Jeden proti všem, aneb všichni proti Babišovi

Jeden proti všem, aneb všichni proti Babišovi

Máte my to čestné politiky-jen co je pravda. Celá ta sebranka z leva i z prava spojuje své síly proti jedinému. Tím jediným je Babiš. To vám není hanba vy sráči, abyste šli s tím Babišem na férovku??? Tady se proti Babišovi spojuje koza s pudlem pod velením modrého ptáka a to bez ohledu na kdysi prezentovaný volební program i sliby voličům, nehledě na zásadní rozporuplnost i v politickém kontextu. Běžný občan těžko chápe, ale nutno říci, že zde nejde o politiku, ale o velké peníze.Já osobně taky Babiše zrovna nemusím, ale v žádném případě by mě nikdo nedonutil, abych se spolčoval s někým jen proto, že ten někdo prostě sám na Babiše nemá!!! To je podlost pane Fialo a nečestné politické intriky. Musím Vám pane Fialo ale poblahopřát, neboť jako spojence jste si vybral TOP a lidovce. Vskutku výběr politologa a inteligenta. To ale budete muset také jezdit na zasedání sudetoněmeckého landsmanšaftu, neboť TOP a lidovci s ním kolaborují, což je veřejně známá věc. Mariánské Lázně se tedy na vás mohou těšit. Nicméně zde je ve hře i jiná politická záležitost a tou je záchrana politických kamarádíčků z dob minulých, kdy TOP s ODS byli spojenci a lidovci tomu všemu zdatně sekundovali. Nelze přeci nechat padnout na hubu bývalé politické kámoše, kteří na ODS mnoho vědí. Oni by totiž mohli začít mluvit a ta bárka pod názvem ODS by nemusela ustát vlnobití. Kdyby se někteří politici už dále nedostali do sněmovny, tak by přišli o svou imunitu a mohli by být konečně stíháni a promlčecí lhůta také není nekonečná. Je tedy důležité některé jedince podržet, neboť samostatně je už dnes TOP vyřízená a lidovci balancují na hraně přežití. Pod křídly ODS a na společné kandidátce pro příští parlamentní volby mají šanci ještě čtyři roky přežít. Je však otázkou, jak tuto dohodu budou vnímat voliči, neboť jde očividně o obchod a politickou zradu. Lidovcům nic nevyčítám, protože to byli vždy politické štětky jako ČSSD. Ti udělají cokoliv, jen aby se dostali k lizu.

Obdobná situace vznikla i po minulých parlamentních volbách a to z opačné strany, kde se s Babišem spojili ČSSD a KSČM. Také to bylo v zásadním rozporu s volebním programem a přáním voličů a dnes se ČSSD a KSČM diví, že to byla už jejich labutí píseň a že jsou na pokraji zániku svých stran. Ono toto může i ODS stáhnout dolů-nic není nemožné. Až si voliči ODS uvědomí, že byla vedením ODS uzavřena dohoda se stranami náckovského charakteru, se stranami, které lezou do zadku německé administrativě, tak může být problém. Já osobně v tomto vidím zásadní problém a je mi s podivem, že se ODS takovýmto způsobem sama ponížila na tak mrzkou úroveň. Víte pane Fialo-já vím, že nejde až tak o politiku, ale že jde zásadně o prachy. Že nejde o občany o které vlastně nikdy nešlo, neboť pro vás je důležitý jen do urny vhozený volební lístek s vaší stranou a pak na občana bobek. Já vím, že se ve své podstatě jedná o souboj kapitálových struktur v naší republice, kde na jedné straně stojí kapitálové struktury které reprezentuje ANO a ČSSD a na straně druhé kapitálové struktury stojící za ODS, TOP a lidovci. Jde vám o to, abyste ovládli zpátky státní penězovody, neb vám Babiš hodně přiškrtil kohoutky a to vám sakra vadí. Vy užvanění politici jste nastrčenými loutkami právě oněch kapitálových struktur, což však občan nějak nechápe.

Závěrem snad jediné. Mě osobně je jedno, jestli vládne Babiš, červenej, zelenej nebo fialovej. Důležité je to, aby lidé měli práci, měli co do huby a ti staří, co mají už odmakáno, aby mohli dožít své životy důstojně a se vztyčenou hlavou. Na nějaké kecy, či falešná spojenectví, či boj o koryta fakt nejsem zvědavej a myslím, že úplně normální obyčejní lidé to mají taky tak. Vámi uzavřené spojenectví je ubohá špinavá politická šmelina a jen doufám, že vám to voliči dají pořádně sežrat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Jeden proti všem, aneb všichni proti Babišovi

  • Ve volebních koalicích si každý najde někoho, kvůli kterému je pro něj nevolitelná. Pokud by přesto tyto koalice uspěly, zničí se po volbách bojem o to, kdo má větší zásluhu a zaslouží si lepší koryta. Je to cesta do pekel. Volební koalice jsou přirozeným důsledkem personální vyprázdněnosti stran, které se takto spojují. Nejsou schopny samostatně sestavit pro voliče přijatelné kandidátní listiny, proto se spojují, aby vyškrábly zbytky ze svých řad.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*