James Comey zničil milióny dokumentů, které prokazovaly, že Obama špehoval Trumpa

James Comey zničil milióny dokumentů, které prokazovaly, že Obama špehoval Trumpa

Bývalý ředitel FBI James Comey se zmocnil a zničil milióny dokumentů, které dokazovaly, že Obamova administrativa protiprávně odposlouchávala Donalda Trumpa, než se stal prezidentem.                             

Larry Klayman, advokát bývalého informátora NSA a CIA Dennise Montgomeryho, předal 47 pevných disků a údaje obsahující 600 miliónů dokumentů o rozsáhlém kontrolním vládním programu. Podle Klaymana, Comey vzal informace, které obsahovaly důkazy o tom, že Obamova administrativa sledovala jeho politické oponenty a zničil je.

Bigleaguepolitics.com uvedl: Navíc, Comeyova bývalá firma Lockheed Martin poskytla Montgomerymu vstup do jednoho z jejich zařízení, aby mu pomohla pracovat na masovém sledovacím programu, na který údajně dohlíželi úředníci z Obamovy administrativy John Brennan a James Clapper, a konkrétně cílili na Trumpa.

Jak nedávno uvedl portál Big League Politics: realitní magnát Timothy Blixseth trdí, že viděl záznamy od Montgomeryho dokazující, že Obamův ředitel CIA John Brennan dohlížel na opakované špehování telefonních rozhovorů prezidenta Donalda Trumpa a na milióny dalších hovorů od soukromých amerických občanů. Audionahrávka rozhovoru, kterou předal Blixseth je zveřejněna níže.Na audionahrávce – uskutečněné ještě předtím, než se Trump rozhodl kandidovat na prezidenta – Blixseth hovoří s bývalým šerifem Maricopa County Joem Arpaiem a detektivem Mikem Zullem. Nahrávka byla zveřejněna v souvislosti s případem, které ministerstvo spravedlnosti podalo proti Arpaiovi. Nahrávka se zatím uchovala pouze na stránce Soundcloud.

„Ten chlap mu ukázal 900 miliónů telefonních hovorů. A našel jsem se tam. Slyšel jsem tam lidi, které znám. Donald Trump je tam několikrát, je tam i Bloomberg,“řekl Blixseth na nahrávce odkazujíc se na informace, které mu údajně dal Montgomery.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*