Jak pracuje tunel CTHH MV nejlépe placené listonošky Romancovové ?

Jak pracuje tunel CTHH MV nejlépe placené listonošky Romancovové ?

Zaručeně spolehlivé informace o dezinformaci organizované vnitráckou partou kolem Romancovových. Jak se to vlastně vyrábí…?

Dezinformace by nám už měsíc měla hlídat a cenzorovat parta profesních hlídačů organizovaná pověstnou Evou Romancovovou, nejlépe placenou listonoškou v ČR. Kdoví, kdy se konečně dopátrají, co ve skutečnosti a na základě kterého zákona, mají dělat. Časem se možná podívají i do sbírky zákonů, jestli vůbec najdou nějaký předpis opodstatňující jejich činnost a existenci. Tak jim to ukládá Ústava i Listina základních práv a svobod. Spíše to vypadá na konzervativní řešení podle zkušeností většiny jejich předků – bolševická zločinecká lůza také vše ignorovala, tak proč se nevrátit k tradicím a zkušenostem?

Jak to zatím „uhrát“, aby podvod s formálním problémem existence a činnosti dezinformačního centra vypadal věrohodně, než bude zrušen, a příslušní vykukové odpovědní za ten apendix plný průjmu budou pohnáni k odpovědnosti? ČTO DELAŤ zatím, aby to vypadalo alespoň na oko spolehlivě? Nějaká formální činnost by snad měla být markýrovaná, aby alespoň ti největší hlupáci uvěřili potřebnosti Úřadu na pravdu? Jak zabezpečit, aby nedošlo k trapné blamáži? Třeba aby informace, označené cenzory jako dezinformace, neprokázala nakonec pravdivou informací. Nebo naopak dezinformace by nebyla označena jako pravdivá. Taková ostuda by mohla urychlit konec tunelu na veřejné prostředky hrstkou vyvolených zorganizovaných rodinou Romancovových a těmi, kdo tento tunel trpí. A že si této blamáže jsou vědomi i někteří soudní nadřízení státní úřednice Romancovové, nejlépe svědčí fakt, že do boje za cenzorský tunel musel vytáhnout i její přímý nadřízený – bývalý celník a dnešní ředitel odboru bezpečnosti MV David Chovanec. Jak jinak – absolvent Metropolitní univerzity Praha, té školy, která umožňovala dovzděláním vybraným celníkům, kdy třeba na studium mezinárodních vztahů nepotřebovali vůbec žádné cizí jazyky – snad aby to zvládli. U bývalého celníka zastávající vysoké funkce v Celní správě a na českém zastoupení v Bruselu v době, kdy u nás umíraly desítky lidí na otravu metylalkoholem by se dalo očekávat, že vyvrátí spíše zaručené dezinformace, jak že to s tím metylem vlastně na počátku bylo, kdo z jeho bývalých kolegů ponese tretní odpovědnost, případně kdo že se skutečně sociáldemokraticky napakoval v kauze Bena a ne, že bude muset namísto profláklé a těžkopádné obstarožní cenzorky v ČT obhajovat neobhajitelné. Ale budiž mu k dobru, že jako znalec celních tarifů není odborníkem na otázky národní bezpečnosti, propagandy nebo mediálních dezinformací.

Jak z toho ven? Jak se spolehnout a mít jistotu, že informace, označená jako dezinformace, bude opravdu dezinformací? Opravdu těžké dilema. Je ale jedno jednoduché a naprosto spolehlivé řešení. Tedy pomineme-li možnost, že občané urychleně bičem vyženou všechny ty podvodné zmetky i s jejich vysoce inteligentním dočasně bývalým zelinářem Milanem Chovancem. Spolehlivost a jistota, že informace je dezinformací, se získá tak, že se „dezinformace“ vytvoří a pak šikovně podsune „spřízněnému“ webu. To může být třeba nějaký nezaměstnaný Serjoža kdesi za Uralem s notebookem ve své útulné zemljance. Nebo také, při znalosti obsahu nedávné diskuse v Knihovně Václava Havla, mohl takový Serjoža nebo Saša emigrovat, píše svůj štvavý dezinformační web v USA a posílá zprávy přes Rusko. Buď se mu za to zaplatí nebo zajistí reklamy. Teď třeba zbyly peníze u spořitelny, když odešla ze štvavých imperialistických proruských webů. Tak ovšem cenzorští deziformátoři mají jistotu, že mají pravou spolehlivou dezinformaci….

Pro tuto variantu by mohl být i nedávný případ. Prezident Zeman na druhý Vánoční svátek Svatého Štěpána pronesl národu svůj proslov v době 13:00 – 13:15. V něm vyjádřil naprosto jednoznačně, co si o protidezinformačních spiklencích a podvodnících myslí. Normální lidé si po svatoštěpánském obědě šli na chvíli zdřímnout. Dezinformátoři ne. Začali žhavit klávesnice svých PC a vypadl z nich za 3 a půl hodiny článek.

