Jeden za všechny, všichni za Zemana!!!!!

Jeden za všechny, všichni za Zemana!!!!!

Nadešel okamžik, kdy je třeba zapomenout na všechny výhrady vůči panu prezidentovi Zemanovi (sám jich několik mám) a podpořit ho v boji o hrad!!! Všichni, lidé, vlastenci, ateisté, křesťani a prostě každý, kdo si přeje, aby naše krásná země zůstala taková jaká je (nebo lepší), pro naše děti, přátele a všechny blízké, se musí spojit a nedopustit zvolení pana Drahoše za prezidenta!!!

Důvodů, proč volit Zemana a nikoli Drahoše je mnoho… Od islámských migrantů, o kterých pan Zeman ví, že by mohli v naší zemi rozpoutat teror jako v Západní Evropě a proto je tu, oproti panu Drahošovi nechce, až po odpor pana Drahoše k lidovým referendům, které naopak pan Zeman dnes již podporuje. Pan Zeman je rozhodně nejlepším a nejvlastenečtějším polistopadovým prezidentem a přes některé jeho nedostatky je rozhodně lepší volbou pro naší zemi, než člen Římského klubu pan Drahoš, který sní o jakési „větší, propojenější a mocnější EU“ sílící na úkor národních států.

Když se navíc podíváme na lidi a strany, které pana Drahoše podporují, mělo by to být dostatečným varováním pro Ty, kteří si přejí silnou a suverénní Českou republiku. Pan Kalousek, ODS, Topka, Piráti, nebo pražští kavárníci, jsou ukázkou toho, jací lidé tohoto člověka podporují a čeho, se v případě jeho zvolení asi tak dočkáme. Pana Zemana naproti tomu podporuje většina slušných a poctivých, tvrdě pracujících lidí z vesnice a menších měst, kteří jsou na rozdíl od výše jmenovaných tou opravdovou, příslovečnou „solí země“, tedy lidé, bez nichž by se zastavila kola továren, nefungovala by infrastruktura, a nebylo by co jíst.

Ačkoli „Drahošova armáda vyvolených“ voliči Zemana pohrdá a mluví o plebsu, který podle nich neví co dělá a rozhodně, by neměl mít právo volit v referendu a podle některých z nich, ani právo volit prezidenta, pravdou je, že mi „obyčejní lidé“ se bez „Drahošovců“ obejdeme, ale oni bez nás, by brzy chcipli zimou a hlady!!!! Proto prosím všechny slušné lidi, kterým záleží na tom, aby Česká republika zůstala česká, moravská a slezská a nestala se rejdištěm teroristů a zemí spousty nových mešit a zbořených kostelů, aby svůj hlas v prezidentské volbě 2018 dali panu Miloši Zemanovi…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Jeden za všechny, všichni za Zemana!!!!!

  • Nebojte se hoši: Izrael se překládá „Bůh vítězí“, ale také „Boží bojovník“…
    Micheáš 5: 1″Ty však, Betléme efratský, maličký mezi judskými knížaty, právě z tebe mi má vzejít ten, jenž bude Vládcem v Izraeli, jehož původ je pradávný, ode dnů věčnosti.“2(Hospodin je tedy nechá napospas, jen dokud neporodí rodička. Zbytek jeho bratří se pak vrátí zpět a připojí se k synům Izraele.)3On vstane a bude pást v síle Hospodinově, ve jménu Hospodina, svého Boha, které je vznešené. Tehdy budou žít v bezpečí, neboť on bude veliký až po nejzazší zemské končiny. 4On bude naším pokojem. Až k nám do země vtrhnou Asyřané, až budou šlapat po našich palácích, sedm pastýřů proti nim postavíme, osm vojevůdců rozených, 5aby Asýrii pásli mečem, Nimrodovu zemi mečem taseným! On nás vysvobodí, až k nám do země vtrhnou Asyřané, až budou šlapat po našich hranicích.6Ti, kdo pozůstanou z Jákoba uprostřed mnohých národů, budou jak rosa od Hospodina, jak déšť padající na trávu, jenž ve smrtelníka nedoufá a nezávisí na člověku. Amen
    Třeba já na člověku nezávisím, Ježíš se mnou mluvil. Kolik nás už je?

  • Nejnovejsi zprava z Nemecka: Uz i Schulz odmita horni hranici pro prijimani uprchliku. Jestli vznikne velka koalice v Nemecku jeste nevime, ale uz dnes socan Schulz kritizuje pravicacke Cesko. Tenhle byvaly opilec a nedouk, knihkupec do nas rypa! O to vic se musime u nas tomuto zradnemu vyvoji v Nemecku postavit, protoze je proti zajmu obcanu CR, kteri zvolili pravici.
    Merkelova i Schulz, Macron, Mayova jsou loutkami USA a velkokapitalu, ktery usiluje o globalizaci a zniceni narodnich statu podporou NWO, ktery nas uz dnes v podruci USA zotrocuje a vede do nesmyslnych zlocinych valek a konfliktu. Podporuje sankce a vydirani vsude ve svete v zajmu USA, proti zajmum zemi a jejich obcanu. Chceme zit v miru a pratelstvi, nechceme pokracovani valek s miliony mrtvych. Ty zarucuji pouze bohacum jeste vetsi bohatstvi, moc a zisky. Lidem prinaseji smrt, rozborena mesta a utrpeni.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*