Jak dlouho žije pacient léčící se za pomocí chemoterapie a jak dlouho bez ní?

Jak dlouho žije pacient léčící se za pomocí chemoterapie a jak dlouho bez ní?

Dr. Hardin B. Jones, bývalý profesor medicínské fyziky a fyziologie na Kalifonské universitě v Barkley studoval délku přežití onkologických pacientů po dobu více než 25 let.

To, na co přišel, doslova vyvedlo z míry celou vědeckou komunitu, která se dodnes s jeho zjištěními nedokázala smířit.

Na konci svého výzkumu totiž došel k závěru, že navzdory obecně rozšířené víře, chemoterapie prostě nefunguje.

Byl svědkem, jak mnozí pacienti s rakovinou, které léčili chemoterapií, umírali hroznou smrtí. Mnozí z nich podlehli svému osudu mnohem dříve, než ti, kteří si nezvolili žádnou léčbu.

chemoterapie

Po dalším přezkoumání, Dr. Jones zjistil, že pacienti po chemoterapii umírali dokonce mnohonásobně rychleji. Později udělal nějaké přepočty, které jasně ukazovaly, že rakovinný průmysl nechce, aby se svět dozvěděl o této multi-miliardové dojné krávě.

„Lidé, kteří odmítli konvenční léčbu, žijí v průměru ještě 12 a půl roku,“ uvádí Dr. Jones o svých zjištěních, které byly publikovány v deníku Transactions of the New York Academy of Sciences (Protokoly akademie věd v New Yorku).

„Ti, kteří akceptovali standardní metody léčby, žili v průměru jen 3 roky.“

Pacientky s rakovinou prsu, které odmítly všechny konvenční terapie, žijí až 4 krát déle, než ty, které následují systém.

Zaznamenali jste to?

Odmítání konvenční léčby rakoviny a nicnedělání mělo za následek u pacientů s rakovinou to, že žili 4 krát déle, než jejich „poslušní kolegové“.

Jedná se o něco, o čem nikdy neuslyšíte v mainstreamových médiích.

Ty nadále živí mýtus o tom, že pacienti s rakovinou z nějakého záhadného důvodu potřebují toxické látky vstřikované do žil na to, aby přežili a dosáhli statusu „vyléčen“ (což je jinak také zavádějící označení).

Studie Dr. Jonese dále zjistila, že totéž se týká konvenční léčby pro rakovinu prsu.

Ženy, které odmítly chemoterapii, radiaci i operaci- a zůstaly bez léčby- také žily až 4 krát déle než ženy, které šly pod skalpel nebo souhlasily s tím, že jim bude podávána chemoterapie.

Úspěšnost chemoterapie i podle konzervativních kritérií je jen asi 2%.

Jak bylo také přiznáno ve studii publikované v deníku Clinical Oncology v roce 2004, úspěšnost chemoterapie je opravdu jen asi 2% ze všech případů rakoviny.

A to je založeno na kritériu standardní 5leté doby přežití, která technicky není indikátorem vyléčení- i přesto, že úřady ji takto prezentují.

Odlišná studie publikovaná v časopise Journal of the American Medical Association (Žurnál americké medicínské asociace) zpětně v roce 1979 zjistila, že většina běžných procedur pro diagnózu a léčbu rakoviny prsu (z nichž se téměř všechny používají dodnes) neudělaly nic pro snížení jejího výskytu nebo prodloužení života pacientek.

Dvě další studie, první z Izraele publikovaná v roce 1978 a druhá z Velké Británie publikovaná v roce 1980 v deníku Lancet zjistily totéž.

„Celková doba přežití pacientů s primární rakovinou prsu se za posledních 10 let nijak nezlepšila, a to navzdory používání vícesložkové chemoterapie, zaměřené na metastáze,“ vysvětluje studie v deníku Lancet, nazvaná „Selhání chemoterapie při prodlužování života ve skupině pacientek s metastazovanou rakovinou prsu.“

„Dále, nebylo zaznamenáno žádné zlepšení v dožití od prvního metastazování. Doba přežití mohla být u některých pacientek na chemoterapii dokonce zkrácena.“

Přírodní terapie pro léčbu rakoviny jsou vaší nejlepší volbou, pokud se u vás toto hrozné onemocnění vyskytne.

Existují řešení pro léčbu rakoviny přírodním způsobem, které zahrnují nicnedělání- což je jinak stále lepší, než jít konvenční cestou.

Závěr

Zbožné přání nezmění nic na tom, že farmaceutický průmysl je prostě: průmysl.

Lékaři, výrobci léků, nemocnice a další zúčastnění vydělávají velké peníze vždy, když se onkologický pacient podvolí standardní léčbě.

Ta obvykle zahrnuje vstřikování chemoterapeutických jedů do těla, pálení ionizující radiací nebo odřezávání části těl. Případně nějakou barbarskou kombinaci všech tří dohromady.

Je možné, že pár lidí bude s tímto pohledem na konvenční léčbu silně nesouhlasit. Nejčastěji to budou samotní onkologičtí pacienti, případně rodinní příslušníci, kteří viděli své milované umírat.

Faktem ale zůstává, že každá z těchto domnělých léčebných metod v mnoha případech prostě nefunguje.

Málo známé výzkumy, které zdravotně-industriální komplex soustavně ignoruje nebo potlačuje, odhalují, že obzvláště chemoterapie prostě není efektivní léčebnou metodou na rakovinu.

 

 

Badatel/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Jak dlouho žije pacient léčící se za pomocí chemoterapie a jak dlouho bez ní?

  • · Edit

    No vidíte, a já jsem takovouto operaci podstoupil a žiju už pěkných pár let. Má vyhlídka byla 2 roky.

  • Na margo „jostom“, a Ty nevidis, ze za islamizaciou Europy stoji predovsetkym USA zo zavadzanim svojej „demokracie“ do krajin, ktore na takuto demokraciu z historickeho hladiska jednoducho nie su stavane. Ale nie ze by to USA nevedeli, oni to moc dobre vedia, ovsem im to vyhovuje robit v takychto krajinach pomocou tej svojej demokracie chaos a z chaosu sa najlepsie tazi a navyse tie krajiny su od USA dostatocne vzdialene, aby sa USA ten chaost bytostne dotkol. Ja by som tych utecencov nalozil na lode a odviezol cez Mlaku do USA…

  • Pokud má člověk oslabenou imunitu a onkolog mu doporučí chemoterapii a ozařování a nemocný to neodmítne je velmi malá šance na uzdravení!!! Bolí mě u srdce když vidím tolik dětí v nemocnicích kde do nich pumpují tyhle chemický sračky!!!Přitom je tolik alternativních metod který jsou šetrný na lidský organismus! Dnes Náš Mistr podstoupil první chemoterapii a přitom věděli že má vážně oslabenou imunitu!!! Ale naši lékaři přece vědí jak léčit rakovinu!!! Mám Karla moc rád a přeji mu z celého srdce aby tuto nemoc porazil.

  • Anton Korba:

    Amerika musí padnout? Co tu plácás za bludy. Nech Ameriku na pokoji a radeji se starej o to, co budeme delat zde v Evrope, az bude celá islamizovaná se zákonem Sharia.
    Doufám, ze vís co to bude znamenat. At je Amerika jaká je, ale její existence umoznuje, ze Evropané zijí v demokracii a míru. Navíc umoznuje tobe samému vyjadrovat se tak nehorázne o Americe aniz bys riskoval trest smrti, který by te cekal, kdyby ses takto vyjádril o islámských zemích az bude islám v Evrope vládnout.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*