Jde o vydírání zainteresovanými „vůdci“ a tlak na naše svědomí?…Ano, jde!

Jde o vydírání zainteresovanými „vůdci“ a tlak na naše svědomí?…Ano, jde!

Fotografie mrtvého bezbranného chlapce vyneseného vlnami oceánu na pláž má evokovat naše soucitění s tzv. běženci. Smrt dítěte je vždy tragédie a velmi smutná, nezvratná událost…Velmi kruté je však zneužití bezbranného dítěte!

Panu Reichlovi, kolegovi blogerovi, děkuji za lidsky podaný článek, který jednoduchým a zřetelným způsobem popsal realitu tohoto smutného dění dnešních dnů:

http://reichl.blog.idnes.cz/c/475297/place-evropa-nad-telickem-maleho-chlapce-nebo-nad-svou-hlouposti.html?ref=viacrubrika

Jistě všichni znáte ostudný a ničím neomluvitelný výrok pokřivené lidské bytosti Madeleine Albrightové, kterou nám zde naši polistopadoví politici v čele s Václavem Havlem, vynášeli do nebetyčných výšin…

To je minulost. Je to však minulost, kterou zde mnozí chtějí uchovat a balamutit tak národ i nadále. Říká se jim pravdoláskaři. Můj názor je však na tyto „pravdoláskaře“ odlišný, spíše jsou to váleční štváči, kteří si tak hájí své dolarové výplatnice.

Foto: Reuters
Foto: Reuters

Dnes již víme, nebo alespoň tušíme, že zde již v těchto devadesátých, bylo něco nefér v ovzduší a to, že manipulace trvaly 25 let je i naší chybou. Dokola, jako pes honící se za svým ocasem, jsme chodili slepě k volbám a volili stále tytéž neférové lidi a to je velmi mírný výraz pro zaprodance, trvale, co to dá, pracující na zkáze tohoto národa, který díky jim a i vlastně díky nám samotným, propásl jedinečnou šanci na oklepání se z letargie sedmdesátých let a let následujících, která také nastartovala falešnou lačnost po tzv. svobodě a demokracii v podání předem naplánovaném listopadu 89. Copak to, kdyby to byla skutečná demokracie! Ta, o které zpívá Marta Kubišová, kdy vláda věcí tvých se k tobě lide navrátí…Sama paní Kubišová v jednom nedávném dokumentu sdělila, že lidé po ní stále tuto píseň, Píseň pro Martu, požadují s podivem a postesknutím, že jaksi zde tu vládu lidu stále nějak sama nevidí. Ani já, ani nikdo jiný, kdo je trochu soudný, ji nevidí. Paní Marta Kubišová to pojmenovala správně a dá se říci, že i zde se projevuje její hrdinství, protože dnes se naopak doporučuje pod výhružkou potrestání, říkat jen to, co chtějí slyšet nemocní mocní….

Z vyššího principu morálky je povinností nás všech, hnát před mezinárodní soud ty, co úmyslně ať přímo, či nepřímo na této planetě vraždí nevinné, bezbranné a nic nechápající děti. Jsou to lidské hyeny, které páchají zlo na této jinak úchvatné planetě a to jen proto, aby se jim zvýšila aktiva na jejich kontech.

Tito viníci vynakládají miliardy dolarů na zbrojení. Tito viníci denně na této planetě na straně druhé, nechávají umírat milióny dětí hladem, které se nedožijí jednoho roku života, protože jim dospělí nemohou dát jídlo a mnohdy ani vodu! Jsou to vše záměrné, zákeřné vraždy v přímém přenosu, úmyslné vraždy, protože jinak by myslící bytosti tyto tuny tištěných papírků – miliardy dolarů, vynakládali naopak na záchranu těchto hladovějících dětí a jejich rodin!!!!! Dítě, které v tomto tisíciletí umírá hladem je zavražděno!

