Je islámský terorismus dílem jednotlivců?

Je islámský terorismus dílem jednotlivců?

Jsou teroristické útoky vyznavačů islámu akcemi jednotlivců či malé skupinky poblouzněných věřících nebo ne?

Mnozí sluníčkáři a vyznavači hatefree a podobných ujetin argumentujete tím, že islám je víra všeobjímající, navýsost mírumilovná, tolerantní a lidstvu prospěšná.

V případě jakýchkoli teroristických útoků vyznavačů islámu argumentujete tím, že se jedná o okrajový jev vyvolaný akcemi pár vyšinutých vyznavačů islámu nebo poblouzněných jedinců.

No nevím, říká se, že islám vyznává cca 1,57 až 1,65 miliardy osob.
Z toho je cca 17 až 19% radikálních islamistů, kteří jsou ochotni v rámci šíření své víry bezmezně vraždit kohokoli jenom proto, že jejich víru nevyznává. Taková víra už ale není vírou, ale přímo zločineckou ideologií, která nemá v civilizovaném světě co pohledávat.

Nyní trochu počtů (není to žádná matematika, ale obyčejné kupecké počty):
– jedná-li se o 1,57 až 1,65 miliardy osob
– pak počet potenciálních vraždících radikálů se pohybuje od 266900 do 266900 miliónů osob.

Je počet 266900 až 266900 miliónů potenciálních vraždících radikálů pár osob nebo jedinců???

Na závěr jedna malá tabulka

teroristicke utoky

V této tabulce je souhrn všech útoků vyznavačů islámu od 11. září 2001 k dnešku, tzn. do 19. května 2016.

Jsou zde započítány pouze ověřené počty útoků vyznavačů islámu a mrtví  zranění civilisté. Nejsou zde započítány mrtví a zranění vojáci, kteří proti islamistům bojují.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Je islámský terorismus dílem jednotlivců?

  • ZLO A ISLÁM PŘICHÁZí Z VATIKÁNU!!

    Ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… který sám původně islám stvořil za účelem ovládnutí Arabů, dobytí Jeruzaléma a likvidace původních, nekatolických, PRAVÝCH KŘESŤANŮ v severní Africe… proto dnes papeženci a mohamedáni tak kamarádí…

    …a proč vlastně chce církev tak MOC zlikvidovat původní Kristovo učení? TO JE OČ TU BĚŽÍ! BÝT ČI NEBÝT!!

    http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

  • „Z toho je cca 17 až 19% radikálních islamistů, kteří jsou ochotni v rámci šíření své víry bezmezně vraždit kohokoli jenom proto, že jejich víru nevyznává.“ Řekl bych, že to funguje trochu jinak. Většina lidí zabíjí pořád kvůli vlastnímu prospěchu – moci nebo penězům, víra s tím nemá moc co dělat, ALE potřebují ji jako obětního beránka, tak jako to bylo s křesťanstvím. Příklad – papež chtěl ve středověku rozšířit svou moc, ale nemohl říct, jděte a zmasakrujte lidi na východě, protože chci být víc mocný, musel říct, jděte a zmasakrujte ty lidi protože nevěří v pravého boha a jsou to nevěřící blablabla. Víra byl vždy především nástroj manipulace. Ale kdo býl původce zla ? Papež ne víra, ale papež by ten masakr neustál, víra ho ustojí.
    S islámem je to teď stejné, zdá se že je zlo islám, ale největším zlem je ve skutečnosti ta parta mocných, která se za něj schovává, zmasakrují lidi a hodí to na náboženství. Ne nedělají to žádní nahodile zfanatizovaní lidé, ti lidé mají zcela systematicky vymyté mozky a když se islám zkompromituje, tak jim je začnou vymývat klidně pudinkovým bohem. Řešení ? Najít lidi, kteří to násilí systematicky podněcují a eliminovat jejich vliv. Bez bohatých sponzorů terorismus nemůže přežít. Problém je, že teroristy sponzoruje dnes třetina světa, i ČR. Nevěříte ? ČR je součást EU, EU dáva peníze Erdoganovi, ten cvičí teroristy. Tohle je příčina terorismu ne nějaké náboženství, peníze jim tečou horem spodem, ještě aby pak nebyli úspěšní.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*