Jak cizácké banky likvidují živnostníky

Jak cizácké banky likvidují živnostníky

banka

Takhle probíhá komunikace českého živnostníka, který je již pátým krizovým rokem v dluhové pasti s bankou Raiffeisenbank, která není ochotna dluhovou past otevřít. Naopak v březnu tohoto roku mu zvedla na hypotéce úrok z 4,8% na 6%, čímž mu zvýšili měsíční splátku o 3 500,- Kč.

__

Ivo Růžičko, Matuši Džavane.

oba víte, že jsem sezónní živnostník, oba víte, že v ČR zuří pátým rokem hospodářská krize která tento národ uvrhla do dluhových pastí. Tomu nasvědčuje již 6 000 000 běžících exekucí a 500 000 osob ukrývajících se před exekutory. Oba víte, co je to dluhová past, pokud ne, jedná se o stav, kdy vaše výdaje převyšují příjmy, aniž byste tuto situaci zavinil. JÁ SE DÍKY ROZKRADENÉ A CIZÁKY VYKRÁDANÉ ZEMI, 23 LET ŠPATNĚ SPRAVOVANÉ KORUPČNÍKY A NAPADENÉ V ROCE 2008 2. SVĚTOVOU KRIZÍ TAKÉ NACHÁZÍM V DLUHOVÉ PASTI.

Oba víte, že mě Raiffeisenbank chce zlikvidovat, jinak by mi po skončení fixace úroku letos v březnu nezvýšila úrokovou sazbu na hypotéce z 4,8% na 6% a nabídla by mi oboustranně výhodné splácení.

Můj zcela zbytečný návrh je takový: vybočte ze zaběhnutých kolejí, ulevte mi po dobu krize ve splátkách. Já po dobu krize budu alespoň 1/3 splátek splácet a po skončení krize, kterou tímto má firma a sedmičlenná rodina přežije, rád dorovnám ulevené finance tak, aby banka nebyla škodná. Po dobu trvání 2. světové hospodářské krize jsou příjmy mé firmy pouze cca 1/3 oproti období let 2000 až 2008 a to i přes zefektivnění podnikání a jeho rozšíření o další obory. O toto žádám banku bezvýsledně pátým rokem, při telefonickém psychoteroru…

Děkuji za pochopení společně s dalšími milióny spoluobčanů, kteří tak jako já uvízli v dluhových pastích.

Tomáš Frček
4.10. 2013  Mezirolí 187

___

Dobrý den pane Frčku,

děkuji za Vaši reakci na mnou zanechanou výzvu ke kontaktu. 

Nikdo Vás nechce zlikvidovat, Raiffeisenbank, a.s. pouze po Vás chce plnění závazků, ke kterým jste se dobrovolně zavázal při uzavírání úvěrové smlouvy.

Zde si dovoluji navrhnout další postup řešení:

1) V případě, že nejste schopen řádně plnit podmínky splácení, bych si dovolil Vám navrhnout osobní jednání, na kterém Vás mohu seznámit s možnostmi řešení nastalé situace. 
Pro tento případ mě kontaktujte TELEFONICKY na čísle 603 808 351, nebo zašlete svůj aktuální kontakt a já se Vám ozvu.

2) V případě, že do 17.10.2013 uhradíte aktuální dlužnou částku ve výši 35 161,00 Kč + sankční úroky a 18.10.2013 uhradíte řádnou splátku a dále budete již řádně plnit podmínky splácení hypotečního úvěru, nemusíte mě již kontaktovat.

S pozdravem
Ivo Růžička
Specialista problémových úvěrů
Raiffeisenbank,a.s.

From:
To: <ivo.ruzicka@rb.cz>,
Date: 04.10.2013 18:27

Tak tedy zjistíme, jaké úžasné překvapení přinese osobní jednání s panem Růžičkou. I tak mi není jasné, jak mohu ve vykradené zaprodané zemi v těžkém hospodářském úpadku, špatnou správou státu uvržen do dluhové pasti, řádně hradit lichvářskou hypotéku, nastavenou na ekonomické parametry předkrizového stavebního boomu. Stále tedy mám pocit, že cizáckým bankám jde především o zabavení majetku co nejvíce lidem v republice. Tuší, že brzy kolonizační politice dojde dech.

zdroj : exilovenoviny.cz

ilustrace : dvorek.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*