Je Konvička nasazen, aby zdiskreditoval antiislámské hnutí?

Je Konvička nasazen, aby zdiskreditoval antiislámské hnutí?

Nemohu se zbavit silného dojmu, že pan Konvička a jeho estrádní parta jsou tajně placeni z eurounijních peněz, aby předem zdiskreditovali jakoukoliv snahu o racionální a solidní protiislámské hnutí v Česku.

Kdyby ovšem Konvička namísto té klauniády věšel trenýrky na Hrad, byl by za umělce a hrdinu…
Takto glosuje nedělní akci Konvy na Staroměstkém náměstí Miroslav Macek.

Ne, nemyslím si, že by Konva byl vědomě agentem Bruselu, Sluničkářů nebo muslimů, ale jeho akce v poslední době ukazují na to, že se velice hodí Sluničkářům, multikulturalistům a muslimům, aby byl konvička prezentován jako tvář antiislámu v ČR.

Konva má za sebou totiž „úspěchy“, kterých by žádný nasazeny agent nejspíše nedosáhl. Nejprve nabudil tisíce lidí a založil Blok proti islámu, aby jj nakonec s podporou Petra Hampla zničil a lidi rozeštval a nikdo neví pořádně kvůli čemu.

Pak pořádal estrádu před mešitou, která muslimům slouží jako ukázka toho, jací jsou Češi sprosťáci. Pak v neděli střílí slepými, že to vyvolá paniku u lidí, kteří na jeho estrádu neviděli a tak dostali pocit, že jde o skutečnou střelbu. Po tom všem česká společnost media a politici zapomenou na průsery v českých mešitách a budou mít muslimy za umírněné beránky, když se Konvičkou nenechali vyprovokovat.

Konva je svérázný a je to taková liberální kopie Adama B. Bartoše a tak i končí, lidé jej opouštějí a on kolem sebe drží jen kruh věrných, kteří ho mají skoro za boha. Myslím si, že to potvrdí i výsledky voleb v nichž kandiduje. Podle mne potopí Konva jeho novou stranu Alternativu pro Českou republiku stejně, jako potopil BPI, IVČRN apod. Je to prostě jen otázka času.

Konva je totiž Konva, je to dobrý šoumen, dobrý paříč na drogových dejcháncích, ale není to leader. Konva není člověk, který by lidi dokázal sjednotit a vést, naopak on odhání každého, kdo nesdíli jeho představy na 100%.

Antiislámské hnutí v České republice by se tedy mělo smířit s tím, že media a Sluničkáři s muslimy budou Konvičku prezentovat jako představitel antiislámu a místo toho bychom měli hledat skutečného antiislámského leadera, který by dokázal různorodé skupiny antiislámistů sjednotit a vést, protože pokud se to nestane, tak prohrajeme naši budoucnost.

Video jak hosté jedné restaurace s lidmi z ulice panikaří kvůli střelbě na Staroměstké akci
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Je Konvička nasazen, aby zdiskreditoval antiislámské hnutí?

  • Jistý smysl by to dávalo. Ještě k tomu akce Albertov, vzpomeňme, jak za to odsuzovali pana Zemana.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*