Jak nás (ČSR) na samém už konci 2. světové války „OSVOBOZOVALI“ Američané se svými západními spojenci

Jak nás (ČSR) na samém už konci 2. světové války „OSVOBOZOVALI“ Američané se svými západními spojenci

Na samém již konci 2. světové války nás Američané „OSVOBOZOVALI“ tak, jak je jim vlastní, jejich způsobem „osvobozování“. Jenom během několika posledních válečných měsíců (únor, březen, duben) roku 1945 zabili naši „osvoboditelé“ na území Československé republiky mnohonásobně více civilních českých obyvatel, než nepřátelských ozbrojených německých vojáků!!

Američané svým „osvobozováním“ – tedy jejich úmyslnými leteckými nálety a bombardováním českých měst napáchali obrovské, nedozírné, nevyčíslitelné škody. Bombardováním záměrně naprosto zničili desítky tisíc objektů na území naší republiky. Bombardovali plošně města jako např. Prahu, Plzeň, České Budějovice, České Velenice, Cheb, Kralupy nad Vltavou, Záluží u Mostu, Ústí nad Labem, Neratovice, Zlín…Některá tato města bombardovali i opakovaně. Během těchto jejich „osvobozovacích“ aktivit u nás totálně zničili a poškodili desítky tisíc objektů – domy, obytné domy, ale i památkové objekty, dále průmyslové fabriky, továrny, železniční tratě a důležité železniční křižovatky, nádraží, výtopny, skladiště, pivovar, dopravní tepny, rafinérie, chemické závody a další. Tyto americké „osvobozovací“ aktivity měly dále tragické následky na životech civilního obyvatelstva „osvobozovaných“ měst a jejich nejbližšího okolí. „Osvobozováním“ bombami bylo na místě ihned zabito několik tisíc ničím vinných civilních obyvatel, několikanásobně více obyvatel bylo zraněno, tisíce obyvatel ztratilo své domovy, střechu nad hlavou, práci.

OSVOBOZENÍ PLZNĚ

Kdyby nás stejným způsobem, se stejnou efektivností osvobozovala sovětská Rudá armáda, Československo by přestalo mnohonásobně krát existovat a jeho naprosto veškeré obyvatelstvo by bylo mnohonásobně krát po smrti, tedy zcela vyhubeno!!

Plzeň se soustavně farizejsky chlubí, jak byla prý osvobozena americkými vojáky…! Ano byla, američtí vojáci dojeli do Plzně v pohodě, poklidně a jak na rekreaci, nebylo totiž s kým bojovat. Kolik padlo amerických vojáků, při tom jejich „osvobozování“? Několik desítek, maximálně 100. A v naprosté většině případů to byly nešťastné tragické nehody, než v přímém ozbrojeném boji s Němci. Němci totiž prchali do amerického zajetí, do amerického bezpečí, do americké zóny v panické hrůze a strachu před rychle postupující sovětskou Rudou armádou. Proč by tedy Němci bojovali a stříleli na Američany, na svou spásu, své ochránce a ve velice blízké budoucnosti na své spojence?! O tom, že to bylo přesně takto a ne jinak, dosvědčují pozdější události. Plzeň se tedy rozhodně nemá čím chlubit!! Spíše naopak!! Oslavuje pokrytce, falešné spojence, zrádce a pozdější celosvětové teroristy!!

Spojené státy americké s Německem si spolu padly do náruče a začaly se objímat společně s několika dalšími pokryteckými a falešnými státy západní Evropy, které kupodivu velice rychle a ochotně zapomněly na své oběti (zabité, popravené, umučené, odvlečené do německých koncentračních táborů), na okupaci svých území nacistickým Německem a německý teror na nich, v nově vzniklé militantní agresivní organizaci, které daly název NATO.

