Je Matěj Stropnický milencem herce Daniela Krejčíka?

Je Matěj Stropnický milencem herce Daniela Krejčíka?

Podle Blesku právě toto Krejčík prohlásil. Úsměvné však je, že Stropnický se k věci odmítl vyjádřit. Jako Zelený nemá přece důvod se za svou případnou homosexualitu stydět, pokud skutečně s Krejčíkem „chodí“.

A pokud si celou věc pan Krejčík vymyslel, není nic jednoduššího, než vše rázně a jednoznačně popřít. Ano, je před volbami. Ale copak chtějí společensky liberální a k sexuálním menšinám velmi vstřícní Zelení „lovit“ konzervativní, či jak oni říkají, „homofobní“ voliče? Spíš bych očekával, že se to svým potencionálním voličům budou snažit „prodat“ jako velké plus – jsme tak „pokrokoví a tolerantní“, že jdeme příkladem, u nás odlišná sexuální orientace nebrání propracovat se až na předsedu strany. Leč místo toho… cituji:

„Nezlobte se, nebudu se k těmto otázkám momentálně vyjadřovat! Dělám volby. Na shledanou,“ rozloučil se a chvatně zavěsil. „Matěj je nespokojený s tím, jaké jsou jeho preference ve volbách, a tak stále neví, jestli se má »vyoutovat«, čímž by mohl přilákat nové voliče z řad homosexuálů,“ okomentoval Dan Matějovu nerozhodnost, zdali má veřejně přiznat svou náklonnost k mužům, či nikoliv.

Herec z Ordinace Daniel Krejčík tvrdí: Stropnický je můj milenec!O to víc si vážím politiků jako již zesnulý Holanďan Pim Fortuyn, jenž se svou homosexuální orientací nijak netajil, přestože k tomu jako předseda k islámu velmi kritické strany mohl mít oprávněnější důvody, neboť strany tohoto typu z pravidla cílí právě i na konzervativnější a tradicionalističtější voličské skupiny, kdy mnoho z nich gayům není dvakrát nakloněno. Dokonce i bývalý vysoký funkcionář konzervativní francouské Národní fronty (strana Marine Le Penové) Florian Philippot se přiznal ke své homosexuální orientaci.

Tak se nechme překvapit, jak se celá věc vyvine. Ačkoli jako bisexuální odpůrce multikulti, genderu a do značné míry i adopcí dětí homosexuálními páry nejsem příznivcem subjektů typu Zelených, tak jejich předsedovi vzkazuji jedno: „Matěji, buď chlap a jdi s pravdou ven, ať už je jakákoli!“

O mých postojích k LGBT aktivizmu, adopcím homosexuálními páry a tradiční rodině viz:

Jsem bisexuál a odmítám LGBT aktivizmus

P.S. Odmítám v této souvislosti pojem „vyoutovat“, nepřipadá mi, že přiznáním odlišné orientace se člověk nějak „vyloučí“ z české společnosti, že by byl „out“, tedy „venku“. Bohužel pro některé lidi z LGBT komunity, kteří stále křičí, jak je naše společnost „homofobní“, je tento slovník typický.

(Matěj Stropnický Foto: Vít Šimánek, ČTK)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Je Matěj Stropnický milencem herce Daniela Krejčíka?

  • Anarchista M. Stropnicky na sebe stale upozornoval destruktivni a obstrukcni politikou svych nazoru, ktera spolecnosti nepomohla, spise prispela k chaosu. Tenhle namysleny drzy fousek a buzerant (on se za to nestydi, je zeleny, je to normalka podle neho). Akorat tenhle nas chce vest do lepsi budoucnosti, kterou je anarchie.Ta poslal spolecnost jenom do chaosu a dlouhych krizi. Soustreduje se temata, ktera spolecnost zajimaji, aniz by navrhoval reseni, jako vsichni radikalove. Nevolitelny. Zeleni jsou u volicu vsude na ustupu se svymi utopiemi. Nemecko, Rakousko a ted doufam i Cesko.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*