Jak je to s tou Vaší pedofilií, pane Drahoši? Má v tom prsty Putin?

Jak je to s tou Vaší pedofilií, pane Drahoši? Má v tom prsty Putin?

Protizemanovské kandidáty včetně Jiřího Drahoše, jsem snad s výjimkou Mirka Topolánka a vechsláka Horáčka nezaznamenal.

Jiří Drahoš mě náhle vyskočil z řady svými hysterickými výlevy, že zahraniční, tedy samozřejmě zřejmě ruská zpravodajská služba chce zmanipulovat naše volby, aby zjevně prosadila svého kandidáta Miloše Zemana. Bylo to tak neskutečně směšné, že jsem snad poprvé a do dnešní doby naposled na Drahoše zareagoval a označil jsem jej za blba. Zpočátku to vypadalo, že chce jen upoutat pozornost, ale když zároveň navštívil tehdejšího předsedu vlády Sobotku, aby si ověřil, zda se něco proti němu nepřipravuje, mělo mě trknout, že takhle nejedná člověk, který má jen obecnou obavu o čistotu voleb, ale člověk, který má strach, aby například  něco, co pečlivě skrývá nevešlo v obecnou vědomost…

Asi mnohému z nás doběhly v souvislosti s faktem, že se stal protikandidátem prezidenta Zemana jakési informace po internetu, že kdysi měl být v pozornosti STB kvůli své náklonnosti k mladíčkům, zřejmě v souvislosti s jeho aktivitami v chlapeckém pěveckém sboru, že měl mít označení tuším Bas či Akademik a že následně spolupracoval s STB v souvislosti se roční vědeckou zahraniční stáží, která podle příslušných odborníků probíhala pod patronací příslušné složky STB. By uveden i konkrétní řídící…

Nemiluji konspirace a nejsem fanatický volič Miloše Zemana, a proto jsem tuto zprávu lehce znuděn přešel k jiným informacím.

Jednoznačně jsem ovšem zbystřil dnes, když jsem si dnes v serveru Forum 24 přečetl velmi obsáhlý a podrobný  článek investigativního nepřítele Miloše Zemana a Andreje Babiše a naopak  dvorního podporovatele Jiřího Drahoše Jaroslava Kmenty pod příznačným názvem : Jaroslav Kmenta: Kompro na Drahoše. „Aktivní opatření“ ušité jako v Kremlu.Jaroslav Kmenta veškerou svou energii a své schopnosti vrhl na obhajobu Jiřího Drahoše, že vše se se nyní objeví, je logicky pařát Ruska a pomyslně Putina. Když jsem si přečetl další zpravodajství, že včera pro Československý rozhlas Jiří Drahoš  zopakoval, že to cítí, že  Rusko proti němu připravuje protiakci a když k tomu dnes dodal, že to podobně připravuje i Hrad, vše mi doklaplo.

Ten člověk s tou hladce vyholenou tváří a pěstěným účesem má zřejmě strach, velký strach. V každém případě se tak až hystericky chová.

To, co zpočátku vypadalo jako neumělý pokus na získání pozornosti z rejstříku Hillary Clintonové, se postupem dnů mění v zoufalou snahu zabránit něčemu, co pečlivě skrýval zřejmě desetiletí a čem doufal, že bylo skartováno STB v prosinci 1989.

Nevěřím nikomu, kde se vydává za pana Čistého. Petr Nečas coby premiér zrušil svou ochranku a byl adorován, jak je šetrný v zájmu státu a přitom pravým důvodem zřejmě bylo, aby se nepřišlo na jeho sexuální život s vrchní ředitelkou svého kabinetu.

Nevěřím od pohledu Jiřímu Drahošovi a dovedu si představit jak úlisně s STB spolupracoval.

Nemám rád konspirace. Ale jestliže někdo vnějšně vzato zcela bezdůvodně v situaci, kdy za ním stojí celá havlistická opozice v zemi a měl by být tedy v pohodě, vytváří hysterické vlny, že na něho Rusové něco připravují, nezbývá mi než těm konspiracím věřit.

