Jako u Skripalů i nyní se Babiš ukázal jako totální idiot

Jako u Skripalů i nyní se Babiš ukázal jako totální idiot

Andrej Babiš má obrovské štěstí, že pro většinu voličů je ta druhá strana, tj. ODS, Piráti a celý den dalším pravicový demoblok, natolik nepřijatelná, že mu to nakonec lidi hodí…Že se ovšem v zahraniční politice chová. viz případ Skripal. jako totální idiot, už každý z nás ví.

Nebudu se příliš rozepisovat, ale zásada nevměšování je základní zásadou mezinárodního práva. To, co dělají nyní USA a celý Západ včetně nás vůči Venezuele, je zase jenom stejné opakování scénáře, který jsme zažili u Sýrie, Libye, a zejména na Ukrajině.

Ale protože Maduro není Janukovič, určitě neustoupí. A řekl bych, že ani ustoupit nesmí.Ve Venezuele přirozeně bude občanská válka a poteče krev. A ta krev bude bohužel i na našich rukou.

Je jasné, že se Babiš chce setkat s Trumpem a udělá pro to cokoliv amorálního.

Takže závěr je jasný. Držme Madurovi palce…

Málokdy jsem se zmýlil. Bude to tvrdé, ale Maduro nepadne a všichni ti, kteří vsadili na toho opozičního hejska, včetně nás, dostanou na prdel.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Jako u Skripalů i nyní se Babiš ukázal jako totální idiot

  • Babiš dělá politiku chameleona. Doma říká, co chtějí voliči slyšet a venku dělá, co mu nařídí. Nepřipraví se přeci o dotace z EU. Aby nebyl on ten špatný, nastrčí za sebe Petříčka a svede na něj, že jednal jinak, než by jednal sám velký Babiš. Jak dlouho mu to budou voliči baštit?
    Babiš si stěžuje na udavače z řad Pirátů. Na druhé straně buduje systémově udavačský stát (účtenkovka, EET, kontrolní hlášení ….) Je to velice nebezpečný člověk, který má kolem sebe lidi s absolutní poslušností.
    Až se znelíbí mocným, může se stát, že v USA určí, že už není premiérem. To se stane v okamžiku, kdy přestane poslouchat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*