Kalouskovců až po komunisty. Dnes je ve funkci redaktorky paní Bozonová a bohužel rámec publikovaného se zásadně změnil a určité postoje a názory prostě publikovány nejsou. Parlamentní listy buď natolik vyměkly nebo mají strach, a co by bylo tristní, že se nechaly koupit. Kam se ztratila novinářská čest a odvaha!!! Psát pochlebovačné a řiťolezní články umí každý blbec.To stejné se děje i u článků které se týkají prezidentských kandidátů ZEMANA a DRAHOŠE. Je zajímavé, že když spaří světlo světa článek, který dehonestuje a doslova ponižuje Miloše Zemana, tak se nic neděje, ale nedej bože, aby někdo něco napsal proti ovarové hlavě Drahošovi. To se ihned vše maže a FB blokuje. On si pan Drahoš FB platí??? Nebo za tím vším stojí někdo jiný??? Třeba chlebodárci pana Drahoše, kteří tuto ohebnou loutku vybrali na funkci prezidenta ČR na zasedání Římského klubu, jehož členkou je i hrobařka Evropy Merkelová????

Možná se budu opakovat, ale budiž-klidně, protože to, co jsem říkal před lety platí i dnes. Co se týče prezidentských kandidátů, tak volím Miloše Zemana. Nikoliv proto, že by byl tak dobrý a byl taková hvězda, ale zcela pragmaticky proto, že je to volba nejmenšího zla. Když vezmu celou tu ekipu adeptů tlačících se na post prezidenta, tak v ní byl jediný člověk, který by na tuto funkci měl morální a lidské předpoklady a tím člověkem byl a je Petr Hannig. Ten však vůbec nemá předpoklady a znalosti vhodné k politické činnosti. Na to je Petr Hannig příliš slušný. Ti ostatní jsou buď odpad nebo úplné naivky neznalé věci. V souhrnu lze tedy smutně konstatovat, že Miloš Zeman nemá vhodného protikandidáta. Za tím si stojím a klidně mě kamenujte.

No a svoboda a demokracie??? Co to vlastně je??? Jsou to jen pojmy u kterých se velmi různí výkladová terminologie, ale fakt je to jen otázka výkladu. Skutečnost je taková, že oproti obecnému výkladu těchto pojmů je realita zcela odlišná a neuchopitelná. Podobně je to i u záležitosti socialismus a komunismus. Mnoho lidí tyto dva pojmy chybně pojímá jako že jsou totožné a mladí lidé jsou již ze základní školy naučeni, že ve východní Evropě byl komunismus a že je to zlo. Kéž by v té východní Evropě komunismus byl!!! To by jsme totiž dnes nemuseli už řešit otázky zhoubnosti kapitalismu, absence demokracie, bídy, bezpráví atp. Bohužel se to z vůle elitářských židozednářských elit nepovedlo. Byl nastolen kapitalismus, což je inovovaná verze otrokářského systému-chcete li vyšší level. Docela jsem se bavil na FB, když se do diskuse s mým synem zapojil synek Jiřího Hlavatého-ano toho Hlavatého jenž tak slavně kandidoval na post senátora za ANO a tvrdil, že v Československu byl komunismus a jak byl špatný. Patrně synek Hlavatého nebyl dostatečně taťkou obeznámen s tehdejší realitou a přitom by to měl přímo od zdroje neb bijec tatíček-dnes Ano byl před rokem 89 rudý a dle informací pamětníků až na prdeli. Škoda že synka nepoučil.

Víte-štve mě jak jeden druhému lžeme, ale že jsme klesli tak hluboko, že lžeme i sami sobě??? Co jsme to za lidi???

No a tomu bonzákovi kvůli kterému mám věčně blokovaný FB děkuji. Pro mě je to čest a vyznamenání, když mě blokují. Tím totiž vím, že dělám věci prospěšné lidu naší země. Tedy děkuji ti trolle vřele.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*