A opakuji, přivedl mě na to svým chováním sám pan Drahoš a jeho spolupracovník pan Kmenta.

No uvidíme. Možná to není pravda, ale pokud ano, doporučoval bych mu, aby raději brzy odstoupil. Bylo by to lidsky kruté.

PS.:

Právě vydal ředitel BIS aktuální prohlášení

Bezpečnostní informační služba se pochopitelně zabývá každým byť jen potenciálním ohrožením demokracie. V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné relevantní informace o tom, že by došlo k nezákonnému ovlivňování parlamentních voleb ze strany cizích zpravodajských služeb. To samé platí pro volby prezidentské.

Pochopitelně vždy existují určitá rizika dezinformačních kampaní, která jsou daní za to, že žijeme v demokratické zemi se svobodou slova.

BIS ujišťuje občany České republiky, že intenzivně plníme úkoly, které ze zákona máme, neustále vyhodnocujeme veškeré informace a jsme připravení při jakémkoliv podezření na nelegální aktivity adekvátně reagovat.

plk. Ing. Michal Koudelka

Takže, pane Drahoši, evidentně vyvoláváte poplašnou zprávu, patrně z obavy, aby se cosi nevyzradilo z Vaší minulosti. Budete-li v tom pokračovat, podám na Vás trestní oznámení.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Jak je to s tou Vaší pedofilií, pane Drahoši? Má v tom prsty Putin?

  • V Cibulkových seznamech jsou jen „malé ryby“. Spisy těch velkých jsou buď skartovány, nebo si je někdo ponechal s tím, že se mohou někdy hodit. Pokud byl někdo spolupracovníkem STB jako „velká ryba“, je o tom evidence v Moskvě. Pak by byl takový člověk velmi vydíratelný. Dalším důvodem, proč člověk v postavení a věku Drahoše není v evidenci může být to, že nebyl pro STB nijak zajímavý – byl šedá myš. Tou pak zůstane. Jediné co tedy víme je, že nebyl u STB evidován jako „malá ryba“.
    Preventivní útok Drahoše na Moskvu může signalizovat to, že na něj opravdu něco mají a on to ví.

  • Drahos je vyhlidnuta loutka americkeho Deep Statu jako jsou loutky Merkel, May, Macron, Kiska, Tusk aj. Proto ma od nich radu strasit svou zemi Ruskem a Putinem, coz se deje v USA uz roky paranoidnim tvrzenim bez dukazu. Aby se lide zahnali do houfu strachen z nepritele, ktereho vyrobili americti valecni stvaci a jejich poskokove ve vlade. Pomahaji jim v tom veskera media, ktere vlastni korporace zbrojnich koncernu. Pro ne by bylo mirove souziti katastrofou, dohoda s Ruskem je nocni murou. Prisli by o sve zisky a prostredky, aby mohli nadale vyvijet stale sofistikovanejsi a drazsi zbrane, ktere musi lide platit militarizaci sve spolecnosti.
    Veskery tenhle srot nechceme! Proto si strcte vaseho Drahose nekam, my chceme mirovou spolupraci a obchod se vsemi bez sankci a vydirani, bez ohrozovani statu manevry, organizaci pucu z vnejsku, atd. Nechcem, aby dal pokracoval obchod se smrti, kde jsou v agresivnich valkach srovnavany slabe zeme bez atomovych zbrani se zemi a jeho obyvatelstvo zabijeno po milionech kobercovym bombardovanim US letectva jako v Drazdanech na konci 2. svet. valky.
    Kim nesmi mit jaderne zbrane, aby mohl byt i nadale vydiran a znicen konvecnimi zbranemi USA a jeho spojencu, kterymi je obklicen. Pro Kima jsou atomove zbrane proto nutnosti k preziti. Vsimnete si, ze tento pohled nikdo z politiku zapadu nesmi zastavat, jinak by ho USA znicily, zlikvidovaly. A tak si nejenom hrajeme na nepritele a hrozby, ktere neexistuji a pripravuje se neustale valecny konflikt v Evrope, kde jsou umisteny jaderne zbrane.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*