Jak z toho svinstva Evropa vycouvá

Jak z toho svinstva Evropa vycouvá

I když nám média a politici tvrdí (stokrát opakovaná lež se stává pravdou), že vyloďování uprchlíků na evropskou pevninu začalo na jaře 2015, není to pravda.

V Německu byli přijímáni již na podzim roku 2014. Na vlastní oči jsem viděla první várku běženců na vánoce 2014 v bavorském lázeňském městečku Staffelstein. V místním neprosperujícím penzionu jich bylo ubytováno rovných 140. S veškerým zaopatřením včetně kurzů němčiny.

Naši politici o tom zřejmě nic neví. Jako obvykle byli vytížení vzájemným osočováním a strachem z vykopnutí ze stranického stáda, kdy nezbývá než chcípnout ve stepi.

 

Evropa se zlobí a politici obviňují vlastní občany z rasismu a xonofobie a občanské neposlušnosti

 

Ilustrační obrázek Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

Množící se demonstrace, nejen u nás, ale v celé Evropě, vypovídají o tom, kde končí práva občanů a kde začínají práva cizinců, přicházejících do demokratického systému s představou vlídného přijetí a následného blahobytu.

Mohou cizinci prosazovat zájmy, jež jsou v rozporu s právy občanů hostitelské země?

Zesměšňovat jejich zákony a drze se domáhat všech výdobytků? Demonstrovat nespokojenost a mávat vlajkami svých států v cizí zemi?

Média nás krmí stále stejnou nastavovanou kaší – uprchlíci se vynořili, může za to Merkelová, Německo se postará, aby zase zmizeli a bude klid.

Přesytila voliče obrázky z Calais, stížnostmi na příšerné fronty na jídlo a záchody.

Příběhy žen s dětmi, kdy není jasné, které dítě je čí. Děti vzbuzují emoce a nejde je odmítnout. Nikdo neví, jestli se jedná o první, druhou, třetí atd. ženu.

Báchorky, kdy jejich muži se chystají na cestu – ještě si na ni musí vydělat (v Bagdádu, Kábulu, Allepu).

Iránci zahazují v Turecku pasy a vydávají se za Afhgánce se srdceryvnou pohádkou tisíce a jedné noci.

Halasně a drze kritizují německou vládu za zpřísnění udělování azylu a avizované uzavření hranic.

Média ale mají už nové kauzy.

Demonstrace, Zemana s kalašnikovem, špiony z Jindřichova Hradce a z bláta vytaženou Hanku s Tončou.

V záplavě tohoto humusu bude občan záměrně navigován na bulvární historky, keré ho mají zmanipulovat do zapomění na „loňské sněhy“.

 

Zatímco Evropa korektně diskutuje, migranti se houfují k další invazi

 

Uzavření hranice do Německa bude jen větší „kšeft“ pro převaděče. Ti se těší na jaro, vyzvánění mobilů a zvýšení taxy (1 500 dolarů/osoba).

Hlášky o uzavření Schengenu nutí obě strany ke spěchu.

Cesta přes „zelenou hranic“ bude tentokrát „one way ticket“, žádné reklamace.

Každá země UE bude platit Řecku a Turecku za nepřijaté běžence. Po generace budou žít bez budoucnosti v uprchlických táborech na účet občanů členských zemí EU a kopírovat osud palestinských uprchlických táborů.

Řecký Kos a Lesbos, vzdálený pár kilometrů od Turecka bude dále přijímat čluny s běženci. Přijmout je musí, protože se nacházejí v evropských výsostných vodách. Tak to určuje námořní právo.

Část jich bude přemístěna do tábora v Athénách a další se na turecko- makedonských hranicích vyselektují do děsivě přeplněného uprchlického tábora v Idomeni – časované bomby agrese a zoufalství.

Je otázkou, jak se v případě vzpoury ubrání této zdivočelé hordě policisté stojící za plotem.

Turecko rozhodlo o dalším osudu přistěhovalců a také o tragédii Řecka, které se při přijetí do EU mělo stát bezpečnostním valem před invazí islámu do Evropy.

 

Řecko zrazeno, opuštěno, ožebračeno a poníženo Německem, otevřelo běžencům brány do Evropy.

 

 

Tamara Dřevikovská

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Jak z toho svinstva Evropa vycouvá

  • Neberte migranty, neberte migranty nebo se z toho všichni zblázníme. Nulová tolerance zlatá slova od Tomia Okamury, který se nebojí zrovna tak jako náš prezident a jdou logicky k jádru věci. Okecávací slaboši v politice , kteří se rozhodli, že nechtějí vidět realitu, která by nás čekala a raději se lokajsky klaní a lžou tak, že už jim to snad nikdo nebaští. Proč je dobrovolně neberou státy, které tento exodus zavinily? Proč je neberou také arabské státy se kterými mají společné náboženství , řeč a jsou si kulturně mnohem blíž. Proč někdo chce záměrně vyhladit evropskou civilizaci to asi všichni tušíme. Nezbývá nám nic než se všichni bránit.

  • Pro EK – naši politici si to velmi dobře uvědomují, ale koryto, ( dobře placené celkem za velké nic) to je přece něco!!! Co jim záleží na životech nějakého unetrmenschen!!!

  • Jsou dvě možnosti. Buď nebudeme dělat nic a Muslimové nás ovládnou, nebo se budeme bránit. Bránit se znamená neposlouchat diktát z USA a Bruselu. Nejde současné být poslušní a bránit se. Pokud se nezačneme bránit ihned, ovládnou nás a pak se vrátíme o tisíc let zpět a budeme za své místo v životě opět po staletí bojovat. Naši politici si to neuvědomují, nebo jim je koryto bližší, než naše životy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*