Je to puč

Je to puč

Je tu srpen, prakticky rok už se hovoří o tom , kdy Chovanec odstartuje Čapí hnízdo jako poslední balíček záchrany pro zoufalé postavení své strany.

Proč polovina srpna?…Inu ideální čas, aby se do voleb o ničem jiném nehovořilo, aby Kalouskové, Fialové, Zaorálkové mohli běsnit, aby novináři dnes a denně mohli referovat o daném případu.

Těm policejním poskokům od Chovance, kteří to měli vyměřeny na dny, nelze věřit ani nos mezi očima. Vždyť i proto se před rokem konala známá policejní reorganizace. Bylo to připravováno systematicky

Ale zároveň je dobře, že k tomu došlo.

Bude to nejlítější a nejkrutější boj proti Andreji Babišovi a všichni, počínaje ČSSD, Komunisty, TOP 09., ODS se doslova tetelí radostí.

Muselo to přijít, protože 33% podpory podle posledního výzkumu v minulém týdnu pro ANO, 10% pro ČSSD, 8,5% KSČM , obdobně i pro ODS muselo být pro ty trpaslíky doslova utrpěním.Bez trestního stíhání Babiše by tyto trpasličí strany šanci neměly.

Přesto, nebo právě proto.

Teď se ukáže, kdo je chlap s gulama.

Je to absolutně politicky účelové trestní stíhání.

Kdyby to Chovanec udělal před rokem, nikdo by nic nemohl namítnout.

Nyní jde o poslední pokus zlikvidovat nejúspěšnějšího politika a politické hnutí s největší mírou podpory na veřejnosti.

Je to v podstatě puč. A prezident má trestně právní pravomoce jak puči zabránit.

Věřím, že Andrej Babiš bude vzdor tomuto puči budoucí premiérem.

Nejsme Ukrajinou, kde se legitimní politici puči odstraňují.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Je to puč

  • Výstižně jste to napsal. Lidí musí pomoct. Nesmíme mlčet , aby se policie využívala a zneužívala k odstranění nepohodlných soupeřů. Nejsme přece rozvojová země, nebo ano?

  • Puc se to neda nazvat. Spise je to naprosto cileny utok na nejsilnejsi politickou stranu. Capi hnizdo je na poradu dne od 2009 a otevreni kampane proti ANO a Babisovi je pred volbami nacasovano tak, aby ANO a Babise poskodilo. To lide vedi, 40 Milionu jsou nic proti miliardam OKD, o kterych se nemluvi a za ne odpovida Sobotka. Babis vyuzil situace pouze jako ostatni. Ma ovsem smulu, ze je v politice a mafianum v CSSD vadi. Oni maji pod kontrolou vnitro, policii, tajne sluzby, soudnictvi. Bude to nerovny boj, ve kterem musi pomoci lidi a smest tuto zlodejskou mafianskou luzu nejenom v CSSD, ale i v Top09, KDU, ODS.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*