Studie Dětského fondu OSN, Unicef, zjistila, že v letech 1991 až 1998, vrcholu blokády, bylo v Iráku u dětí mladších pěti let o 500,000 „více“ úmrtí. Jeden americký televizní reportér to řekl Madeleine Albrightové, americké velvyslankyni v OSN, a zeptal se jí: „Stojí to za to?“ Albrightová odpověděla: „Myslíme si, že to za to stojí.“… Ano, tak toto bezelstně a při plném vědomí pravila před celým světem tato bývalá pracovnice OSN, toho OSN, které nyní kárá ČR za vše, co ČR ani evropští občané nezavinili a právem se nyní brání uměle vyvolané migraci…

„Krvavá Mery“, jak byla po tomto výroku právem pojmenována, odsouhlasila „humanitární“ bombardování a nad smrtí zavražděných nevinných dětí neprojevila soucit, sebemenší lítost. Naopak jí tato akce přinesla další zisky do její vlastní chamtivé kapsy. To, že se o zabíjení lidí vyjádřil jako o humanitárním také náš bývalý prezident Václav Havel, přítel Albrightové, je také smutný fakt v historii našich dějin …

My soucit nad mrtvým, nevinným dítětem a všemi těmito dětmi a lidmi projevíme s tím, že na vině není malé nevinné dítě, stejně, jako nebyly jiné děti, které po ukrutnostech a bombardování  byly úmyslně zavražděné! Za tyto mrtvé nemohou lidé, co žijí běžné, mnohdy nelehké životy, které jim připravuje tento neurvalý systém. Za tyto mrtvé mohou ti, co tvrdí, že je třeba zbrojit a vynakládat na zbrojení miliardy dolarů, prý proto, že nám hrozí ruská agrese! Jak průhledná lež to je, ví dnes každý, kdo nemá ještě po té lživé propagandě všeho „správňáckého“, protože amerického, vymyté mozky. Všeho, tedy i střílení se mezi sebou na ulicích, všeho, tedy i být lidskými zdroji, místo lidmi, všeho, co okupuje pod záminkou jakési demokracie cizí státy, které zničí bombami koupenými za ty miliardy aby následně se chovali coby zachránci dotčené okupované země a zachránci celého světa!

I děti tzv. běženců jsou prachsprostě zavražděné a to jak těmi nezodpovědnými rodiči, co se vydají na oceán s takto malými bezbrannými dětmi, tak i ti, co podporují takovou politiku, politiku válek a zavádění „demokracie“ tam, kde si myslí, že ji lidé „potřebují“. Jde však opět o pouhý mamon lidských hyen – zrůd.

Tyto zrůdy však ve skutečnosti musí být vedeny k plné zodpovědnosti za tyto vraždy nevinných a musí být potrestány, i když ty jimi zmařené lidské životy již nikdo nevrátí jejich blízkým a  jejich rodinám!!!!

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/379530-chteli-do-kanady-z-rodiny-utonuleho-trileteho-uprchlika-prezil-jen-otec.html

http://g.cz/mrtvy-syrsky-chlapec-na-plazi-v-tureckem-bodrumu-pohne-nas-k-pochopeni-toho-ze-jsme-vsichni-lide

Nyní se zamysleme nad tím, proč jsou fotografie takto překvapivě čistě, fotograficky „nerušeně“, rozvžené. Jakoby nafocené v poklidu. Jsou to podvrhy? I to je dnes bohužel, nutné brát v úvahu…Rodinná tragédie se mohla stát i jinde a jiným způsobem, než je nám prezentováno, znovu opakuji, že v této prolhané době, kdy se lže lidem v zájmu „nekonečného růstu“, je i toto možná úvaha… Ten malý chlapec leží naprosto sám na liduprázdné pláži. Nikde ani živáčka, jen jakýsi náhodný policista a fotograf, či novinářský reportér. Nikde shluk lidí, minimálně záchranářů, povolaných ku pomoci ztroskotaných lidí, nemluvě o vrtulníku… Jediný policista, který opět sám nese dítě po fotografování pryč ze záběru… Kde byli lidé, sklánějící se nad neštěstím, jak to bývá po smutné nehodě? Kde byli ti, co údajně přežili a tudíž připlavali na pobřeží? To se ptejme…To tam byl „náhodou“ jen ten novinář a policista??…Divné, a hlavně, pokud zneužije někdo nevinné bezbranné dítě i k takovéto manipulaci, je stejná zrůda, jako jsou ti, co ty děti vraždí ať přímo, nebo nepřímo svou nebezpečně zákeřnou nelidskou politikou.

