Jak dlouho asi čtou v Kremlu, Pekingu či Teheránu vaše emaily pane premiére?

Jak dlouho asi čtou v Kremlu, Pekingu či Teheránu vaše emaily pane premiére?

Na internetu se objevily nové emaily z hacknutého účtu českého premiéra Sobotky a jeho poradců. Dozvídáme se tak nejen o pronikání marxistů do státní správy, ale i o zákulisních bojích v ČSSD.

Je neuvěřitelné, že český premiér Sobotka používá pro svou práci veřejný email a nemá žádnou vyšší ochranu. Když si představím, že hackeři mohli klidně dlouhé měsíce sledovat jeho emailovy účet a mohli proniknout možná i k velice tajným informacím, tak nechápu, že ještě nevyzvali poslanci premiéra k rezignaci!

Vždyť ten email nemuseli hacknout pouze internetoví extremisté z protimultikulturního odporu. Mohli ho klidně hacknout agenti z Kremlu či Teheránu a mít tak přístup k velice důležitým a závažným informacím!

Je ovšem dobře, že tato česká obdoba wikileaks existuje. Nehodnotím teď to, že tyto partyzánské útoky proti hlavnímu představiteli multikulturní lobby v České republice, ano tím je přesně pan premiér Sobotka, provedli lidé z rasistického prostředí. Hodnotím pouze to, že tak byly zveřejněny dostatečné důkazy o tom, že vedení ČSSD a i česká vláda jednají proti zájmům obyvatel této země!

Zveřejněné emaily na webu White media ukazují, že vedení ČSSD a tato vláda nehájí zájmy obyvatel, ale háji zájmy masy přistěhovalců z Afriky a islámských zemí, kteří přesídlují sem k nám. Vláda dokonce provádí kampaň, za účelem oslabení odporu nás občanů k přílivu imigrantů z Afriky a islámských zemí.

Samozřejmě, že až zde bude dostatek těchto uprchlíků z Afriky a islámských zemí, provede naše ČSSD nejspíše stejnou věc jako západoevropská levice a socialisti. Dá těmto imigrantům volební právo a pak již nebude potřebovat nás občany a naše hlasy, pak už budou vůdcové ČSSD moci veřejně mnohem více dávat najevo co je nejspíše jejich cílem – přesně to, co je cílem marxistů. Zničit naši evropskou civilizaci a křesťanskou společnost!

Ukázka, co si mohli potenciální agenti Kremlu přečíst v emailu pana Sobotky:

Obrázek na White media sobotka27
O sankcích proti Rusku a jednání na nejvyšších místech EU, ČR a Německa.

Obrázek na White media sobotka23
Představitel trockisticko-marxistické skupiny v ČR Jan Májíček poskytuje Sobotkovi odborníky. Pan Májíček je přední představitel proislámské lobby a antiamerické a antiizraelské lobby v ČR.

Obrázek na White media sobotka15

Sergej Stanišev je předseda Bulharské socialistické strany, prezident Strany evropských socialistů a bývalý předseda vlády Bulharska. Zápis z jednání a nadávání na maďarského premiéra Orbána.

Premiér Sobotka / foto Český rozhlas

(img.radio.cz)
(img.radio.cz)

 

Lukáš Lhoťan

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Jak dlouho asi čtou v Kremlu, Pekingu či Teheránu vaše emaily pane premiére?

  • · Edit

    Pokud Sobnotka neodstoupí (dnes prohlásil, že „ON“ referendum o vystopení z EU „NEDOVOLÍ“), je potřeba sehnat kalašniky a zbavit se ho a všech ostatních zrádců a zaprodanců napříč politickými stranami jednopu pro vždy. Jinak zde budou mraky muslimských darmožroutů a hrdlořezů a doplatíme na to my, naše děti, naši vnuci !
    „Osvědčené“ politické strany – ČSSD, KDU, ANO, ODS, TOP, ZELENÍ – nesmí být znovu zvoleny, aby se nedostaly do Parlamentu. Nutno volit Okamuru, ÚSVIT, NÁRODNÍ DEMOKRACII !!!!! JIŽ NIKDY „SAMETOVÁ REVOLUCE“ – JSOU TAM STEJNÍ ZRÁDCI, JAKO ZA MINULÉHO REŽIMU, POUZE PŘEKABÁTĚNÍ A ZBOHATLÍ Z ROZKRADENÍ ČR. Všechny před spravedlivý soud, zabrat majetky, opět znárodnit majetek zlodějů! A začít znovu, třeba od nuly . Vystoupit z EU i NATO !!!Vyhnat americkou ambasádu a pozavírat všechny zahraničně dotované neziskovky i jejich protagonisty ! Rusko nás neohrožuje – náš úhlavní nepřítel je naše vláda a naši politici pod vedením Sobotky ! A pomatení nikým nevolení politici EU a agresorská NATO! Vybudovat DOMOBRANU – STŘELNÁ ZBRAŇ A MUNICE DO KAŽDÉ DOMÁCNOSTI.
    A v kriminále budete tvrdě pracovat – jak černí baroni – KAMENOLOM, NEBO URANOVÉ DOLY! ZNOVU VYBUDUJETE TO, CO JSTE ZNIČILI A NECHALI ROZKRÁST. Žádný ping-pong a dívání se na televizi – MAKAT!

  • O Sobotkovi si myslím své i bez čtení jeho korespondence. Ten člověk nikdy nepracoval a nikdy pracovat nebude. Od mládí je v politice a dere se ke korytům. Jeho heslem je „Díky za každé nové ráno ve funkci“. Koryto světí prostředky. Babiš si se Sobotkou může dělat co chce, protože na rozdíl od něj se bude mít dobře i bez koryta v politice. Sobotka je nebezpečný tím, že pro udržení koryta udělá cokoliv, když na něj někdo zatlačí. Třeba i pozve migranty, aby nás likvidovali jako Německo.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*