Jak umírá svoboda projevu v „policejním státě“ pod vedením Merkelové

Jak umírá svoboda projevu v „policejním státě“ pod vedením Merkelové

V Německu dochází ke znepokojivému omezování svobody projevu. Od doby, kdy byl schválen cenzurní zákon NetzDG, stále více lidí je cenzurováno on-line. Většina lidí z pravicového tábora, ale také satirické levicové křídlo jako magazín Titanic.

Beatrix von Storchová z populistické strany AfD byla na soc. sítích zablokována a dokonce obviněna ze zločinu podněcování nenávisti u německého obyvatelstva. Netřeba říkat, že případ byl bez významu a orgány jej uzavřely bez jakékoliv vyšetřování.

Totéž se stalo s Michaelem Stürzenbergerem, reportérem, který zveřejnil historicky přesný obraz Velkého Muftího a Hitlera. Dokonce byl odsouzen k šestiměsíčnímu vězení, od čehož bylo později upuštěno u odvolávacího soudu.

K těmto útokům na svobodu projevu však nedochází jen online. Ženský pochod proti násilí migrantů v Berlíně dne 17. února byl sice schválen, ale stejně zablokován levicí. Je zřejmé, že lidé mají právo protestovat, ale nemají právo blokovat pokojný protest více než 3 hodiny.K této nelegální blokádě přispěli zelení a levicoví politici. Policie nejen že nedokázala vykonávat svou práci tím, že nevyčistila cestu pro pochod. Politici a demonstranti AfD tvrdili, že jim policie lhala o tom, že se o to pokusí.

Jeden z řečníků také zjistil z první ruky, co se stane, když máte špatné názory. Davidu Bergerovi byl na Facebooku pozastaven účet na 30 dní, za to že vystoupil na demonstraci. Youtube dokonce smazal video z kanálu # 120db, kde se ženy postavily proti násilí migrantů. Video se zde opět objevilo až po masivním tlaku.

Bohužel k zastrašování nedochází pouze online. Uta Ogilvie, organizátorka demonstrace proti Merkelové v Hamburku pod heslem „Merkel muss weg“, což znamená „Merkelová musí odejít“, zažila něco mnohem horšího.

Zločinci z Antify zaútočili dne 12. února na její domov a házeli kameny do oken jejího dětského pokoje. Naštěstí nebyl nikdo zraněn, ale člověk se musí pozastavit nad tím, jakým způsobem tito lidé ohrožují děti. Gauneři z Antify však dostáli svého, protože Ogilvie vzápětí oznámila, že už nebude plánovat takové demonstrace ze strachu o své děti.

Nestačí, že se toto děje proti lidem, politici jako Heiko Maas, který je jedním z architektů NetzDG, chce nyní, aby Federální úřad pro ochranu ústavy monitoroval demokraticky zvolenou stranu AfD. Agentura v polovině února poskytla následující prohlášení:

V současné době v AfD „nevidíme žádné dostatečné náznaky pravicového extremistického úsilí. Vliv nebo dokonce kontrola ze strany pravicových extremistů v současné době není zřetelná.“    

Na druhou stranu, Nejvyšší soud právě rozhodl, že federální ministryně školství Johanna Wanka (CDU) je vinna z porušení ústavy. Wanka vyzvala k bojkotu demonstrace AfD v roce 2015. Soud rozhodl, že vůči nim porušuje „rovnou příležitost“.

Nicméně existuje naděje, jak se čím dál více Němců probouzí do reality cenzury. Některé protesty již proběhly proti Merkelové a její politice otevřených hranic a další budou následovat.

Na 3. března je naplánována další velká demonstrace v Kandelu. Tam byla zavražděna 15letá německá Mia afghánským žadatelem o azyl. Ten tvrdil, že má 15 let, ale lékařské vyšetření ukázalo, že je mnohem starší.

Steffen Königer, člen představenstva AfD, také oznámil, že velká demonstrace je naplánována na jaře v Berlíně. Tyto vývoje jistě stojí za to sledovat.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Jak umírá svoboda projevu v „policejním státě“ pod vedením Merkelové

  • · Edit

    Nikdo nezna lepe prostredky na udrzeni moci a jejich pouzivani jako Dederonka a dnesni Islammutti Merkelova. Byvala sekretarka na spici FDJ mela uzky kontakt s Honneckerem, vladou a STASI. Po padu zdi prevlekla kabat a objevila v sobe lasku k zapadu a USA, na ktere v DDR plivala. Lasku k CCCP soucasne vymenila za nenavist, jako spravny chameleon a lokaj. Zradou kanclere Kohla a pak vyzvou k valce v Iraku presvedcila porucniky Nemecka v USA, ze je tou spravnou kandidatkou na kanclere. Mezitim stacila zlikvidovat vsechny potencialni kandidaty konkurenty v boji o urad kanclere. V soucasnosti jenom nove volby v Nemecku mohou teoreticky zhatit jeji touhu po dalsi vlade. Merkelova je prodiktem vyvoje nemocne Evropy, ovladane USA. Nemecko je okupovanou zemi, kterou pouzivaji USA pro sve zlocinne agrese ve svete. Jejich zakladny, letiste, posadky a raketove jednotky slouzi k priprave valky s Ruskem a k naslednemu zniceni Evropy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*