Jean Paul Baquiast: Spojené státy nepřežijí jadernou válku s Ruskem

Jean Paul Baquiast: Spojené státy nepřežijí jadernou válku s Ruskem

Výměna nukleárních úderů mezi Spojenými státy a Ruskem povede k úplnému zničení Spojených států, přičemž Rusko a Čína zůstanou v mnohem lepší pozici, uvedl redaktor francouzského portálu Europesolidaire Jean Paul Baquiast.

Potenciální jaderná válka s Ruskem bude mít fatální následky pro USA, jejichž území by bylo zcela zničeno v případě vzájemné raketové výměny, uvedl Jean Paul Baquiast.

Jeho komentáře se objevily v důsledku nedávné internetové spekulace o možném záměru Spojených států „provést preventivní jaderný útok na Rusko“.

Foto: PressTV
Foto: PressTV

Obavy vzrostly ještě více poté, co byl jmenován generál Robin Rand jako šéf Velitelství globálního úderu vzdušných sil AFGSC.

Existují předpoklady, že by si mohl vzít příklad od amerického generála Curtise LeMaye, který se proslavil v roce 1949 za přípravu plánu pro masivní jaderný útok na Sovětský svaz.

Jelikož si Rusko nelze podmanit konvenčními způsoby, Washington se chystá zničit Rusko svými ozbrojenými silami, napsal Jean Paul Baquiast. V případě ozbrojeného konfliktu, američtí politici mohou provést preventivní jaderný úder.

„Šance pro Spojené státy zničit Rusko bez následků pro USA 
jsou velice malé,“ uvedl Baquiast.

Nicméně, i vysoce účinný raketový systém S-500, na kterém Rusko v současné době pracuje, by nebyl schopen uchránit zemi před masivním počtem balistických raket z amerických ponorek, poznamenal.

Na druhé straně, Rusko by odpálilo své rakety ze svých ponorek u pobřeží Spojených států. A v době, kdy se Američanům podaří zasáhnout pouze část ruského území, kvůli jeho velikosti, USA budou zcela zničeny, napsal novinář.

 

Sputnik/Tomas Daleko
Loading...

Podobné články

  • Mělo by být preventivně zničeno pár (stačilo by cca 100) vojenských základen na americkém i jiném území, aby američani viděli tu zkázu, mrtvoly, rujny. Aby si konečně uvědomili to co dělají ostatním národům. Pak by byl klid, když ne, tak ničení by muselo pokračovat !!! Pak by lidí evropy před soud postavili vedení EU a jednotlivých států !!! Politikům a jejím rodinám zabavili veškerý majetek! Už vidím tu radost která by přišla ??? …. válečný veterán

  • · Edit

    Strelok: Pane, vždycky je to hlavně o lidech, je jedno, jestli jsou to Židé nebo nejsou, v každé skupině se najdou ti, co chtějí více než ostatní a udělají pro to doslova všechno.

  • · Edit

    Jen ať se ti šmejdi uklidí třeba 5 km pod zem, stejně jim to nebude nic platné. Buď nakonec nevylezou, protože je to zasype tak jako v hrobě a pokud vylezou, tak co, nic nebudou mít. Baterie časem dojdou, potraviny dojdou, pitná voda taky, kanalizace se někde ucpe, takže se utopí ve vlastních výkalech a dobře jim tak. Jak si někdo může myslet, že když se schová a přežije, že pak naváže na minulý život a pojede se dál? Nic, doslova nic nebude jako dřív!!!

  • Tak jako tak to odnesou zase jen obyčejní lidé a ti kteří tahají za provázky se stačí včas uklidit do bezpečí, i s majetky. A pojedou v tomjinde nanovo.

  • To Jiri Krajcsovics: vládci zkurvený Ameriky nejsou fašisti, ale Židi…pouze na konci provázků je černý kašpárek, rovněž není fašista…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*