Jak německý dětský kanál podporuje dětské sňatky s migranty

Jak německý dětský kanál podporuje dětské sňatky s migranty

Film na německém kanálu KIKA vyvolal v zemi polemiku.

Film se vysílal již v listopadu, ale získal významnost až poté, co byla minulý měsíc zavražděna migrantem německá dívka a druhá téměř utopena jejím přítelem migrantem. Oba případy se týkaly vztahu.

Dětský kanál KIKA odvysílal program o 16leté německé dívce Malvině, která se zamilovala do syrského muslimského migranta Diaa. Nejprve bylo uvedeno, že muž má 17 let, ale KIKA později ve zvláštním prohlášení jeho věk upravila na 19.

Ale Diaa vypadá mnohem starší: má už plnovous a zjevně nevypadá jako dospívající. Vypadá spíše na 25 a některé testy naznačují, že by mohl mít i třicet let.

Diaa je také velmi konzervativní: Malvina nesmí obejmout ostatní chlapce, nesmí jíst vepřové maso a nosit krátké sukně. Diaa tvrdí: „Nemůžu přijmout, že se moje žena tak obléká,“ a dodává: „Chtěl bych si ji vzít co nejdříve a pak bude moje.“

Pro Diaa bylo těžké přijmout, že jeho přítelkyně nechce nosit šátek. To je velmi rozčílilo. Jeho přítelkyně tvrdí, že mají určité konflikty, ale „dokud se mu podřizuju, je všechno v pořádku.“Film ukazuje jasně nerovný milostný příběh mezi mladou naivní německou dívkou a konzervativním, mnohem starším muslimským migrantem. Je pozoruhodné, že je film zcela nekritický, jelikož se jedná o zářivý příklad toho, jak by na západě neměl fungovat vztah mezi dívkou a chlapcem: na základě poddanosti, útlaku a nerovnosti.

Zatímco migrant je mnohem starší než dívka a jasně se chce s ní oženit a vlastnit jí, KIKA implicitně schvaluje dětská manželství v Německu a to je velmi znepokojující.

Nebylo to poprvé, kdy byl migrant v zemi mnohem starší, než nám tvrdili. Afghánský vrah Marie Ladenburgerové nebyl ve věku 17 let, ale podle jeho otce mu bylo 33 let. Také migrant, který zavraždil Miu V. v Kandeli vypadal mnohem starší, než 15 let.

Je čas, aby se německá média zamyslela nad šířením poselství, nebo budou obviněna z šíření propagandy. Zvláště dětské kanály mají vážnou zodpovědnost, protože většina jejich diváků jsou mladí a citliví a hledají příklady a pokyny k důležitým tématům jako jsou vztahy, láska a respekt.
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*