Jak dlouho ještě budem držet hubu?? Kam zmizel ten slavný národ Čechů, Moravanů, Slezanů a Slováků??

Jak dlouho ještě budem držet hubu?? Kam zmizel ten slavný národ Čechů, Moravanů, Slezanů a Slováků??

Václav II nebo Karel IV se musejí v hrobě obracet, když jejich kdysi slavný národ je tak hrubě poroben, země zničena a cizáci v ní vládnou. Ano-bývali jsme kdysi slavným a hrdým národem a naši vládcové se bili za svou zem.

Kde jsme dnes??? Naši vládcové nás prodali, naši zem prodali a svůj národ pod praporem cizím porobili.

       Stalo se již jakýmsi tradicionalismem, že se všeobecně řekne – MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI. Ano-toto klišé se za uplynulých 25 let velmi hodně vžilo a mladá generace má již od základní školy gumován mozek svými učiteli, kteří za mrzký peníz a touze udržet si místa lžou, podvádějí a myšlenkově mrzačí děti, i když se musí přiznat, že éra protosocialismu měla své chyby a oběti, ale to má každý nový společenský řád.

      Největší černou skvrnu na Českém národu vytvořil jakýsi pan Havel, kterého z celého svého srdce nenávidím až za hrob a přeji mu dlouhé smažení se v pekle. Proč tolik krutosti??? I já-dnes blbec starej,mu uvěřil a tvrdě mu naletěl na jeho bohapusté lži, o kterých musel již v době jejich vyřčení vědět, že se jedná o podvod. I já-blbec starej, nosil trikoloru v roce 1989 a fandil změně režimu. Ano-byl jsem mladý a věděl kulový. Sebekriticky musím přiznat, že jsem udělal chybu a nebudu ji nijak ospravedlňovat. Havel byl falešný hráč, loutka nastrčená západem, která hrála svou dopředu naučenou roli dvojitého agenta-tedy člověka hrajícího na obě strany. Málokdo z běžných občanů to v roce 1989 věděl. Tento fakt vytvořil prostředí politické dezorientace, díky níž jsme ani nepostřehli, že zem i lidé v ní byli prodáni. Vykonavatelem prodeje národní integrity se stal Václav Klaus a nic na tom nezmění ani fakt, že dnes hovoří zcela jinak, než v minulosti. On se totiž zcela na oportunistickém základě přizpůsobuje danému vývoji.

      KSČM by mohla a měla být protiváhou dnešnímu zdegenerovanému systému, ale bohužel není. Funguje na stejném principu jako příkladně Václav Klaus a to považuji za podvodné jednání a zradu na voličích. KSČM se zřekla Marxistického učení, které by mělo být základní materií každého komunisty a tak ani onu protiváhu nemůže vytvářet. Nemá na základě čeho. Ztratila veškerý revoluční potenciál a její činnost není spjata s vytvářením uvědomění dělnické třídy. Tedy pouze jenom existuje. Z tohoto jejího přístupu jsem značně zklamán a proto jsem její řady opustil. Vím, že za protosocialistické éry mnoho postupů bylo chybných a bohužel bylo i mnoho takových, které zcela odporovaly Marxistickým idejím. Na základě absence plnohodnotného Marxismu došlo samozřejmě k pokroucení a dezinterpretaci socialismu jakožto světového řádu. Své by Vám o tomto mohl jistě vyprávět pan Dlouhý jako bývalý člen KSČ nebo pan Štětina, který je však pravděpodobně duševně nemocen a neví do kterého análního otvoru by zrovna vlezl. Také pan Kalousek má velmi dobré zkušenosti s bývalým režimem na kterém bezostyšně participoval neb lidovci byli nedílnou součástí národní fronty-tedy vládnoucí struktury. Zkuste se jich zeptat.

       Důležitější však na tom všem je, že komunisté bývali daleko větší vlastenci a nedovolili si zacházet s národem tak, jak činí současné vládnoucí struktury. Proti těm dnešním gaunerům byli komunisté prostě žabaři a troubové. Šikana běžného občana je daleko větší než kdysi, sledují vás na každém kroku. Kamery v marketech, ulicích, na pracovištích, v bankách, benzínkách, úřadech a já nevím kde ještě. Každý telefonní hovor je nahráván a po určitou dobu uchováván. K tomu policejní odposlechy, fyzické sledovačky, porušování bankovního či listovního tajemství, cenzura tisku a ostatních médií, cenzura internetu atp. Mohou vás sledovat i díky čipovým bankovním kartám nebo na základě počítačového vybavení automobilu. Chystají se na nás od příštího roku čipové občanské průkazy a čipové implantáty pod kůži se už testují na lidech.

       Zákonem se snaží omezovat svobodu občanů. Zákonem se snaží omezovat možnost držení zbraní. To znamená jediné. Vládnoucí struktury začínají mít z lidí obavy a tak přitahují šrouby. Bojí se vzedmutí národního odporu, bojí se o svou moc. Vědí dobře, že lidé jsou víc a víc nasraní a tak se z nich snaží vytvořit bezbranné ovce. Opravdu tomuto musíme jen přihlížet?? Myslím si, že nemusíme. Není to však jen otázka České republiky, ale všech Evropských národů. Evropský parlament totiž utlačuje většinu Evropských národů svou legislativou a direktivou. Čí zájmy Evropský parlament hájí?? Evropské národy to nejsou-tak kdo?? Samozřejmě, že hájí zájmy nadnárodních mocenských struktur a na ty bohužel běžní občané nedohlédnou. Zlikvidovat však Bruselskou hydru je možné a to celoevropským národním povstáním. Všichni škůdci národů musí být zajati a souzeni veřejným lidovým soudem. Není možné je nechat jít nebo jim dát milost-ti se musí zlikvidovat.

