Jean-Claude Van Damme: Rodiny Rockefellerů a Rothschildů nedovolí Trumpovi vyhrát

Jean-Claude Van Damme: Rodiny Rockefellerů a Rothschildů nedovolí Trumpovi vyhrát

Jean-Claude Van Damme ve francouzském politickém pořadu šokoval prohlášením, že rodiny Rockefellerů a Rothschildů nenechají Donalda Trumpa vyhrát úřad na prezidentsta, protože je Trump proti-globalistickým kandidátem.

Když se belgický herec objevil v pořadu Le Grand Journal, chtěl veřejnosti horlivě oznámit, že si je vědom toho, kdo skutečně formuje závod amerických prezidentských voleb.

Pokud hovoříme o Tedu Cruzovi a Donaldu Trumpovi, uvedl Van Damme, „Tak oni nevyhrají.“

„Stále máte rodinu Rockefellerů, lidi jako Rothschild, ty velké rodiny, které dominují nad kontinenty. Toto jsou rodiny, které se pozvedly v roce 1827, rodina s pěti syny, která expandovala, a je nade vším o čem dnes večer hovoříme,“ uvedl herec.

Van Damme dále pokračoval a uvedl rozdíl mezi „lobbistickými skupinami“, které ovládají jiné kandidáty a „lidi jako Trump“, kteří se financují sami.

„Když já osobně mám majetek a pracoval jsem celý můj život, pro moji rodinu, moje přátele, pro moji zemi, ve které platím daně, co Trump chce prvně, podle mého názoru, je, aby ochránil své zájmy, zatímco někdo, kdo pracuje zadarmo, je nebezpečný,“ poznamenal Van Damme.

Někteří z jiných účastníků debaty vypadali ohromeně z toho, co Van Damme uvedl na veřejnosti.

 
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Jean-Claude Van Damme: Rodiny Rockefellerů a Rothschildů nedovolí Trumpovi vyhrát

  • Je to holt jednička, proto mu vzdávám hold.
    Konečně to někdo řekl naplno, kdo světu vládne.
    Ale zrovna od něho bych to nečekal, asi jsem ho podcenil.

  • Konečně zase člověk, který je světu známý a nebojí se vyjádřit to co cítí,. Já si osobně myslím, že američtí velebohatci, kteří připravují nový světový řád si to zajistí jakýmkoliv způsobem, aby Trump náhodou nevyhrál a jím tak neudělal starosti, ale stejně i v případě výhry by si s ním poradili. Peníze mají nejvyšší moc.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*