Je otázkou, zda-li je Česko pod vedením premiéra Sobotky suverénním státem

Je otázkou, zda-li je Česko pod vedením premiéra Sobotky suverénním státem

Premiér Slovenské republiky Robert Fico řekl pro agenturu TASR, že „islám nemá na Slovensku prostor“ a že nechce, aby tam bylo několik desítek tisíc muslimů, kteří budou postupně prosazovat své věci a měnit charakter země.

Na premiérovi Ficovi je velmi pozitivní, že na rozdíl od českého předsedy vlády Bohuslava Sobotky jasně a zřetelně odmítá kvóty na migranty a je si vědom nebezpečí, který v podobě islámu představuje pro Slovensko. Více čtěte zde o slovech premiéra Fica a následnou reakci tuzemských politiků.

Premiér Bohuslav Sobotka. Ilustrační fotografie (MAFRA)
Premiér Bohuslav Sobotka. Ilustrační fotografie (MAFRA)

Žel musíme konstatovat, že premiér Sobotka, podle mého názoru je až příliš ovlivněn Evropskou unií a proto se nikdy nebude na veřejnosti vyjadřovat tak, jako jeho slovenský kolega. Možná má premiér Sobotka strach, či má na islám a uprchlíky jiný názor, než-li většina obyvatel České republiky.
Pokud jsou mé domněnky ohledně Sobotkova názoru na „uprchlíky“ a islám správné, tak předseda tuzemské vlády s největší pravděpodobností nevnímá realitu. A i nadále zůstává otázkou, zda-li je Česko pod současným vedením Bohuslava Sobotky stále ještě suverénním státem.

Troufám si říci, že Česká republika pod vedením současné vlády přestává být zmiňovaným suverénním státem. Dám příklad. Pokud by bylo Česko suverénní, tak ihned po prosazení povinných kvót mělo vstoupit do právního sporu s Bruselem a ne argumentovat tím, že bez soudního sporu s Bruselem se otevírá cesta k dalšímu jednání s EU. Vždyť se Bohuslav Sobotka snad už přesvědčil, že Evropská unie nejedná, ale tvrdě nařizuje!

Ale abychom nezůstali jen u kvót na migranty. Vždyť tuzemský předseda vlády de facto požehnal ministru Hermanovi, který se nedávno zúčastnil sudetoněmeckého landsmanšaftu. A je otázkou, zda-li byl ministr kultury Herman pověřen osobně premiérem Sobotkou a nebo tuzemskou vládou. Čas snad ukáže pravdu.

Zajímalo by mne, co se chystá na české občany ohledně sudetských Němců, neboť podle posledních vyjádření předsedy vlády v médiích se hodlá Bohuslav Sobotka velkou měrou usmiřovat s těmi, kteří de facto zradili Československo a posléze se podíleli na jeho destabilizaci. Pamatujme na jeho nedávný výrok: „sudetské Němce potřebuje Česká republika jako spojence kvůli rizikům v Evropě“. A můžeme se jen dohadovat, jaká potencionální bezpečnostní rizika se mohou za tímto výrokem ukrývat.

    Sudetoněmecký sjezd v Norimberku (15. května 2016) / zdroj foto: iDNES.cz (1gr.cz)
Sudetoněmecký sjezd v Norimberku (15. května 2016) / zdroj foto: iDNES.cz (1gr.cz)

Na závěr považuji za vhodné upozornit na to, že ačkoli Česko má premiéra, jehož politická rozhodnutí nejsou v souladu s většinovou veřejností, tak má prezidenta Zemana, který každým dnem dokazuje, že mu pojem vlastenectví není cizí. A řekl bych, že v dnešní době je prezident Zeman oproti premiérovi Sobotkovi nejen morální autorita a lidé si to začínají ve velké míře uvědomovat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Je otázkou, zda-li je Česko pod vedením premiéra Sobotky suverénním státem

  • Je otázkou, zda-li je Česko pod vedením premiéra Sobotky. Ten nadpis by měl takto končit. Sobotka je pouhá loutka a o faktickém vedení nelze hovořit.
    Sobotka by měl být souzen za vlastizradu, když schvaluje převlečené kvóty nebo v rozporu s usnesením PSP bezvízový styk s Tureckem. Sobotka je škodná a pod jeho vedením je ČSSD nevolitelnou stranou. Nezapomeňte, jakým způsobem se zmocnil vedení strany. S Chovancem připravil fintu s tajnou schůzkou u Zemana, kterou Chovanec naservíroval médiím. Sobotka se pak zbavil všech, kdo jsou chytřejší než on a mohli by být ve vedení ČSSD.

  • Sobotka je typicky PSÍ úředníček EU a USA. Nařídí-li mu skočit z okna, on to s radostí udělá! To je politik jenž za kus Trafiky udělá cokoliv, aniž by měl v sobě čest a hrdost člověku vlastní!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*