Divili se, že je mocnář nepochopil, jak se mýlí, že jim jde naprosto o úplně, ale úplně jiného, než zaznělo v projevu hlavy státu. Přidali, asi v rámci rektálního alpinismu k mocnáři, i kus ukázky, jak oni, stateční dezinformátoři, bojují i za zájmy hlavy našeho státu. Ukázali jak demetují a napadají zprávu o tom, že někdo někde v Rusku kdysi napsal, že Zeman vyhrál díky ruským podvodům. V článku je i odkaz na článek, který ty podvody rozepisuje a dementuje, že jde o nesmysl. Jenže v tomto článku, je kromě dementování, také málokomu ověřitelné tvrzení, že prý to měla napsal nějaká místní lokální agentura za Uralem. Těžko, lze určit, kolik by se našlo u nás obyvatel, kteří tuší, že existuje nějaká oblastní agentura kousek od Sibiře. Nelze předpokládat, že někdo normální tuší, kolik je takto na Sibiři či okolo Sibiře nějakých místních lokálních agentur. Přesto stal se zázrak. O pár řádků níže je i sdělení, že informace k tomu údajnému lokálnímu webu dodala česká stránka www.tapolitika.cz – stačí kliknout, na základní údaje k tomu českému webu, který našel tento ruský web s dezinformací o Zemanovi. A hle, objeví se i rusky znějící jména. Jedním z nich je Michael Romancov.

Lze pochybovat, že by se někomu chtělo pátrat, kdo všechno doopravdy financuje tento web u Sibiře, nebo kdo a odkud jej zásobuje informacemi, případně jestli to není někdo z Česka. Co ale lze jednoznačně doložit: Nikomu normálnímu neznámý web nalezla jen hrstka „statečných“ bojovníků za ty správné informace, mezi nímiž je čirou náhodou i manžel známé organizátorky a bojovnice proti dezinformacím Romancovové, rozené Krejné. Tak se zajistil „materiál“, který následně bylo třeba odhalit a mediálně pranýřovat. Jinými slovy: Romancovův web našel nějaký lokální web mezi Sibiří a Uralem a následně jeho obsah soudruzi od Romancovové dementovali jako dezinformaci, aby ukázali jak jsou strašně moc přínosní a potřební pro nás hloupé občany, a tím pádem, že nejsou žádnými podvodníky a vyžírkové našich daní, ale musíme jejich statečný boj daněmi živit. Nutno přiznat, ano jsme hlupáci, že nehledáme obskurní weby kdoví kde, ale také že necháme vnitrem platit tlupy podvodníků a manipulátorů nebo účelově vzniklých ziskovek. Kdoví cö všechno z našich daní ve skutečnosti vnitro ještě platí. Pochopitelně to všechno něco stojí – my to našimi daněmi platíme.Není divu, že takový chucpe se nezamlouvá, ani našemu největšímu mediálnímu odborníkovi prof. Janu Jirákovi, který činnost této party vykuků označil za žertovnou – pokud na to český stát má…

Snad se Andrej Babiš pochlapí a splní svou zákonnou povinnost – pošle na vnitro hlobkovou kontrolu – kdo na co tam rozhazuje naše peníze. Součástí výsledku kontroly by mohla být i trestní oznámení… Takový podvod by u opravdu nezávislých vyšetřovacích orgánů mohl být označen jako trestný čin…A nám ostatním zatím může vrtat hlavou, co má vrchní cenzorka Romancovová a její nadřízený společného s bývalou Střední skupinou sovětských vojsk. Ale o tom až někdy příště…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Klausův výrok „Více Kožených“ se ukázal jako přehnaný. Tehdy Klaus také věřil v úspěšného podnikatele Koženého. Vzhledem k tomu, že své chyby neustále opakujeme dokola, jeví se mi vzhlížení k Babišovi jako další obrovská chyba. Babiš se nechal vtáhnout do opojení mocí, protože peníze pro něj už nepřináší potřebné uspokojení. Tu moc nám natvrdo předvede, až dostane ve volbách dostatek hlasů, aby si sestavil svou vlastní vládu. Já říkám: Méně Kožených, méně Babišů“. Ale musím říci objektivně i druhou stránku mince – Babiš je opravdu jen produktem našich politiků. Kdyby to nebyla taková pakáž, nikdy by nemohl Babiš uspět ve volbách. Přál bych si, aby i slušní lidé kandidovali a aby ti slušní převládli. Pak by se politika stala slušnější, bez šmírování lidí, bez Babiše, Sobotky či Chovance. Bohužel ale hrozí, že když ne Babiš, tak Kalousek a z toho pohledu voličům Babiše rozumím. Volme takové politiky, kteří nás vyvedou z EU a NATO, kteří povedou pragmatickou zahraniční politiku a kteří pošlou konečně zloděje za mříže.

