Jaká je vaše cesta životem? Vyberte si „své“ dveře

Jaká je vaše cesta životem? Vyberte si „své“ dveře

Tento test se na internetu vyskytl na mnoha různých stránkách a zajímavé je, že téměř vždycky určitým způsobem odpovídá realitě.

Musíte udělat jediné: zahledět se na jednotlivé dveřní otvory a na cestu, jež se za nimi odvíjí. Některá ze scenérií vás bude přitahovat víc než ty ostatní. Cesta, kterou si vyberete, může poodhalit něco z vašeho přístupu ke světu a možná i z vaší budoucnosti.

vyberte si sve dvere

Pokud jste si vybrali č. 1, je vaše cesta osvobozující.
Jste ten druh člověka, který potřebuje spousty prostoru. Potřebujete svobodu, abyste si vše mohli dělat po svém. Chcete kráčet po stezce, kterou si budete utvářet sami, po cestě nekonečného počtu možností. Nesnášíte pocit omezení. Jste velmi nezávislí, možná až rebelští, ale konflikty rádi nemáte. Spíš se uchýlíte k pasivní rezistenci. Nemáte rádi, když se na vás spěchá. V klidu si užíváte života. Toto vychutnávání života vás zaměstnává do té míry, že nemáte čas strhávat pozornost okolí na sebe.

Pokud jste si vybrali č. 2, je vaše cesta soukromá.
Jste člověk, který nejraději cestuje sám. Rádi pozorujete, přemýšlíte a dumáte. Dáváte přednost cestě pro jednoho. S ostatními se můžete setkat, až dorazíte do cíle, ale až po nezbytné pauze na odpočinek. Jste velmi originální a intuitivní. Na svět nahlížíte jedinečným způsobem a ostatní mohou z vašeho pohledu na věc velmi profitovat. Jste trochu samotáři, ale máte-li na to dostatek času, dokážete komunikovat i s ostatními. Jste velmi chápaví.

Pokud jste si vybrali č. 3, je vaše cesta plná barev.
Jste velmi okouzlující člověk a pořád se kolem vás něco děje. Milujete být součástí tohoto světa, prožívat všechno, co svět nabízí. Vaše ideální cesta bude naplněna barvami, vzrušením a krásou. Víc vám jde o cestu než o cíl. Jste zvídaví a dychtiví učit se. Rádi se dáváte s lidmi do řeči a ptáte se na spousty věcí. Jste intelektuální a zábavní. Máte nepřebernou zásobu různých vtipných průpovídek a své okolí spolehlivě rozesmíváte.

Pokud jste si vybrali č. 4, je vaše cesta vzrušující!
V životě jste pořád na cestě vpřed, začasté úplně do neznáma. Prostě se do něčeho pustíte a s následky se vyrovnáváte až později. Vše ideální cesta je nepředvídatelná a možná i trochu děsivá. Láká vás vše neznámé. Porušujete pravidla, chováte se lehkovážně. Jednáte bez přemýšlení, ale obvykle vám to vychází. Jste velmi spontánní a s oblibou vyhledáváte vzrušení. Čas, který jste na této planetě dostali, maximálně zhodnocujete!

Pokud jste si vybrali č. 5, je vaše cesta vlídná.
Vy máte rádi klid a jste nenároční. Jste velmi spokojení a neradi se necháváte vyvést z míry. Vaše ideální cesta je jasně vymezená a radostná. Chcete si své putování užít a vědět, do čeho jdete. Kdykoli je to možné, vybíráte si snazší možnost. Život je už tak dost těžký, tak proč si ho ještě komplikovat. Jste stabilní a podporujete lidi kolem sebe. Jste známi svou důsledností a reálným přístupem k životu.

Pokud jste si vybrali č. 6, je vaše cesta klidná.
Vážíte si samoty ve všech ohledech. Dokážete trávit dlouhá časová období sami, aniž byste se cítili osamělí. Vaše ideální cesta je velmi klidná a tichá. Chcete vstřebávat vše kolem sebe bez pocitu zahlcení. V každém aspektu života hledáte smysl. A žijete velmi rozvážně, což se týká chování i myšlení. Nemáte rádi davy lidí, ale lidi rádi máte. Vážíte si opravdových vztahů a dáváte přednost hloubce komunikace typické pro interakci dvou lidí, nikoli ve skupině.

 

Přišlo emailem

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*