Jásáme, bude se zabíjet!

 

1687

Z tepla domovů budeme opět sledovat, jako již po několikáté, jak jsou úspěšnými zásahy zabíjeni v Sýrii vojáci a neúspěšnými zásahy civilisté. Opakující se nutnost vyzkoušet nové vojenské technologie na živých cílech v ostrém nenasimulovatelném prostředí, to je další možný důvod agrese proti suverénnímu státu Sýrii.

Existující problém likvidace vojenského materiálu, u kterého se blíží konec doby jeho možnosti použití, například munice, je neméně závažným důvodem při hledání správného bojiště k jeho včasné spotřebě. Je nutné vidět neustále vzrůstající byznys ve výrobě vojenského materiálu, výrobě munice. Protipólem je jeho likvidace. To je drahá záležitost a vojenské subjekty uslilovně zbrojící si ji musí navíc zaplatit.

Řešením je, vystřílet dosluhující vojenský materiál do těch ,,špatných lidí“. Jiným dosluhujícím vojenským materiálem je nutné rozbombardovat to nejdůležitější, co napadaný stát má, nejlépe celou infrastrukturu. Probíhá novodobá inovace zbrojních transakcí. První částí jsou uspořené náklady na likvidaci dosluhujícího vojenského materiálu. Druhou částí inovace je, že použití, vystřílení dosluhujícího vojenského materiálu bude následně agresorům uhrazeno ,,západně-osovobozeneckým hnutím“, které k agresi agresora vyzvalo.

Kdyby tomu tak nebylo, musel by se agresor vedením vojenských úderů, které provádí každý druhý rok, zruinovat. Podstatně důležitějším úkolem nově plánovaného úderu je, ověřit si, zda postupně prohlubující se idiotismus v myšlení lidí funguje. Nikdo, nikde proti agresím neprotestuje a tak patrně k prohlubování změny myšlení lidí dochází. Hromady mrtvol za posledních 40 let z vojenských akcí, převyšují hromady mrtvol z 2. světové války. To nevadí.

Idiotismus vývoje ,, nového člověka “ je totiž v tom, že přistoupí na argument, že v občanské válce jedna strana, bojující proti ,, západně demokratickému – osvobozeneckém hnutí „, použije zbraní hromadného ničení. Nepoužije je proti ,, západně demokratickému -osvobozeneckému hnutí, ale proti vlastnímu civilnímu obyvatelstvu. Prakticky by si tak uvázala oprátku kolem krku a podkopla by si stoličku. Stala se sama sobě teroristou. .

Naše média jásají, roztřeseně očekávají zvýšení sledovanosti při masakru lidí. Na střechách Pražského hradu se instaluje ohromná orientační šipka, aby letadla přelétavající k možným úderům, neztratila ten správný směr, jinak by mohla ,,omylem“ vybombardovat nějaké jiné město.

Jak NATO říkal pan Šedivý, logistika je základem každé akce. Humanitární bombardování po česku pokračuje a skupina poslanců, která zvedla ruku pro neomezené přesuny a přelety vojenské techniky přes naše území k bombardování jiného státu se zařadila do skupiny zločinců. Zabíjení lidí je zločin.

Vyzýváme politiky, politické strany, odmítněte svým prohlášením tuto novou agresi. Kde máte stanovisko EU a pokud není, na co EU vlastně je.

Hnutí za přímou demokracii,

Ladislav Štítkovec, mluvčí

Iniciativa Ne základnám
Eva Novotná, mluvčíNezávislá media o.s.
Václav DvořákLenka Procházková,
spisovatelka

zdroj : http://www.czechfreepress.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*