Jan Švejnar dlouhodobě žije mimo ČR, ale i přesto se chce ucházet o Hrad

Jan Švejnar dlouhodobě žije mimo ČR, ale i přesto se chce ucházet o Hrad

Ekonom Jan Švejnar, který má mimochodem americké občanství, se nechal slyšet, že zvažuje prezidentskou kandidaturu. Jan Švejnar je typickým příkladem toho, koho by lidé neměli volit.

A to například z primárního důvodu, že pan Švejnar dlouhodobé žije mimo ČR. Ale i přesto má neustále tendenci poučovat český národ a to hlavně co se týká směrováni zahraniční politiky Česka.

Na druhou stranu chápu, že americká ambasáda nese nelibě, že většina národa stojí za prezidentem Zemanem a vybírá vhodné adepty, kteří budou lobbovat za USA.

(Jan Švejnar Foto: Youtube.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Jan Švejnar dlouhodobě žije mimo ČR, ale i přesto se chce ucházet o Hrad

  • Již nikdy nesmíme připustit do čela země cizí občany a také je třeba vykopnout z vlády Dientsbíra. Tito lidé nemají k naší zemi žádný vztah a dá se předpokládat, že spíš budou sloužit zemi, kde mají občanství. Ostatně můžete sami vidět, jak vypadá vládnutí cizích státních příslušníků na Ukrajině, kde kvete fašismus, korupce, zlodějiny, rozprodej všeho ukrajinského a podpora válčení Ukrajinců proti Ukrajincům.

  • · Edit

    Trapný šašek. Vykopnete ho dveřmi a on vleze oknem. Vykopnete ho z okna a on poleze komínem. Že se nestydí, ubožák!

  • Pokud bude pan Zeman v dobré zdravotní kondici, nemají nárok Švajnarové či Horáčkové a jiní Kavárenský žvanilové na post prezidenta ČR!!!!

  • Švejnar není jediný emigrant, který chce kandidovat na prezidenta. Je třeba si uvědomit, že prezidentem ČR namůže být člověk, který řeší své problémy útěkem. Až se mu nebude dařit, uteče znovu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*