Jak islám vede evropské muslimy k násilné islamizaci našich tradic

Jak islám vede evropské muslimy k násilné islamizaci našich tradic

Aktuální je vzrůstající agrese evropských muslimů, a to hlavně těch, kteří se v Evropě narodili. Jejich rodiče nemívali takové potíže se zákonem ani s místními tradicemi, potíž je jinde. Potíž je v počtu a narůstající pravděpodobnosti výskytu imámů, kteří dávají mladým nevybouřeným muslimům najevo, že by se měli chovat trochu jinak. Začít se bouřit. Islám je velmi odlišný od evropské kultury a jako takový přikazuje na obsazených územích tyto tradice zakázat či přizpůsobit islámským hodnotám.

Dvacet bojovníků v klidu porazí 200, pes je nečisté zvíře, žádné masky, čili žádný masopust, urážka Mohameda jako těžký zločin zasluhující smrt, to jsou jen některé body, které vedou muslimy k násilí v Evropě. Většinou je k takovému násilí tlačí imámové, kteří se snaží mezi evropské souvěrce šířit opravdový islám, kdy je demokracie označena za slabost, kdy jsou pochybnosti a kritika nepřípustné.

Například střílečku v redakci Charlie Hebdo v Paříži provedli muslimové a při činu zabili i muslima. Jako policista, chránící západní zákony a hodnoty, se dopouštěl odpadlictví od víry, čímž si muslimové – vrahové omlouvají jeho zabití. Samotná redakce je plná anti-islámských zločinců, kteří opakovaně uráželi „proroka“. Nezáleží na tom, že kritika a humor zde byly vyvážené, viděli jste křesťana, který by chtěl vystřílet redakci za karikaturu Ježíše Krista? Útočníky k násilnému chování přivedl právě imám. Ten shodou okolností pracoval v nemocnici, do které přivezli raněné z Charlie Hebdo.

islama-vira1

Jiný případ a podobně brutální. Po karnevalovém pochodu v německém Dortmundu jednoho z imigrantů vyprovokovala holčička, která se na něj podívala. Ten pak vyvolal konflikt, jehož vyvrcholením se stalo skupinové mlácení holčičky i její matky, a to přibližně desítkami imigrantů, kteří se k události nachomýtli. Podle svědků došlo i k napadení kolemjdoucího a policie stojící nedaleko nezasáhla. Jak za to může islám? Podle zákonu šária se žena nesmí podívat na muže, s nímž není sezdaná. Má být zahalená, na věku téměř nezáleží. Muslima takové chování vyprovokuje k násilí či sexuálním hrátkám.

Nový požadavek muslimů přichází aktuálně. Po hrozbě terorismu zakázali v německém Braunschweigu masopust. Akce tak donutila přes 200 000 lidí k předčasnému odchodu do domovů. Poté, co byla v několika zemích povolena halal porážka, muslimové tlačí na omezení evropské kultury přímo. Pod vysokou pokutou jsou zakázány zabijačky, které by se měly uskutečnit mimo domácnost. A nyní muslimové tlačí i na zákaz masopustů, jenž je provokuje svými maskami.

Z Berlínské školy zase známe příběh, který vlastně reprezentuje, jak muslimské děti odmítají Evropu pod nátlakem jejich rodičů a pravého islámu.Poslední tři děti tam mluví německy, děti muslimských imigrantů němčinu odmítají, ve škole nenajdete vepřové, tři německé děti jsou terčem urážek a 95% rodičů těchto dětí žije na dávkách. Je to jasný obraz toho, kam směřuje islamizace Evropy.

Imigranti mají otevřené dveře do Evropy, veškeré ploty přelézají a mezitím fundamentalisté hrozí tím, že Itálii zaplaví 200 000 uprchlíků. Ti se nechávají zachránit z člunů pravidelně a po stovkách. Každý nepodařený pokus o záchranu a oběti je Itálii vyčítán takzvanými neziskovými organizacemi. Ty inkasují miliardy z evropských veřejných peněz. Jen ty české dostaly za pár let téměř 500 milionů.

Islámská agresivní vyděračská taktika bude pokračovat, dokud tu nebude islámské úplně všechno. Existuje snad někdo, kdo by o to stál?

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Jak islám vede evropské muslimy k násilné islamizaci našich tradic

  • Taky nerozumím tomu, proč …. chápu obavy z terorizmu, ale na co je tu policie???? Z obav si necháme zakázat Vánoce, nebo Nový rok a co velikonoce, raději nebudeme jíst vepřové?????? jen aby se v masně neodpálil nějaký magor???? Proč???? Najednou je pro politiky překvapením, že v preferencích vedou extrémní strany??? Kam tohle může zajít, kam to zajít necháme????

  • Vie niekto ako z tohto marazmu von? V článku píšu, že 200 000 ľudí si nechalo zakázať masopust a rozišli sa predčasne domov. To nie je malá skupinka. A to sa nechali zapudiť len tak? To sme už naozaj také ovce? Nikto nemá v úcte všetkých tých padlých, ktorí v minulosti hnali Turka z našich výsostných území? To sa v nás už naozaj neprebudí ani za mak vlastnectva? A nakoniec sme schopní odsudzovať ľudí z Novorosie len preto, že si nechcú dať vziať čo je ich a že sa dokázali postaviť na obranu? Ako sa budeme brániť my? A chceme sa vôbec brániť? Máme v sebe ešte trochu odvahy? Ja neviem ako z toho marazmu von. Ale rada sa pridám k tým, čo majú nápad a odvahu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*