NATO vzniklo UŽ JEN 4 roky po skončení 2. světové války tedy v r. 1949 a od počátku svého vzniku bylo namířeno proti Sovětskému svazu a jeho přátelům. Nejděsivější, nejstrašnější a nejkrutější válka v dějinách lidstva, kterou rozpoutalo Německo, skončila naprosto přesvědčivým a zaslouženým vítězstvím Sovětského svazu na jaře 1945. NATO vzniklo už v r. 1949!! Tedy v době, kdy ještě ani zdaleka nebyla obnovená zničená a vybombardovaná města, vypálené vesnice, z továren, z nemocnic a škol i nadále byly ruiny, v paměti byly stále příliš čerstvé vzpomínky na padlé, zabité, popravené, bestiálně umučené v koncentračních táborech, v Evropě byly statisíce nezvěstných, utrpení bylo příliš obrovské a děsivé na to, aby se na vše zapomnělo.

Jak se na tuto aktivitu, zradu, cynismus, pokrytectví a podlost svého bývalého spojence mohl dívat Sovětský svaz se svými více jak 25 miliony padlých, zabitých umučených, s tisíci vypálených vesnic a stovkami vypálených měst?! Proto, ale až v roce 1955 (tedy až 6 let po vlastní už existenci, hrozbách a provokacích ze strany NATO) z iniciativy a z oprávněných obav z dalšího možného napadení Sovětského svazu a jemu spřátelených zemí vznikla tzv. Varšavská smlouva. Sdružovala několik států východní a střední Evropy, které osvobodil Sovětský svaz, a samozřejmě stěžejní a hlavní roli v tomto vojenském čistě obranném sdružení měl Sovětský svaz. VS vznikla jako adekvátní odpověď, protiváha a přirozená reakce na vzrůstající aktivity a provokace agresivního paktu NATO. Však také od vzniku Varšavské smlouvy a po celou dobu její existence byl v Evropě mír, klid, pořádek, nebyl žádný záměrný úmyslně vyvolávaný chaos a zmatek. Varšavská smlouva bohužel bez adekvátní náhrady zcela nesmyslně zanikla a nyní vidíme všichni, kam to dospělo!! Evropa je teď na pokraji nové, strašné, sebezničující války, Evropa je plně kolonizována Američany úmyslně zapříčiněnou islamizací, v Evropě hrozí občanské války! Američanům a NATO přerostla křídla, demonstrativně a okázale pořádají své spanilé dragounské jízdy, již okupují celou Evropu, mimo Ruska! Američany láká a magicky přitahuje Rusko stejně tak, jako kdysi jednoho namyšleného německého führera. Evropě hrozí válka tentokrát ze strany arogantních, po světovládě toužících USA a militantního paktu NATO, který bohužel v současnosti nemá protipól. Proč asi tenkrát Varšavská smlouva musela zaniknout?! VS zanikla a na její místo se okamžitě derou vojska USA pod záštitou a pláštíkem NATO!! Kam jen vkročí bota amerického vojáka, tam je okamžitě teror, válka, utrpení, chaos a zmatek!! A ustrašení, zbabělí, či dobře uplacení evropští politici – lokajové USA mají zavřené oči, nevidí, neslyší, protože nechtějí vidět a slyšet a jidášské peníze jim nesmrdí! USA a NATO jsou spolu s úplatnými vlastizrádnými evropskými politiky největší teroristé a ZLO SVĚTA!

 

 

Mgr. Petr Michalů

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Jak nás (ČSR) na samém už konci 2. světové války „OSVOBOZOVALI“ Američané se svými západními spojenci

  • Dodatek-To zlo přijde z Blízkého východ, nebot‘ samo Rusko nebume mít sil Nám pomoci!

  • Zlo přichází! Z východu na západ se začne k nám tlačit miliony zelených kobylek s hustými vousy na bradě. Lidé je budou vítat a dělit se s nimi o své bohatství. Oni však o to nestojí, jde jim o naše ženy,o naše děti, chtějí prostě všechno. Začnou rabovat, vše rozvracet a ničit, bude to děsivý. Až bude nejhůř, objeví se nový Spasitel. Přivede sebou tisíce železných oří a desetiticíce maskovaných jemu věrných a oddaných pavouků, začne hrozivá krvavá nelítostná bitva o moc! Spasitel tu bitvu nakonec vyhraje, lidé kteří se zachrání se mu bodou klanět, poklonkovat mu, sloužit mu, budou pro něho pracovat, budou ho milovat. Přichází totiž nový světový řád NWO, novým spasitelem je totiž sám Satan jménem SOROSOBAMA! To není apokalypsa z bible, to je skutečnost!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*