Jásot lokajských politruků ČR nad Macronem nezná hranic. Lže Zaorálek? Co slušňák Drahoš?

Jásot lokajských politruků ČR nad Macronem nezná hranic. Lže Zaorálek? Co slušňák Drahoš?

Podobně jako po humanitárním bombardování suverénní Sýrie, po volbách v Rakousku či Holandsku přispěchali čeští politruci takřka jednohlasně s chválou Macrona coby naděje pro evropskou (EU) budoucnost. Lokajové EU/USA, vyližte si!

Připomínám citaci globalisty, bývalého (Rotchildova) investičního bankéře a muže, který si vzal o 24 let starší paní učitelku z jezuitského gymnázia Le Providence (zdá se, že jezuita, kam se člověk podívá – že, pane Bergoglio alias otče Franto).

„Nemůžete mít Evropskou unii, která se dohaduje kvůli každé desetinné čárce v otázce rozpočtů každé země a ve které zároveň máte členy, kteří se chovají jako Polsko nebo Maďarsko v otázce univerzit a vzdělávání nebo uprchlíků nebo základních hodnot a nic se proti tomu nedělá. … Když nejsou práva a hodnoty Evropské unie respektovány, chci, aby byly přijaty sankce.“ (echo24, duben)

Zdá se, že jakmile suverénní stát ukáže nesouhlas se Sorosovou (politickou) univerzitou, nebo se nechce nechat ekonomicky i reálně zlikvidovat (ve velké většině) negramotnými ekonomickými migranty, bude Macronem trestán.

Většinová politická scéna ČR však v Macronovi vidí velký příslib Evropy. Ano, čeští politici opět dokazují mozkovou atrofii, nedostatek vlastního názoru a pokračují v lokajství a rektálním alpinismu přeorientovaném z východu pokrokově na západ. Ještě dodám, že za prvé, EU se nerovná Evropě (jak nám stále politici i média podsouvají) a za druhé, už z výroků Macrona vyplývá, že spíše bude pokračovat v rozkladu Evropy skrze Islám, „inženýry a lékaře ze Sýrie“ a „dětí“ z Afriky.

Podívejme se na příspěvky českých lokajů na Twitteru.

Na pomyslný trůn blbosti dosahuje, nepřekvapivě, Lubomír Zaorálek, český politický myslitel z ČSSD a ministr zahraničí s rozhledem koně převalského (houpacího), který včera v ČT24 (21:44) uvedl, že Macron je pro: „Evropu 27 zemí, která zohledňuje zájmy všech účastníků.“Na Twitteru potom sdílel: „Francouzi dnes zvolili nejen svého prezidenta,ale i evropskou budoucnost!Blahopřeji E.Macronovi!“

Pokud si český ministr zahraničí není vědom nedávných výroků Emmanuela Macrona, tak je totální diletant. Pokud si jich vědom je, tak je lhář nebo naprostý idiot.

Ministr kultury Daniel Herman, bývalý student PR na univerzitách v USA, uvedl: „Vítám vítězství E.Macrona.Teď ve Francii,před pár týdny v Holandsku a před tím v Rakousku zvítězil rozum a zodpovědnost.Tak do toho i u nás!“ Jistě svůj příspěvek psal v součinnosti se svým medailemi, rozumem a zodpovědností ověnčeným strýcem.

Reinkarnovaný ramenáč Bohuslav Sobotka, kterého by momentálně coby šaška vzali určitě i Berousci nebo věhlasný Cirque du Soleil, se ozval dokonce dvakrát (1.Trapný 2.Trapnější 3.Sobotka a jeho poradci). Otázka je, zda vůbec něco stvořil sám: „Gratuluji E.Macronovi k jasnému vítězství! Jsem rád,že se voliči rozhodli pro Francii, která bude nadále hrdou a silnou součástí Evrop.unie.“

„Pro naši společnou budoucnost v Evropě je strašně důležité, že většina Francouzů dnes odmítla populismus, nacionalismus a izolaci.“ Jakkoliv je populismus největší doménou právě tohoto profesionálního nemakačenka, pardon politika (Populismus kudrnáče Socbotky v kostce).

Ozval se také ministr války, rádoby prezident z prominentní tragikomicko-herecké rodiny Martin Stropnický: „Vítězství Emmanuela Macrona je určitě dobrá zpráva. Pro Francii, pro Evropu a tím i pro nás.“

Pozadu nezůstal ani bývalý Hatefree milovník s americkým občanstvím Jiří Diensbier: „Ve Francii dnes vyhrála celá Evropa. Můžeme nadále spolupracovat k prospěchu nás všech.“

Rovněž guru všech kabátníků české politiky Miroslav Kalousek přispěchal s troškou do mlýna: „Gratuluji @EmmanuelMacron a Francii.Je to dobrá zpráva také pro Evropu.“

Kromě současných pomazaných hlav zmíním také jednu rádoby budoucí, Jiřího Drahoše (Drahoš konečně vyjádřil názor. Více Soroše do ČR!): „Vítězství Emmanuela Macrona vítám a chápu jako dobrou zprávu nejen pro Francii, ale i pro Českou republiku.“

Někdo z přední politické scény s jiným názorem? Ale kde že… Političtí lokajové (stejně jako mediální) musí držet hubu i krok…

Na závěr ještě dodám trefný příspěvek z diskuze na iDnes: „Francouzi podpořili noční můru šířící se z Německa. Aby se v Německu neradovali, jejich nadvláda nad Evropou, i když jen kontinentální, nadále pokračuje. Za potlesku a jásotu Lisabonskou smlouvou porobených národů. V dnešní den bychom si to měli zvlášť připomenout.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Jásot lokajských politruků ČR nad Macronem nezná hranic. Lže Zaorálek? Co slušňák Drahoš?

  • Největší nebezpečí pro lidi je, když nemyslí. A když naši političtí zvolenci vypouští věty, které nejsou hodny průměrně myslícího člověka pak to nemůže dopadnout dobře. On i si hrajou na svém písečku místo, aby zjistili co se tady hraje za hru a co je v sázce. Oni jsou holt slavomani a moci chtiví a nechtějí vypadnout z toho politickéno soukolí. Jak by se živili ? A někteří už jsou s tou slávou tak zblblí, že možná svým kecům věří.

  • Jedno je jasné. Macron má tendenci poslouchat starší ženy. Bude poslouchat i Merkelovou. Čím dříve nás vyhodí z EU, tím lépe.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*