„Je třeba zničit Nadační fond Generace 21 a z České republiky vyhnat křesťany“

„Je třeba zničit Nadační fond Generace 21 a z České republiky vyhnat křesťany“

Televizi Prima se podařilo něco, o čem mnozí multikulturalisté a muslimové nejspíše ani nesnili. Ani si to nedokázali představit. Prima svou lží a manipulaci, kterou umocnila opakovanými reportážemi, vyvolala v ČR úplnou hysterií.

Televize Prima udělala chybu, když sestřihanou a upravenou odpověď křesťanského uprchlíka z Iráku G. Batta v první reportáži umístila jako odpověď na to, že jeho rodině nabídla jihlavska radnice byty. Podle Primy pan Batto o bytech jihlavské radnice řekl, že jsou to přemalované kravíny. Je to lež a ten kdo viděl celý záznam rozhovoru to musí vědět. Ano, a ví to i Prima, takže proto asi odmítá zveřejnit celý záznam rozhovoru a veřejnosti doposud poskytla pouze sestříhanou odpověď pana Batta.

Prima již natočila další 3 reportáže v niž se snaží očernit rodinu pana Batta a Nadační fond Generace 21. Primě se tak podařilo vyvolat vlnu nenávisti vůči Nadačnímu fondu Generace 21 a českým křesťanům. Díky této kampani Primy již došlo i na vyhrůžky smrtí na adresu křesťanských uprchlíku. Prima asi moc dobře ví, že jakmile by celou nahrávku rozhovoru viděl nezaujatý rozhodce, tak by byla Prima usvědčena z manipulace a lží.

Ilustrační obrázek Foto: Nadační fond Generace 21
Ilustrační obrázek Foto: Nadační fond Generace 21

Proto si asi Prima teď hraje na chudáka bojovníka proti politické korektnosti a ty, kdož chtějí veřejnosti ukázat celou nahrávku rozhovoru označuje Prima za aktivisty snažící se ji umlčet.

V tom všem již hysterie vyvolaná lži Primy dosáhla dalšího vrcholu a zfanatizovaní lidé volají po likvidaci nejen křesťanských uprchlíků, ale i Nadačního fondu Generace 21. Jedno je tak jisté, že tito odpůrci křesťanských uprchlíků dělají přesně to, co by asi chtěl každý islamista a multikulturalista.

Pokud se totiž podaří televizi Prima, a jí zblblým lidem, zničit celý projekt Nadačního fondu Generace 21, tak zde zůstane pouze jediná varianta příchodu dalších uprchlíků, ale těmi již nebudou křesťané, ale muslimové. Tou variantou jsou neziskové organizace, které jsou skutečnými „podnikateli“ s uprchlíky a kteří asi tuší, že úspěšný projekt Nadačního fondu Generace 21 by je zbavil nejen přísunu miliard ze státního rozpočtu, ale hlavně by jim zabránil dovážet sem muslimské imigranty.Protože co asi málokdo ví je fakt, že Nadační fond Generace 21 se stará o necelých 200 křesťanských uprchlíků za mnohonásobně menši částky, než by to dělaly levicové neziskovky a hlavně veškere finance jsou od soukromých dárců! A ne tedy od státu, jak to dělají levicové neziskovky.

Lživá kampaň televize Prima je asi i za vlnou nenávisti mezi obyvateli vesnice Smilovice na Frýdecko-Místecku, kde dokonce jedná z obyvatelek řekla, že „to vám povídám, udělám vše pro to, aby se těm uprchlíkům tady nelíbilo a vrátili se domů,“ slibovala například starostovi a Wiselkovi z diakonie jedna z místních žen. Jak píše Idnes.cz v článku o vlně nenávisti ve Smilovicích.

