Jaderná dohoda s Íránem jako důvod k válce, nic „průlomového“.

Jaderná dohoda s Íránem jako důvod k válce, nic „průlomového“.

bombard

„… Každá vojenská operace proti Íránu by byla pravděpodobně velmi nepopulární po celém světě a to vyžaduje řádnou mezinárodní souvislost, jak zajistit logistickou a potřebnou podporu operace, s minimální negativní odezvou. Nejlepší způsob, jak minimalizovat mezinárodní rozhořčení a maximální podporu, je zasáhnout jen tehdy když je rozšířené přesvědčení, že Iránci dostali vynikající nabídku, kterou pak následně odmítli. A že ta nabídka byla tak dobrá že jde zamítnout kvůli špatného režimu určeného k získání jaderných zbraní.

Za těchto okolností Spojené státy (nebo Izrael) vysvětlují svou činnost tak, že je činěná ve smutku, v hněvu, a aby tak aspoň některé mezinárodní společenstva přišli k závěru, že Iránci „si za to mohou sami“ tím, že odmítli takto dobrý obchod.“

Napsáno roky zpátky, jak USA, Saudská Arábie a Izrael byly již spiknuti s cílem obsadit iránského souseda a spojence Sýrii s Al Kaidou na oslabení islámské republiky před nevyhnutelnou válkou, tento citát odhaluje zcela aktuální šarádu, že to je „Iránský jaderný obchod.“

Západ nemá v úmyslu zatrhávat žádné trvalé dohody s Íránem, kvůli jaderným možnostem, a to i získání nukleárních zbraní Íránem  nikdy nebylo skutečnou hrozbou pro západní národy nebo jejich regionální partnery. Problém západu s Íránem je jejich suverenita a schopnosti prosazovat své zájmy v oblastech tradičně monopolizovaných USA a velkou Británií na celém blízkém východě. Každopádně Irán plánuje obracet svou suverenitu a regionální vliv spolu s jeho právem vyvíjet a využívat jaderné technologie, porušení nějaké „jaderné dohody“, je téměř nevyhnutelné, stejně jako válka, která má brzy následovat.


Vystavení neupřímnosti, která doprovází západní „úsilí“ uzavřít dohodu k útoku a poté použít dohodu jako páku k ospravedlnění vojenských operací proti Íránu. Írán a jeho spojenci musí být připraveni na válku, a to ještě více, když západ předstírá zájem o mír. Libye slouží jako dokonalý příklad osudu, který čeká národy. To je doslova otázkou života a smrti, a to jak pro velitele, tak pro národy jako celek.

zdroj : landdestroyer.blogspot.co.uk  překlad pro svobodnenoviny.eu : Dodan

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*