…Dělá toto veškeré násilí, zbrojení, vyhánění lidí z jejich domovů a hlavně vlastnímu druhu, vůbec lidská populace? Nejsou to spíše nemyslící bezcitní androidi, naprogramovaní na vyvražďování lidí této planety? Je normální, aby vlastní druh se takto zákeřně a bezcitně vyvražďoval?!…Aby pokračoval v dnes již viditelné zkáze této planety v době třetího tisíciletí?!?

Tady je záměr, za ta všechna rozpoutaná příkoří a jejich oběti, klást vinu nevinným, vydírat nátlakem a tak apelovat na soucit evropských občanů, kteří žijí své běžné životy, kdy pracují proto, aby sebe a své rodiny uživili. To je však dnes v Evropě velmi těžké, díky nespravedlivému rozvržení zdrojů, vysoké nezaměstnanosti při rychlém pokroku v rozvoji technologií…To, že nesmyslná globalizace zničila soběstačnost jednotlivých zemí EU, je také součástí plánu a neřízený pohyb migrantů situaci evropanů ještě zhoršuje až na hranu likvidace a únosnosti. Kde je potom avizovaná důstojnost života, která je součástí Ústavy EU?  Tady je jakýsi plán o kterém se lidé této planety brzy dozvědí.Zatím pravda vždy nakonec vyplavala na povrch a bude tomu tak i dnes. Čas se krátí a zrychluje, proto to nebude trvat roky, ale jen několik málo měsíců.

http://e-republika.cz/article3257-Thomas-P-M-Barnett-a-jeho-americky-Mein-Kampf

Tento, zatím nám neznámý plán velmi vehementně a z pozice nadřazenosti chrání právě Německo s najatou Merkel, loutkou placenou dolary. V jejich očích jsme my a všechny státy, co již nezvládají toto stěhování národů, bezcitní. Pravda je však přesně opačná a brzy ji budeme znát. Skuteční viníci budou potrestáni, větev, kterou si sami pod sebou podřízli, bude definitivně vržena na zem právě pro ty jejich začínající výhružky, o kterých si myslí, že na ně mají práva z pozice samozvané neřízené moci.

Berte Merkelovou vážně: „Jestliže Evropa uprchlíkům nepomůže, občanská práva na tomto kontinentě skončí“…  http://blisty.cz/art/78769.html#sthash.C6pvNvJF.dpuf

 

 

 

Blog autorky http://milenapolakova.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Jde o vydírání zainteresovanými „vůdci“ a tlak na naše svědomí?…Ano, jde!

  • Argorane, necitim se vinna, protoze to neni moje vina. Od sameho zacatku jsem se aktivne distancovala od vsech falesnych vlajek, ktere vsechny byly umyslne provedeny silenymi kreaturami, ktere nam dodnes vladnou. Tech je potreba se co nejdrive zbavit a odsoudit k trestu smrti, jinak se nikdy nic nezmeni.
    Jsem pro to, aby se migrantum pomohlo, ale u nich doma! Hlavni brime na znovupostaveni infrastraktury by se maly podilet tyto agresivni staty: USA, Anglie, Francie. Nejen to, vsechny staty, ktere spadaji pod NATO, tudiz i Ceska republika, by mely financne odskodnit znicene staty: Irak, Afghanistan, Syrie, Jugoslavie, Jemen aj.

  • · Edit

    My všichni jsme vinni, zatímco ten, co nás obviňuje, se cítí bez viny.

  • Muj soucit patri tomuto malemu nevinnemu klouckovi, ktery se stal obeti chaosu a valek, ktere jsou pricinou toho, ze rodice riskovali plavbu, ktera skoncila tragicky. Souhlasim, ze maji byt souzeni a potrestani ti, kteri jsou toho pricinou. A ze jich je! Kissinger, Netenjahu, Albrightova, Obama, Havel, Blair, Cameron, Sarkozy, Hollande, Clinton, Clintonova, Cheyny, Rumsfeld, Rice, Kerry, Nullandova, Kagan, Biden a list by mohl pokracovat. Tyhle nelidske zrudy si nezaslouzi nic jineho nez spravedlivy trest smrti.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*