Jak Zeman ke kalašnikovu přišel

Jak Zeman ke kalašnikovu přišel

Nedá mi to. Pan prezident opět rozvířil emoce a morálku našich politiků, i svých odpůrců.

Ehm… Beru zpět. Emoce projevila pouze hysterická Němcová, která se v PS neúspěšně snažila zařadit do jednání bod, aby se Zeman Bohouškovi omluvil – ještě že mu nemá jako omluvu dát i bonboniéru a kytičku a kleknout si přitom na kolena. Kalousek si přisadil, prý si myslí, že prezident nad sebou poslední dobou ztrácí kontrolu. (Teda, kdybych naživo potkala Kalouska, taky by se mi udělalo šoufl.) Šarapatka zase nezapomněl na vyhazov z hradu, takže taková malá pomstička – taky emoce, ne? Emoce snad má, ale základní vzdělání pokulhává, neboť i malé dítko ví, že prezident se dá obžalovat pouze z velezrady a hrubého porušení Ústavy nebo jiné součásti ústavního pořádku. A mimochodem, žalobu musí podat Senát, ale musí k tomu mít souhlas Poslanecké sněmovny. Šarapatka by to měl jako exporadce prezidenta vědět, není-liž pravda?

Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro iDNES.cz / 11. března 2015
Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro iDNES.cz / 11. března 2015

Co se týče morálky, tak ta je nenávratně pryč od „slavného a něžného sametu“, s rozkradenou státní kasou, se záhadně zmizelým českým státním zlatem, jímž byla podložena naše měna. Je pryč se vztyčenými prostředníky nejen v poslanecké sněmovně, fackami přiožralých politiků mládeži, vulgárními projevy politiků. Je nenávratně pryč s kauzami PROMOPRO, padáky, vedení BISky dominantní milenkou expremiéra, LTO, Součkovou a Diag Human… Od dob, kdy Drobil rozdrobil s Langerem státní fond životního prostředí, od dob, kdy Schwarzenberg pekl dort s Havlem, Dlouhým, Kalouskem a Sobotkou uhlobaronovi Bakalovi a jiných nenávratně a záhadně nevyšetřených a nepotrestaných trestních činů. To bych psala tak do příštího týdne a kdo by to četl, že jo.

Co se týče odpůrců Zemana, bylo by to na samostatný článek. K tomu řeknu jen jediné. Když tak čtu diskuze na „Novinky.cz“, vždy poznám, kdy příspěvek píše člověk, který má už nějaké zkušenosti, které ho opravňují mluvit na to dotyčné téma nebo je to jen odrostlý puberťák, co si hraje na dospělého, aniž by uměl rozlišit tvrdé Y od měkkého I a diskutuje pouze v debatách, kde se mluví o Zemanovi nebo o Rusku.

Premiér Sobotka se chová jako rozmazlený fracek, kterému kamarád na pískovišti ke kýblíčku nechtěl půjčit lopatičku a pláče a žaluje mamince. Pan prezident řekl jen to, co si myslí každý normální člověk, který má politikaření Sobotky & spol. už dost. A nikoho nejmenoval, vlastně ano, sebe. Sobotka je vztahovačný a paranoidní. Bodejť by ne, bojí se vlastního stínu. Je nejslabší článek politického řetězu, pouhá kecka a měl by dostat padáka.

Vlastně by už neměl Sobotka říkat ani „ň“, sám by si měl sáhnout do svědomí, proč ho lidi nesnáší.

Třeba že:

Co takhle privatizace bytů OKD?

Záhadné odpuštění dluhů na daních řadě firem v celkové hodnotě 115 milionů Kč? Proč a za co? Dotázané firmy to neví, nedokážou si takovou přízeň vysvětlit. Jsou to šťastné firmy, které do státní kasy nemusely vracet nedoplatky k dani z příjmu, DPH a penále, které jim za období dluhu narostlo.

Sobotka a Zeman – privatizace Mostecké uhelné.

Koupě bytu v Praze za 7 milionů – původ peněz neznámý. I když měl Bohuslav Sobotka k dispozici služební vůz, nechal si proplácet měsíční náhradu na cestovné ve výši skoro třiceti tisíc korun. Pro tento příspěvek ve Sněmovně vykazoval sice Bohoušek svou jihomoravskou adresu, zároveň ale využíval příspěvek na bydlení v Praze ve výši 17 tisíc. V době, kdy vyšla najevo tato kauza se zneužíváním poslaneckých náhrad, Bohuslav Sobotka zrovna vedl kampaň proti nelegálním příjmům.

Příteli Jiřího Paroubka, hoteliéru Vlastimilu Dvořákovi odpustil ministr financí Bohuslav  Sobotka  těsně před svým odchodem z funkce 12,5 milionovou daň z příjmu fyzických osob. Bylo prominuto i 26 milionů korun penále. Sobotka důvod neuvedl.

Sobotka pomohl Paroubkovi schválit sérii zvýšení různých sociálních dávek, které zatížily státní rozpočet v roce 2006. Schodku, před jehož zvyšováním krátce předtím varoval.

Kauza Unipetrol – lobbista Jack Spyra uvedl v nahrávce do TV Nova, že řada českých politiků přijala úplatek za privatizaci Unipetrolu. Padla jména předních politiků, například Jiřího Paroubka, Bohuslava Sobotky, Stanislava Grosse, Miroslava Kalouska.

V roce 2003 bez výběrového řízení zlatý padák pro stranického kolegu Jaroslava Tvrdíka – do čela Českých aerolinií. Jak příznačné, i z výšin se dá lehce spadnout a pád bolí. Snad nebudete sám, snad se dočká i Německo s Andělkou – jé – zase výšiny, i andělé shůry padají…

Připomínám, že 15. července 2002 byl Sobotka jmenován ministrem financí ve Špidlově vládě a tu zastával i ve vládách Stanislava Grosse a Jiřího Paroubka.

Stěžování si premiéra Sobotky na to, že Zeman děsí jeho, jeho rodinu a děti i přátele mi připadá stejně absurdní, afektované a trapné, jako zhruba před 10 lety článek o soudním sporu jedné američanky, která si svou vykoupanou kočku zabila v sušičce, když ji v ní sušila, a pak žalovala o několik milionů výrobce, protože na výrobku výslovně neuvedl, že se v něm nesmí sušit kočky.

Vše zde napsané je ještě stále lehce vyhledatelné v archivu tisku a na internetu.

Kde, prosím, pan prezident nabádá někoho k zabití premiéra? Bohušu, Bohušu, vždyť jste právník, už vám není 25, už vám není ani 30, tak byste měl mluvit, jednat a chovat se jako dospělý.

http://www.extra.cz/video-se-zemanem-jak-odstranime-sobotku-a-muzeme-pouzit-kalasnikov

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Jak Zeman ke kalašnikovu přišel

 • Odpověď byla v obecné rovině a jinak, než ji okamžitě překroutili novináři, respektive Dinsbírové, Šláfenbergové, z předsednictví vykopnutá vykopávka Němcová a jiní.

  Tedy pro ně speciálně, několik možností kde lze prezidentova slova použít v praxi:

  ,,Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje například Sadáma Huseina – je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby. ,A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje kalašnikov – chyba, zde se jednalo o M16, F16, Abramsy. atd“

  nebo

  ,,Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje například Muamada Kaddáfího – je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby. ,A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje kalašnikov.“

  nebo

  ,,Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje například Viktora Janukoviče – je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby. ,A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje molotovův kokteil, basebolka a ostřelovačská puška agenta tajných služeb nejmenované mocnosti co šíří demokracii po světě.“

  mohli bychom pokračovat, že…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*