Je Ukrajina skutečně nacistická? Které země odmítly heroizaci nacizmu?

Je Ukrajina skutečně nacistická? Které země odmítly heroizaci nacizmu?

Lidé se často přou o to, zda-li je režim Na Ukrajině nacistický, nebo ne. Osobně jsem pevně přesvědčen, že i když Porošenko nevyšel s pravdou ven, nesalutuje nacistickým pozdravem prohlašujíc „ jsem nacista“, tak vše nasvědčuje tomu, že režim v Kyjevě má své ideologické kořeny v nacistické minulosti. Posledním příkladem tohoto „dědictví“ bylo možno shlédnout díky skutečně neuvěřitelné nedávné události : jen tři země – USA , Kanada a Ukrajina hlasovali proti rezoluci OSN odsuzující heroizaci nacizmu. Evropská unie nebyla o moc lepší: státy EU se jen zdržely hlasování. Tento vývoj je tak neuvěřitelný, tak šílený, že je velmi důležité si prostudovat původní dokument, o kterém se hlasovalo.

Foto: Infowars.com
Foto: Infowars.com

Zde plné znění usnesení: http://daccess-dds-ny.un.org/doc/UNDOC/GEN/N14/604/26/PDF/N1460426.pdf

Můžete jej také nalést zde: http://www.mediafire.com/view/94n40m3x00dr355/N1460426.pdf

A zde je oficiální závěr hlasování: http://www.un.org/en/ga/third/69/docs/voting_sheets/L56.Rev1.pdf

Pro mě je to nechutné až neuvěřitelné. Máte zde dvě země, které vystupují jako nejvíce pro-izraelské na planetě (USA a Kanada) a EU, ve které, dokonce nejen že platí zákony o nezákonnosti nacistické propagandy, ale dle kterých je možno uvěznit ty, kteří by se odvážili zpochybnit genocidu Židů nacisty (tzv. holocaust). A i přesto tyto naoko protinacistické a „demokratické“ země dnes odmítají odsoudit heroizaci nacizmu ani ne z lásky k nacistům, ale chtějí „chránit“ ukrajinský režim. Co se týče samotných Ukrajinců, utrpěli více od nacistů, než kterákoliv jiná země, nebo etnická skupina a i tak odmítli odsoudit heroizaci nacizmu. To je výsměch nejen všem takzvaným zásadám a hodnotám, ale také se jedná o akt šílené neúcty za milióny nacisty zavražděnými Ukrajinci. Při tom všem je zde jen jedna dobrá věc: ukazuje jasně a jednoznačně, jak velice a autenticky západní elity nenávidí Rusko a že tato nenávist jasně přebíjí všechny ostatní úvahy, nebo hodnoty.


Ruské znechucení

Za posledních několik dní, nebo týdnů jsem skutečně viděl stále víc a víc příznaků celkového ruského znechucení Západem. Pokud se v minulosti ruští diplomati a politici většinou snažili, aby vystupovali zdvořile, teď otevřeně vyjadřují svůj odpor. Například, dnes otevřeně hovoří, že Evropa nemá zahraniční politiku, nebo názor, že Evropa je jen servilní kolonií USA. Pokud jde o USA, Rusi teď otevřeně hovoří, že celá tato ukrajinská krize byla jen záminkou, a že přítomnost USA v regionu je jen snahou o podmanění si Ruska. Putin nedávno otevřeně prohlásil, že se v minulosti nikomu nepodařilo podmanit si Rusko a nepodaří se to ani USA. Pokud jde o činy zacházející dále než slova, Rusko oznámilo, že se chystá bojkotovat summit 2016 o jaderné bezpečnosti. Toto vyšlo najevo, když ruské zdroje informovaly o ostatních členech tohoto summitu, že Rusko se nebude podílet na přípravných akcích.

Sergej Lavrov měl také pozoruhodný projev, ale na internetových stránkách ruského ministerstva zahraničních věcí se už ani neobtěžovali poskytovat překlad do angličtiny. Budeme muset počkat.

The Saker

zdroj : http://vineyardsaker.blogspot.sk

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články