Jak islámská diktatura financuje české mešity …..

Jak islámská diktatura financuje české mešity …..

Kopie dokumentu dokazuje nejen to, že mezi Saúdskou Arábií a Islámskou nadací v Brně byly finanční převody, ale také to, jak aktivně se na šíření a ovládání islámských center ve střední Evropě podílí ambasády Saúdské Arábie.

Předseda Islámské nadace v Brně a Ústředí muslimských obcí v ČR tvrdí, že jím řízené organizace nepřijímají a nepřijímaly dary ze Saúdské Arábie.

Níže uvedená kopie dokumentu z roku 1998 ale dokazuje nejen to, že mezi Saúdskou Arábií a Islámskou nadací v Brně byly finanční převody, ale také to, jak aktivně se na šíření a ovládání islámských center ve střední Evropě podílí ambasády Saúdské Arábie.

Muneeb Hasan Alrawi Foto: AP
Muneeb Hasan Alrawi Foto: AP

Dokument byl napsán jako „doklad“ pro doručitele financí od saúdskoarabské ambasády ve Vídni. Je od Nadace pro zřízení a provoz islámského centra v Brně (později přejmenováno na Islámskou nadaci v Brně) pro Velvyslanectví Saúdské Arábie ve Vídni (Rakousko).

V dokumentu se píše, že pověřenec Islámské nadace v Brně pan al Sadi převezme šek číslo: 612856 vydaný Národní komerční bankou v Mekce (Saúdská Arábie) 15. 6. 1998 ve výši 5331.91 dolarů (vzhledem ke kurzu koruny vůči dolaru z tohoto roku se jedná přibližně o částku 181 254 korun českých. Peníze měly přicházet prostřednictvím Světové muslimské ligy z Mekky.

Pod dokumentem jsou uvedeni jako odpovědní zástupci za Islámskou nadaci v Brně, Muneeb Hasan Alrawi a jeho švagr Jalal Atasi. Tento dokument je součástí korespondence Islámské nadace v Brně s velvyslanectvími Saúdské Arábie. Pominu-li skutečnost, že dokument dokazuje lhaní pana Alrawiho o sponzorství ze Saúdské Arábie, bylo by i zajímavé, kdyby odpovědné státní orgány prověřily, zda byla převáděná částka uvedena v účetnictví Islámské nadace v Brně.

Video k tématu

 

Fotokopie dokumentu

dokument financovani mesit v cr

Ukázka z knihy Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti?

Autor: Lukáš Lhoťan

  • ISBN: 978-80-906030-3-5
  • Popis: 1× kniha, brožovaná, 104 stran, 10,5 × 14,8 cm, česky
  • Rozměry: 10,5 × 14,8 cm
  • Rok vydání: 2015 (1. vydání)

Další texty k tématu:

V Českých Budějovicích působí přední český islámský radikál – vzniká tam mešita?

Islám se v českých školách propaguje víc jak 15 let – čemu se vlastně lidé diví?

 

Lukáš Lhoťan

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Jak islámská diktatura financuje české mešity …..

  • Saúdská Arábie je jedna z těch, kdo organizuje islámskou invazi do Evropy. Zkrátka, působí tady v České republice a v celé Evropě vlivná islámská lobby. A naše vláda je právě pod silným vlivem islámské lobby. Pryč s muslimskou lobby! Vykopat tu muslimskou lobby z České republiky. Tahle země totiž patří nám, Čechům, a nikoli muslimům.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*