Je Sobotka skutečně takový hňup, nebo je loutkou žido-zednářské lóže???

Je Sobotka skutečně takový hňup, nebo je loutkou žido-zednářské lóže???

Pokud by premiér Sobotka chápal, co obnáší funkce ministra zahraničí, určitě by na tento post nejmenoval svého přítele, neználka Zaorálka. Když už ho tam instaloval, měl možnost ho při prvním zásadním selhání vyměnit. Zaorálek se totiž aktivně podílel na fašistickém, protivládním  puči v Kyjevě ,s jehož následky se budeme ještě léta potýkat.

Nyní nám však ministr Zaorálek představil své IQ v plné nahotě. Nějací počítačoví piráti se mu prý nabourali do tajného systému  MZV. Bez váhání vyslovil přesvědčení, že za těmito útoky stojí titíž hekři, kteří  se vlomili do počítačového systému demokratické kandidátky na úřad pezidenta USA H.Clintonové.

Takže pokud by skutečně k takovému nezákonnému „sběru informací“ skutečně došlo, tak jednou ze zásad zpravodajských služeb je, nepřiznat svá slabá, či napadnutelná místa, Zaorálek dokonce národu sdělil, že piráti pracovali ještě před snídaní.Každý kdo pracoval v diplomatických službách ví, že veškeré depeše, včetně těch šifrovaných, musí na MZV dorazit nejpozději do ranních hodin, aby tak měl ministr možnost informovat premiera a příslušné rezortní ministy. Znamená to, že veškeré tyto příchozí informace byly někým monitorovány. Před třemi lety si německá kancléřka Merkelová postěžovala Obamovi, že CIA monitoruje nejenom činnost Zahraničního úřadu SRN, ale dokonce že se napíchli i na její soukromý mobil. Společně se pak dohodli, že to dále nebudou rozmazávat. Nakonec obě země jsou v NATO, a tak by mezi sebou neměly mít nějaké tajnosti.

Nu a pokud jde o Rusko, tak to je jiná. Putina je nutné prezentovat jako nebezpečnou stvůru, která chce ovládnout celý svět a Ruskou federaci jako impérium, které ohrožuje „mírumilovnou“ Evropu.A propaganda pracuje na plné obrátky, aby tak vytvořila zdůvodnění proč vojska NATO napadla Rusko.. Nic na tom, že vojska Ruska žádného ze států NATO neohrožují, ale že jsou to právě vojska této zločinné aliance, která obkličují a ohrožují  Ruskou federaci.

Nu a tato antiruská propaganda má ještě jeden záměr.Vnutit občanům naší republiky přesvědčení, že monitorování jejich mobilů a PC je v zájmu jejich ochrany a obrany před ruskou počítačovou intervencí.Proto  také bylo na Ministerstvu vnitra vytvořeno Národní centrum pro kybernetickou bezpečnost a na Vojenském zpravodajství Ministrestva obrany útvar kybernetické ochrany. Kam se hrabe bývalá Státní bezpečnost, která monitorovala pouze zájmové osoby. Nyní jsme pod kontrolou  NBU a BIS všichni, bez rozdílu.

Závěrem tohoto textu musím říci, že toto vyřkl můj dlouholetý přítel, bývalý pracovník jistého ministerstva a zpravodajec. Tedy jde o člověka znalého detailně tuto problematiku!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Je Sobotka skutečně takový hňup, nebo je loutkou žido-zednářské lóže???

  • A pěkně se nám ten Sobotka vybarvuje. On je velice dobrý mistr odpovědí na otázky a to vždy, že neodpovídá přímo, hned uhne ale začne se chvástat co dobrého udělal. Protože jede vždy podle stejného scénáře tak je hloupý, protože už ho má každý přečteného. ČSSD je pro většinu lidí nevolitelná. Možná, že Sobotka je skutečně loutkou žido-zednářské lože asi jako si to ,myslím o Bělobrádkovi, který byl jednu dobu v USA pečený vařený asi si tam jezdil pro instrukce.

  • Sobotka nikdy nepracoval. Jen je v politice a od mládí se dere nahoru i za cenu nechutných podrazů na voličích i na těch, kteří ho do politiky přitáhli a pomohli mu nahoru. Jeho heslo je: „Koryto světí prostředky“. Díky Sobotkovi a Chovancovi je ČSSD na odpis. Pokud se ČSSD těchto individuí nezbaví, končí. Sobotka svádí neúspěchy na Babiše a jak se blíží volby, bude podrážet všechny. Ale to, že tato vláda existuje je vina Sobotky. Nemusí v ní být, může rezignovat a vláda padne. On místo toho kritizuje koaliční partnery – ale to jsou ve vládě jeho podřízení. Odpovědnost za vše, co vláda dělá, má Sobotka. On se tváří, že ne. Je to stejné, jako kdyby vám dal facku a tvrdil, že to nebyl on, ale jeho ruka. Pokud má Sobotka vážné výhrady k ministrům, měl by je odvolat, nebo položit celou vládu. Když to neudělá, je to, co se stane jen a jen jeho vina.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*