Slepá nenávist spuštěná lží televize Prima se ovšem nakonec obrátí i proti těm kdož se ji chytli jako pravdy. Nadační fond Generace 21 diskutuje s občany, vše financuje ze soukromých zdrojů a snaží se mít minimální pomoc od státu. Jakmile televize Prima a jejich dav zaslepených podporovatelů dosáhnou zničení tohoto projektu, tak místo křesťanů dovezou levicové neziskovky ne dvěstě, ale tisíce převážně muslimských imigrantů a vše bude placeno z rozpočtu českého státu a nikdo se už nebude s občany bavit.

O výzvách k násilí proti křesťanským uprchlíkům, které nejen zaznívají v internetových diskuzích, ale teď i od občanů obce Smilovice se raději nebudu vyjadřovat, protože mi až moc připomínají nenávistné projevy komunistů a nacistů.

Doporučuji blog kolegy blogera: To je prima zábava, očerňovat uprchlíky

 

 

Lukáš Lhoťan

Loading...

Podobné články

 • Ať jdou všichni ti rádoby uprchlíci zpátky odkud přišli, ať si vezmou do ruky flintu a jdou bojovat za svou zem. Kde by byla ČR, kdyby v roce 39 všichni Češi, nebo Poláci, nebo Francouzi, nebo Britové, emigrovali někam pryč a nechali svoje země napospas nepříteli? Ale podívejte se, jak to vypadá v Iráku – proč nejdou tam? Co se všichni cpou sem?

  https://www.youtube.com/watch?v=Q8Tz5I0Rh1M&feature=youtu.be

 • To si snad pan Lhoťan a jeho girls and boys dělají srandu. Ty jejich útočné řeči proti televizi Prima to už je vrchol hnusu co pro peníze neziskovky jsou ochotny kvákat. To nebyla trpící rodina, ale rodina plna sebevědomí a požadavků. Oni nepřišli s pokorou, ale s požadavkama. Místo, aby šli jinam jim bude neziskovka sloužit, aby jejich požadavky byly splněny. Místo, aby zde byli dovezeny chudáci, kteří nemají peníze tak dovezete velmi majetné, asi vám také patřičně zaplatili. Kšeft je kšeft po vodě pro chudé jinak pro bohaté luxusnějším cestováním. Vy neziskovky si ve své hamižnosti neuvědomujete, že svým konáním přispíváte k pohromě Evropy. Jo peníze ty kazí charakter, že nejste takoví lidumilové k našim lidem, kteří jsou skutečně v nouzi a někteří jsou na pokraji svých sil. Kejháte jak potrefené husy , abyste nepřišli o kšeft. Lidé nejsou takoví hlupáci, aby do vás neviděli a nebaštili vám vaše výklady. A to sem má přijet další skupina, dle vyjádření pracovnice neziskovky to budou lidé ze střední a bohaté vrstvy. Jásejme. To bude něco.

 • Prima ? Co to je, koho to zajímá ? Celkově TV je přežitek, musíte se dívat na to, co vysílají bez výběru a navíc ještě musíte sledovat kilometrové reklamy každou chvíli. To už si radši přečtu knížku než televizi – výběr vlastní a žadná reklama.

 • Tady je vidět o co dnešním mocným jde. Vůbec nejde o křestanské uprchlíky a jím pomoci, naopak sem nahnat co nejvíce muslimů a tuhle krásnou českou zemi islamizovat. A copak nato naše křestanská katolická cíkev, jako vždy dělá mrtvého brouka!!!Je to hnuj!!!

 • · Edit

  Prima má pravdu,vykopat neziskovky jak v Rusku a bude klid.Jsou to největší parasiti demokracie.

 • · Edit

  Zcela souhlasím s článkem a chtěla bych tímto vyjádřit svou podporu Nadačnímu fondu Generace 21 a všem křesťanským uprchlíkům , kteří se rozhodli stát se součástí té naší maličké a rozporuplné zemičky .

 • A proto žádnou TV nevlastním. Je mi smutno, když vidím jak lidi jako ovce věří kdejaké ptákovině.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*