 • Novy urad: Opet je to oblbovani verejnosti a ochrana pred necim, co nas pry ohrozuje. Je to pokrytecka lez, ptotoze pravy ucel tohoto uradu bude mazat informace, ktere jsou mafianskemu establishmentu nebezpecne, i kdyz jsou pravdive!
  Proc je tento urad proti nam a v cem je skodlivy?
  Musi se skoncit s osocovanim a obvinovanim na zaklade lzi a dezinformaci, coz je odjakziva taktika USA v boji proti svym protivnikum. Aniz by bylo mozne takova tvrzeni overit, nebo se je alespon snazit overit, coz vyzaduje cas a nemale prostredky, vyklada se to jako skutecnost, fakt, na jehoz zaklade si berou USA pravo na bombardovani a vrazdeni, na rozvraceni zemi. Tento urad bude plnit podobnou, ale subtilnejsi roli. Bude nam predkladat faky a hoaxy a pravdive informace bude vylucovat, zamlcovat. Dusledkem bude manipulace verejnosti. Ridi se vse hesly Tisickrat opakovana lez se stava pravdou a Lez je jenom alternativni fakt. Toto prohlasila jedna americka politicka.
  Tento urad nas bude stat penize a bude pracovat proti nam, rizen agenty CIA a MI6 a uplacenymi lidmi.

 • Nefandím Babišovi, ale když vidím tu smečku útočících psychopatů tak to je teda horor. Více než Babiš na kterého bych si teda dávala pozor mi vadí Sobotka, který naši zem zapleveluje v tichosti migranty. A zadělává tím v budoucnu pro naši zemi veliký problém se kterým se budou potýkat naše děti a vnuci. Za co pane Sobotko za co ?: No hlavně za svou poslušnost vůči Merklové a EU s neschopností si prosadit to co je pro náš stát výhodné. Jo vládnout by měli silní jedinci, kteří se o svůj národ bojí a slouží mu. Babiš je úspěšný podnikatel tak jak říkal Topolánek a ti by neměli být trestáni za úspěch. Ovšem otázka je jakýma cestama se k tomu úspěchu dostali. Je dosti toho shnilého ve státě českém.

 • Pane EK, hon na Babise je inscenovana demontaz uspesneho politika z uspesne strany. Je to vsude stejne. Ale hlavne v Cesku budi uspech zavist. Ucelem kampane je vystvat ho z poltiky a ANO oslabit. Nevim proc by se v Cechistanu CR, kde je bordel vsude mel trestat jenom ten nejvyssi, co vycniva. On vyuziva jenom moznosti, ktere ma, jako vsichni ostatni. Dobre to neni, ale vy to taky nezmenite. Tato vlada se bud volici odvoli, nebo to bude pokracovat dal a lepe pro prospechare a padouchy. Tak je to jednoduche.

 • Odkdy je mozne, ze rusti emigranti siri svou nenavist k Rusku v nasich mediich a kali si do vlastnihi hnizda? Uz jenom tohle je k bliti! Nemame vlastni analytiky a novinare? Ale mame, ale ti maji zakazana media jako treba p. Petranek. Jako za totace nam tyhle zrudy jako tenhle par z Ruska vykladaji svet a co mame a nemame.

 • Včera byl Babiš u Jílkové a opět lhal, jak je jeho zvykem. Ukazoval graf, kde porovnává odhad tržeb za prosinec 2015 se skutečnými tržbami hospod za prosinec 2016. Za prosinec 2016 má díky EET skutečné údaje, zatímco za prosinec 2015 je může mít pouze od měsíčních plátců DPH. Většina hospod jsou však čtvrtletní plátci DPH. Jedinou rozumnou interpretací grafu je tedy – šlo o špatný odhad tržeb restaurací za prosinec 2015. Babiš to interpretuje tak, že většina kradla a nyní už nemůže. To nedokáže prokázat a ví, že lže. Bude tato jeho interpretace označena jako desinformace?
  Dále mě zarazila informace Babiše, že krácení daní umožnil Kalousek a on toho jen využil. Je to stejné, jako kdyby vás zloděj vašeho auta obvinil, že jste zapomněli klíčky v autě a on ho tedy mohl ukrást.
  Další odkopání provedl Babiš, když na svého oponenta v pořadu Máte slovo vytáhl špínu, kterou si objednal u svých stranických podřízených. To je signál, jak bude Babiš udavačské aplikace využívat ve svůj prospěch.
  Cenzurní úřad by se měl důkladně zaměřit na propagandu a výroky našich politiků.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*