Jak se stát ministryní obrany – ministryní války? Stačí být neomarxistickou eurolesbou!

Jak se stát ministryní obrany – ministryní války? Stačí být neomarxistickou eurolesbou!

Informace o dosazení Karly Šlechtové na post ministryně obrany ČR je už hodně za hranou.  Komik Stropnický utrácel desítky milionů z našich daní za drahé limuzíny, aby se cítil bezpečně. To by se dalo vzhledem k těm všem svinstvům, která podepsal se zločinci z  americké administrativy, týkající se naši likvidace „pochopit“. Miliardy posílal na přímou podporu terorismu tureckému prezidentu Erdoganovi, aby projevil veřejně úctu k muslimskému odpadu civilizace.

To, že nebyl kompetentní pro výkon této funkce ostatně denně veřejnosti dokazoval svými „výživnými“ výroky, které se nezdráhal veřejnosti prezentovat v médiích, i když i nezasvěcenému bylo naprosto zřejmé, že buď systematicky lže nebo ta horší varianta, vůbec netuší, která bije a tomu, co mu někdo napsal, vůbec nerozumí.

Tím vším jsme si již prošli. Ovšem Babiš ho i přes nebetyčnou hloupost navrhuje na post ministra  zahraničních věcí… Tak s ohledem na kritéria západu jistě projde.Pokud bychom však brali v úvahu, jak nás bude tento neúspěšný herec reprezentovat za hranicemi našeho státu, bude to jen fraška. Ale, jako rohožka pro americké zablácené botybude ok.Ovšem dosadit na tak důležitou funkci, jakou bezesporu obrana státu je, pokérovanou, neomarxistickou  lesbu, která je sice genderově v pořádku, protože já sama nedokážu přesně určit zda je žena či muž a tím bezprostředně ohrozit bezpečnost našeho státu, je už opravdu silná káva.

Ne, že by „naše“ americká vláda brala naší bezpečnost v úvahu, ostatně placeni jsou především za bezpečí a spokojenost muslimské obce a jejích příchozích bratrů, ale to co Babiš aktuálně se svými novými návrhy na funkce ministrů předvádí je už výsměch nám všem.

Takže já osobně vnímám krok Babiše, jako hlubší motivaci pro ty, kterým zůstal i přes laxnost většiny národa zbytek pudu sebezáchovy a připravují se sami, ostatně tak, jak národ v rámci celorepublikové Národní Domobrany už dva roky motivujeme a inspirujeme, k obraně svých nejbližších. Protože čekat cokoli pozitivního od placené likvidátorky, která navrhuje posílat naše lidi do války pro zájmy cizích, v tomto případě amerických mocností určitě nemůžeme.

Národe český, moravský a slezský, začíná nová éra bezpohlavních politiků. Nový trend a podmínky západu pro vysoké politické funkce… Lesby, gayové a bezpohlavní, kteří se teprve „hledají“… Sodoma, Gomora… aneb likvidace všeho, co dává lidstvu mysl je v plném proudu…

Bohužel, také většina nekompetentních a placených americkou vládou, ale to se již zavedlo od roku 1989,  jako  „tradice česká“…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Jak se stát ministryní obrany – ministryní války? Stačí být neomarxistickou eurolesbou!

  • Resort MO je trvale obsazován užitečnými idioty, kteří vůbec netuší, o čem to je. To už se táhne z dob, kdy Kalousek vymyslel, že se zbraněmi nesmí obchodovat stát, ale soukromá firma, která má od státu licenci. To byl geniální tah. Kalouskovi blízcí mohli vesele obchodovat se zbraněmi a nikdo je nemohl kontrolovat. Osvědčilo se to. Stačí málo – na post ministra obrany dosadit takové lidi, jako tam dosud byli. Není v zájmu obchodu dosadit na post odborníka. To by mohlo kšefty pokazit.

  • A tato velmi potetovaná lesba, která se zviditelňuje v tom velice nevkusném a přisprostlém průvodu Prag Pride je možná i bílým koněm, kterého vychytralí muži použili tak jako použili dříve Parkánovou a prachy z kšeftů jim skákaly do kapes.. Je podivuhodné, že na tuto funkci berou neodborníka, ale určitě to má svůj účel. Určitě nás USA za to pochválí jak dáváme vládnout feministkám, což se určitě líbí Sorosovi, kterému jde jen o jediné rozložit rodiny a rozložit státy a pak ovládnout se vším všudy. I migranti v rozložení státu mají svou důležitou úlohu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*