      Možná si řeknete-to je extrémní řešení. Ono to však pokojnou cestou řešit nejde. Mocenské struktury mají značnou moc, mají policii a armádu a jsou schopni ji proti svým občanům použít. Jsou schopny vyvolat světovou, či občanskou válku. To ale běžný občan nechce. Ten chce v klidu žít a ne umírat pro rozmary mocných. Běžný občan nevyvolává záměrně ve společnosti válečné emoce jako např. pan Schwarzenberg, který otevřeně používá štvavých slov proti Rusku a svým způsobem vyzývá k válce. Domnívám se, že by za své postoje měl být souzen, když za podobné věci byl obžalován pan Konvička, či policií šikanován pan Adam.B.Bartoš. Stejně by měl být souzen katolický slouha Halík, který veřejně hanobí svůj vlastní národ a podporuje multikulturní postupy jež vytvářejí předpolí k občanské válce. Konvička správně varuje před zločinností islámu a bude za to asi potrestán. Kdo však potrestá současnou  vládu za podporu zločinné podpory multikulturalismu??? Vždyť vláda jedná proti zájmům vlastních lidí a vědomě ohrožuje jejich životy!!! Navíc vládě k jejím krokům nedal nikdo mandát. To co se děje je národní věc a měla by být řešena referendem-nikoliv rozhodnutím pár jedinců.

      Moc kecáme a málo děláme-to je ten problém. Bojíme se podívat pravdě do očí. Určité oběti už máme i v České republice. Díky cenzuře na I-Dnes byl zlikvidován vynikající publicista pan Břetislav Olšer,pan Kašuka, moje maličkost a další. Další jsou jistě na seznamu a je jen otázkou času, kdy je systém začne ničit. Proč to dělají-čeho se bojí?? Komu vlastně slouží paní Tereza Janků, pan Dvořák, pan Banga a další. Za Jidášský groš pošlapávají svobodu slova a svobodu projevu, což jsou ústavou České republiky údajně zaručená práva. Vše schovávají za jistý kodex blogera, který však není zákonnou normou.

     Závěrem bych tímto rád poděkoval panu Havlovi, který zavedl Československo na cestu sebezničení a za ztrátu elementárních národních a lidských hodnot.

ČEST HUMANITÁRNÍMU BOMBARDOVÁNÍ.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Jak dlouho ještě budem držet hubu?? Kam zmizel ten slavný národ Čechů, Moravanů, Slezanů a Slováků??

  • Dokud jsou u moci grázlové typu Kalouska, chrnícího knížete, ml. Dienstbiera a všech těch poHavlovských zrůd, dokud zákony tvoří milovníci Islámu a pedofilních Kurských princů, dokud krkem budou vrtěti Dalíkové, Rittigové, Kocábové, Dukové a Halíkové… Tak tato země nikdy nevstane.

  • Pane Rambousek máte zcela pravdu. Člověk když se na situaci dívá z nadhledu , tak je mu jasné , že dnes je to horší než za komunistů, protože všichni dříve měli práci, nebyli bezdomovci, nebyly tak rozšířené drogy, nebyli exekutoři kvůli kterým si mnozí lidé vzali život , složení potravin bylo kontrolováno podle norem, lidé dostávali od ROH bezúročné půjčky a v některých případech i bezvratné, lékaří nebyli jako podnikatelé a bylo dostatek, lékařů a zdravotního personálu a nebyli lidé, kteří hledají v popelnicích . Samozřejmě, že byli i problémy i některé negativní vládnoucí představitelé, ale s dneškem se to nedá srovnat. Výrok našeho bývalého prezidenta, že více takových Kožených dává pohled na likvidační zlodějnu celého státu. Nezáleží jak jsi přišel k penězům, hlavně aby jsi měl dobrého advokáta a mohl se obhájit pak jsi king. Sice se nějaké zboží shánělo, ale nebyly fronty na pracáku. Když se někdo ohání demokracií a svobodou tak ať si přečte slova pana Kryla v jeho písni demokracie. A co je ještě trestuhodné je vymývání mozků dětem a výchova dětí, které jsou ve vzdělání na tom daleko hůř než dříve. Zároveň co předkládají dětem jako americké akční filmy – to je snad připravují na to, že zabíjet je normální ? Televize má velký podíl na debilizaci národa.

  • Ten útok proti nám jde ze třech směrů. Imigranti, štvaní proti Rusku a převýchova mladé generace v havloidní tupé a nevzdělané ovce – ortoky bez možnosti aby se kdokoli v budoucnu jakkoli mohl okupantům z dobytého území jakkoli postavit, respektive stát se jim konkurentem.

    Přečtěte si pozorně následující vše velmi dobře shrnující článek. Na vzpouru máme pouze několik málo let!

    http://aeronet.cz/news/brusel-na-nas-utoci-ze-tri-smeru-pokud-se-vsichni-nevzbourime-prave-ted-a-nyni-ceka-nas-v-kratke-dobe-katastrofa/

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*